Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

​Akcijų indeksų tendencijos vėl išsiskyrė

Liepa 30, 2018 15:01

Praėjusią savaitę nuotaikos akcijų rinkoje buvo ramios ir daugelis indeksų užfiksavo neženklius pokyčius. Investuotojai išlieka atsargūs dėl politinės įtampos tarp didžiųjų ekonomikų, nenumaldomo Kinijos juanio nuvertėjimo bei svarbių ekonominių duomenų kupinos artėjančios savaitės.

Pagrindinis JAV indeksas S&P500 pakilo 0.6% iki 2,815 punktų lygio bei trumpam buvo pasiekęs aukščiausią tašką nuo 2018 sausio. Indeksui lieka pakilti tik 1.9%, kad vėl pasiekti visų laikų viršūnę. Kitas itin svarbus JAV akcijų indeksas Nasdaq Composite savaitę pabaigė nukritęs -1.1%. Įdomu, kad trečiadienį indeksas kilo iki visiškai naujos visų laikų viršūnės ties 7,930 punktų, tačiau paskelbus Facebook rezultatus, šios įmonės akcijų kaina nusitempė visą indeksą žemyn.

Kinijoje pagrindinis akcijų indeksas Shanghai Composite praėjusią savaitę kilo 1.6%. Investuotojai buvo ganėtinai pozityvūs, kuomet šalies centrinis bankas jau ne pirmą kartą parodo, kad rinkoje bus suteiktas papildomas likvidumas, kad būtų išlaikytos turto klasių kainos. Bankas suteikė naujas kreditavimo linijas šalies komerciniams bankams bei mažino kapitalizacijos reikalavimus siekiant išlaikyti skolinimo apimtis šalyje.

JAV obligacijų rinkoje skirtumas tarp 2 ir 10 metų obligacijų ir toliau mažėjo bei pasiekė 0.29%. Tiek ilgo, tiek trumpo periodo obligacijų kainos mažėjo ir pajamingumas augo. Įdomu, kad savaitės viduryje 2 metų obligacijos buvo pasiekusios 2.7% pajamingumą, kuris buvo aukščiausią šiame verslo cikle. Tai atspindi investuotojų augančius infliacijos ir palūkanų didinimo lūkesčius.

Žaliavų rinkoje taip pat mažėjo kainų kintamumas, o nuotaikos buvo lengvai pozityvios. WTI rūšies naftos kaina kilo 1.1% iki 69.0 JAV dolerių už barelį. Ženklesnių naujienų nebuvo skelbiama ir investuotojai kantriai laukė naujų kainos katalizatorių. Metalų segmente nuotaikos taip pat buvo geros: vario kaina krito -0.7%, aliuminio kilo 0.8%, o geležies rūdos liko nepakitusi ties 64.8 JAV dolerių už toną.

Apibendrinant sektorių rezultatus, didžioji dauguma verslo segmentų fiksavo augimą ir traukėsi tik technologijų bendrovės. Geriausiai pasirodė žaliavų įmonės, kurios kilo 1.8%, taip pat finansų ir pramonės, kurių vertė augo 1.1% ir 1.0%. Vertės mažėjimą užfiksavo technologijų įmonės, kurių bendras rezultatas siekė -1.4%. Tai daugiausiai lėmė Facebook akcijų kaina.

Praėjusią savaitę itin daug dėmesio sulaukė Facebook bendrovė. Tai didžiausias internetinis socialinis tinklas turintis daugiau nei 2 milijardus vartotojų. Kompanija po trečiadienio prekybos sesijos pabaigos skelbė finansinius antrojo ketvirčio rezultatus, kurie itin nuvylė rinkos dalyvius ir akcijos kaina ateinančią dieną pasikoregavo net -20% ir nusinešė apie 130 milijardų JAV dolerių vertės, kas buvo didžiausias istorijoje vienos dienos vertės pokytis.

Facebook vartotojų augimas siekė 22 milijonus per ketvirtį ir buvo mažiausias nuo pat 2011 metų. Įdomu, kad vartotojų skaičius Europoje neženkliai traukėsi, o Šiaurės Amerikoje išliko nepakitęs. Bendrovės pajamos per ketvirtį siekė 13.3 milijardus JAV dolerių ir neženkliai atsiliko nuo rinkos 13.3 milijardų siekiančius lūkesčių. Koreguotas pelnas akcijai buvo 1.74 JAV doleriai ir viršijo 1.72 rinkos prognozes.

Rinkos dalyviai nerimavo ne tik dėl lėtėjančio pajamų ir pelno augimo, bet ir dėl pelningumo, kuriam ženklią įtaką daro augančios išlaidos darbuotojams, kad būtų užtikrintas vartotojų saugumas ir platformoje talpinamas turinys. Ketvirčio pabaigoje darbuotojų skaičius siekė 30.8 tūkstančius ir buvo 47% didesnis nei prieš metus.

Rinkoje verda diskusijos ar tai tik laikina korekcija ar kompanija pasiekė augimo ribas ir tolimesnė plėtra bus žymiai lėtesnė. Lėtesnis augimas, didėjančios išlaidos darbuotojams, augančios investicijos turi neigiamą įtaką pinigų srautui liekančiam investuotojams ir bręstantis veiklos modelis bei rinka vis labiausiai neramina didelius lūkesčius turinčius investuotojus.
Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.