Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Akcijų rinka tęsė korekciją

Vasaris 12, 2018 08:58


Pastarąją savaitę akcijų rinkose išsilaikė neigiamos nuotaikos ir indeksų korekcija toliau tęsėsi. Pesimizmą perėmė viso pasaulio investuotojai – krito tiek Azijos, tiek Europos rinkos. Pagrindinis JAV indeksas S&P500 praėjusią savaitę prarado net -5.1% ir nukrito iki 2,615 punktų. Bendras kritimas nuo istorinių aukštumų penktadienio prekybos sesijos metu siekė net -11.7% ir visa tai įvyko vos per 2 savaites.

Visi nemalonumai prasidėjo paskelbus JAV darbo rinkos duomenis, kurie rodė, kad ekonomika artėja prie pilno užimtumo ir tai skatina darbo užmokesčio augimą. Kadangi darbuotojų algos yra svarbi kaštų dalis, augant atlyginimams tikėtina didės ir prekių bei paslaugų kainos ir tai palies šalies infliaciją. Todėl po darbo rinkos duomenų ėmė augti infliacijos lūkesčiai.

Staiga išaugę rinkos dalyvių lūkesčiai dėl infliacijos turėjo neigiamų pasekmių obligacijų rinkai, kuomet skolos vertybiniai popieriai prarado nemažai vertės, investuotojams reikalaujant didesnės grąžos, kad būtų išlaikyta investuotojo perkamoji galia ir rizikos premija net ir augant kainoms šalyje. Didėjanti skolos kaina privertė akcijų rinkos dalyvius susimąstyti ar tolimesni akcijų augimas tvarus, kuomet gyventojai ir verslai vis daugiau uždarbio atiduos paskolos aptarnavimo kaštams. Tai galiausiai lėmė rizikos mažinimą tarp investuotojų.

Praėjusią savaitę nebuvo skelbiama daug ekonominių duomenų. Šalies paslaugų sektoriaus vadybininkių pirkimo indeksas buvo 59.9 punktai ir ženkliai viršijo rinkos lūkesčius. Bedarbių paraiškų skaičius siekė tik 220 tūkstančių ir svyravo istorinėse žemumose. Šis rodiklis palaiko rinkos nuomonę, kad atlyginimai gali augti sparčiau, nes verslai didina gamybą ir jiems reikalingi darbuotojai, todėl bedarbių skaičius vis mažėja.

Žaliavų rinkoje taip pat vyravo prastos nuotaikos. Investuotojams mažinant rizikos apetitą, ženkliai brango JAV doleris, kuris yra saugus prieglobstis kuomet išauga neapibrėžtumas dėl ateities, o būtent jo vertė turi didelę atvirkštinę įtaką žaliavų kainoms. WTI rūšies naftos kaina nukrito net 9.2% iki 59 JAV dolerių už barelį. Metalų segmente taip pat vyravo pesimizmas: vario kaina prarado -4.0%, aliuminio -3.7%, o geležies rūdos liko nepakitusi. Jeigu JAV dolerio brangimas tęsis, žaliavų kainų atsigavimas mažai tikėtinas.

Apibendrinant sektoriaus rezultatus, visi segmentai ženkliai pigo. Blogiausiai pasirodė žaliavų kompanijos, kurios prarado net -6.6% vertės. Taip pat ženkliai nuvertėjo pramonės sektoriaus įmonės ir sveikatos paslaugų, kurių vertė mažėjo -5.6%. Santykinai geriausiai pasirodė komunalinių paslaugų įmonės, kurių vertė krito -2.9%.

Praėjusią savaitę finansinius rezultatus skelbė socialinių tinklų kompanijos. Daugiausiai dėmesio susilaukė Snap akcijos, kurių vertė savaitės metu buvo pasiekusi daugiau nei 50% prieaugį. Pagrindinis jos produktas – mobilioji programėlė, kuri leidžia peržiūrėti nuotraukas ir filmukus ribotą laiką arba publikuoti jas 24 valandas. Laikui pasibaigus – visas patalpintas turinys išnyksta.

Snap per paskutinį 2017 metų ketvirtį gavo 286 milijonus JAV dolerių pajamų ir viršijo rinkos 253 milijonų prognozę. Pajamų augimas per metus siekė net 72%. Koreguotas nuostolis akcijai buvo 0.13 JAV dolerių ir buvo mažesnis nei rinkos lūkesčiai. Aktyvių vartotojų skaičius išaugo iki 187 milijonų bei maloniai nustebino investuotojus.

Kompanija dar praėjusį ketvirtį paskelbė, kad atnaujins savo pagrindinį produktą – programėlę. Taip bus siekiama palengvinti jos naudojimą reklamos tikslais, kad būtų gauti geresni finansiniai rezultatai. Pokyčiai laipsniškai prasidėjo 2017 metų lapkričio mėnesį ir rinkos dalyviai tikisi pamatyti pozityvius rezultatus.

Snap ir toliau patiria didelį konkurencinį spaudimą rinkoje iš kitų socialinių tinklų kompanijų. Facebook priklausantis Instagram nuotraukų talpinimo programa, pateikė rinkai tokią pačią istorijų kūrimo galimybę, o vartotojų skaičius Instagram platformoje pasiekė 300 milijonų, kas daro ją patrauklesnę reklamos užsakovams.

Šią savaitę Admiral Markets platformoje prekiaujamos JAV įmonės skelbs ketvirčio rezultatus:

Pavadinimas

Trumpinys

Laikas

Pelno prognozė

Cisco Systems Inc.

CSCO

Vasario 14 d. po rinkos uždarymo

0.59

Coca-Cola Co.

KO

Vasario 16 d.prieš rinkos atidarymą

0.39

Penkios per savaitę geriausiai pasirodžiusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

SNAP +37.1%
TWTR +21.6%
DD +1.9%
AAPL -2.6%
CSCO -3.4%

Penkios per savaitę prasčiausiai pasirodžiusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

HPQ -10.5%
XOM -10.4%
TSLA -9.7%
MMM -8.1%
KO -7.7%


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.