Kad Jūsų patirtis naršant mūsų svetainėje būtų pati geriausia, mes naudojame slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Daugiau informacijos bei tai, kaip galite pakeisti savo nuostatas, rasite mūsų Privatumo politikoje.
Daugiau informacijos Sutinku
79% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 79% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus. expand_more

Akcijų indeksų kilimas tęsėsi

Lapkritis 04, 2019 14:15

Praėjusią savaitę nuotaikos akcijų biržose ir toliau buvo optimistiškos. Investuotojai išliko rizikingų instrumentų pirkėjais, nepaisant gerų naujienų trūkumo. Pasaulio ekonominiai duomenys pagerėjimo nerodė, o Brexit ir tarptautinės prekybos konflikte pozityvūs lūkesčiai nustatė bendrą nuotaiką.

JAV akcijų indeksai

Tokioje aplinkoje pagrindinis JAV akcijų indeksas S&P 500 tęsė kilimą ir padidėjo 1.5% per praėjusią savaitę, pasiekdamas naujas visų laikų aukštumas. Kiti svarbūs JAV indeksai taip pat rodė pozityvius pokyčius: Nasdaq Composite per savaitę augo 1.7%, o pramonės įmones jungiantis Dow 30 kilo 1.4%.

Kinijos akcijų indeksas Shanghai Composite

Pagrindinis Kinijos akcijų indeksas Shanghai Composite pakilo 0.1%. Šalies pramonės sektoriaus vadybininkų pirkimo indeksas siekė 49.3 punktus ir nukrito nuo praėjusio mėnesio lygio, o kitos organizacijos skaičiuojamas toks pats indeksas Caixin buvo 51.7 punktai. Nors indeksų reikšmės išsiskyrė, tačiau Kinijos ekonominių duomenų visuma sufleruoja apie pramonės stagnaciją, ypač intensyvėjant konfliktui su JAV ir susiduriant su spaudimui šalies eksportui.

Taip pat įdomūs duomenys pasiekė iš Pietų Korėjos, kurią investuotojai stebi kaip pirmaujantį indikatorių dėl šalies priklausomybės nuo eksporto ir paklausos užsienio rinkose. Spalio mėnesio duomenimis šalies eksportas susitraukė -14.7% per metus ir sufleravo apie išliekantį paklausos sumažėjimą pasaulio rinkose.

JAV obligacijos

JAV skolos rinkoje skirtumas tarp 2 ir 10 metų obligacijų buvo stabilus ties 0.17%, o skirtumas tarp 3 mėnesių ir 10 metų augo nuo 0.13% iki 0.20%. Po centrinio banko susirinkimo, 3 mėnesių obligacijų pajamingumas krito iki 1.53% lygio, žemiausio per paskutinius kelis metus, kas sufleruoja jog tikimasi tolimesnio monetarinės politikos švelninimo.

Žaliavos ir sektoriai

Žaliavų rinkoje nuotaikos buvo ganėtinai įvairios. WTI rūšies nafta neženkliai pasikoregavo ir krito -0.9% iki 56.2 JAV dolerių už barelį. Metalų rinkoje vario kaina per savaitę krito -0.5%, aliuminio kilo 3.2%, o geležies rūdos buvo pasikoregavo nuo 85 iki 82 JAV dolerių už toną.

Apibendrinant sektorių pasirodymą, visi žaliavo. Didžiausią kilimą užfiksavo sveikatos apsaugos ir pramonės įmonės, kurios atitinkamai pabrango 3.1% ir 2.3%. Santykinai prasčiausiai pasirodė komunalinių paslaugų ir žaliavų bendrovės, kurių kaina atitinkamai kilo 0.3% ir liko nepakitusi.

General Electric

Praėjusį trečiadienį prieš biržos atidarymą buvo skelbiami vienos didžiausių JAV pramonės sektoriaus bendrovės General Electric 2019 metų trečio ketvirčio finansiniai rezultatai. Ši įmonė turi keletą didelių verslo segmentų ir gamina technologijas ir įrangą aviacijos, energetikos, atsinaujinančios energijos ir sveikatos apsaugos pramonėms. Ilgą laiką buvusi viena pažangiausių, pelningiausių ir labiausiai vertinamų JAV įmonių, General Electric paskutiniais metais susiduria su sunkumais, ypač dėl problemų energetikos padalinio veikloje, kuomet nupirkus prancūzų energetikos bendrovę Alstom, dujų turbinų gamyba ėmė generuoti nuostolius. Dėl šių priežasčių, įmonės vadovai panaikino dividendus, sutelkė dėmesį į skolos mažinimo procesą ir peržiūrėjo visos įmonės veiklą, ieškant sprendimų grąžinant pelningumą. Įmonėje dirba apie 280 tūkstančių darbuotojų.

General Electric per ketvirtį gavo 23.4 milijardus JAV dolerių pajamų ir viršijo rinkos 22.9 milijardų prognozę. Koreguotas pelnas akcijai siekė 0.15 JAV dolerių ir viršijo 0.11 rinkos lūkesčius. Svarbu, kad įmonės vadovai pateikė prognozę, kad General Electric ateinančiais ketvirčiais turėtų pasiekti teigiamą pinigų srautą, kuomet ankstesniais ketvirčiais jis buvo neigiamas. Investuotojai tai vertina kaip svarbų ženklą, kad bendrovei pavyksta stabilizuoti veiklą ir sugrįžti prie pelningų operacijų.

Po finansinių rezultatų paskelbimo General Electric akcijų kaina pašoko net 11%. Per paskutinius 12 mėnesių bendrovės akcijų kaina yra pakilusi apie 16%. Bendrovė moka simbolinius dividendus, tačiau tik 0.01 JAV dolerius akcijai, todėl pajamingumas siekia vos 0.4%.

Svarbiausi dienos pokyčiai  Pamatykite, kurie instrumentai labiausiai kito. Ši informacija suteiks daug patrauklių prekybos galimybių.

Šaltinis: Rinkos barometras 2019 metų lapkričio 4 d., Admiral Markets Rinkos barometras - Svarbiausi dienos pokyčiai

MetaTrader Supreme Edition Pagerinkite savo prekybos galimybes

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.