Kad Jūsų patirtis naršant mūsų svetainėje būtų pati geriausia, mes naudojame slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Daugiau informacijos bei tai, kaip galite pakeisti savo nuostatas, rasite mūsų Privatumo politikoje.
Daugiau informacijos Sutinku
79% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 79% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus. expand_more

Akcijų rinkos ieškojo krypties

Spalis 21, 2019 11:42

Praėjusią savaitę pasaulio akcijų indeksai konsolidavosi, kuomet politinės ir ekonominės naujienos buvo įvairios ir išlaikė neapibrėžtumą rinkose. Tarptautinės prekybos derybos nerodė progreso ir išliko aklavietėje, o ekonominiai duomenys sufleravo apie tolimesnį augimo lėtėjimą, ypač kuomet JAV mažmeninės prekybos augimas buvo silpnesnis nei laukta.

JAV akcijų indeksai

Pagrindiniai JAV akcijų indeksai užfiksavo nedidelius ir įvairius vertės pokyčius. Nasdaq Composite augo 0.4%, o pramonės įmones jungiantis Dow 30 krito -0.2%. Tuo tarpu, pagrindinis ir labiausiai sekamas S&P500 indeksas kilo 0.5% iki 2,986 punktų.

Kinijos akcijų indeksas

Pagrindinis Kinijos akcijų indeksas Shanghai Composite nukrito -1.2%. Taip pat, Kinijoje buvo skelbiama daug ekonominių rodiklių, kurie ir toliau nuvylė rinkos dalyvių lūkesčius. Šalies eksportas krito -3.2% per metus, o apimčių kiekis į JAV mažėjo net -10.7%, kas sufleruoja, kad prekybos karas turi ženklią įtaką Kinijos pramonės sektoriui. Bendras šalies ekonomikos augimas trečiame metų ketvirtyje buvo 6.0% per metus ir buvo lėčiausias nuo 1990 metų. Pramonės produkcija augo 5.8%, mažmeniniai pardavimai 6.8%, o investicijos 5.4%, bei visi buvo daugiametėse žemumose. Bendrai, Kinijoje duomenys išlieka prasti ir nerodo, kad ekonominis aktyvumas atsigauna ir tai galėtų turėti teigiamos įtakos pagrindinėms prekybos partnerėms.

JAV obligacijos

JAV skolos rinkoje skirtumas tarp 2 ir 10 metų obligacijų buvo ganėtinai stabilus ir neženkliai pakilo nuo 0.14% iki 0.16%, o skirtumas tarp 3 mėnesių ir 10 metų buvo stabilus ties 0.08%. Nuotaikos obligacijų rinkoje buvo ganėtinai ramios ir pajamingumai tarp įvairios trukmės skolos instrumentų taip pat konsolidavosi. Investuotojai laukia naujų ekonominių duomenų ir centrinių bankų susirinkimų, kurie vyks paskutinėmis spalio savaitėmis.

Žaliavos

Žaliavų rinkoje sentimentas taip pat buvo konsolidacinis. WTI rūšies nafta nuvertėjo -1.5% iki 53.9 JAV dolerių už barelį. Metalų rinkoje vario kaina per savaitę augo 0.6%, aliuminio didėjo 1.3%, o geležies rūdos buvo stabili ties 85 doleriais už toną.

Sektoriai

Apibendrinant sektorių pasirodymą, sektoriai gan lygiomis dalimis pasiskirstė į 2 grupes. Tarp geriausių rezultatų buvo sveikatos apsaugos, finansų institucijų ir paslaugų bendrovės, kurių vertė kilo atitinkamai 2.0%, 1.2% ir 0.7%. Tarp prasčiausių rezultatų buvo technologijų, pramonės ir žaliavų įmonės, kurių vertė sumažėjo atitinkamai -1.3%, -1.8% ir -4.5%.

IBM 2019 metų trečio ketvirčio finansiniai rezultatai

Praėjusį trečiadienį po biržos uždarymo buvo skelbiami vienos didžiausių JAV technologijų bendrovės IBM 2019 metų trečio ketvirčio finansiniai rezultatai. Įmonė veikla yra plačiai diversifikuota tarp įvairių technologijų sektoriaus segmentų ir IBM gamina bei pardavinėja kompiuterinę įrangą, programas, teikia konsultacijų paslaugas. Bendrovė turi didelį tyrimų padalinį, kuris kuria inovacijas ir įregistruoja rekordiškai daug patentų pastaruosius kelis dešimtmečius. Tarp pačių žinomiausių įmonės išradimų patenka pinigų bankomatai, kompiuterinės atminties laikmenos, magnetinės kortelės. Įmonėje dirba apie 350 tūkstančių darbuotojų.

IBM per ketvirtį gavo 18.0 milijardų JAV dolerių pajamų ir atsiliko nuo 18.2 milijardų rinkos prognozės. Pardavimai krito -3.9% lyginant su tuo pačiu periodu prieš metus ir tai buvo jau 5 neigiamas ketvirtis iš eilės. Koreguotas pelnas akcijai siekė 2.68 JAV dolerius bei buvo geriau nei rinkos 2.66 prognozė. Bendrovės vadovai sumažino 2019 metų finansinę prognozę ir tikisi, kad koreguotas pelnas akcijai sieks apie 12.80 JAV dolerius ir bus neigiamai paveiktas paskutinio didelio įmonės įsigijimo – Red Hat bendrovės, kuri IBM kainavo 34 milijardus JAV dolerių.

Po finansinių rezultatų paskelbimo IBM akcijų kaina krito -5.5%, bet išsilaikė 2019 metų prekybos kanale. Per paskutinius 12 mėnesių IBM akcijų kaina yra pakilusi apie 4%. Bendrovė moka dividendus, kurių metinis pajamingumas siekia 4.8%

Pamatykite, kurie instrumentai labiausiai kito. Ši informacija suteiks daug patrauklių prekybos galimybių. Judėjimas rinkoje visada sulaukia susidomėjimo prekiautojų tarpe.

Šaltinis: Rinkos barometras 2019 metų spalio 21 d., Admiral Markets Rinkos barometras - Svarbiausi dienos pokyčiai

MetaTrader Supreme Edition Pagerinkite savo prekybos galimybes

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.