Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Akcijų rinkos kilo į 2 mėnesių aukštumas

Gegužė 14, 2018 12:06

Praėjusią savaitę į rinkas sugrįžo rizikos apetitas ir investuotojai buvo linkę pirkti akcijas. Savaitės pradžioje dar buvo abejonių, tačiau paskelbus JAV atsitraukimą iš Irano susitarimo, žaliavų kompanijos padėjo indeksams įgauti teigiamą sentimentą. JAV prezidentas Donaldas Trumpas pasirašė sprendimą pasitraukti iš susitarimo su Iranu dėl toliau šalies vykdomos atominės programos bei grąžino tarptautines sankcijas, kas paskatino rinkos dalyvių lūkesčius dėl galimų naftos tiekimo problemų ir kainos didėjimo.

Pagrindinis JAV indeksas S&P500 praėjusią savaitę kilo 2.4% iki 2,730 punktų lygio. Tai aukščiausias taškas nuo šių metų kovo, tačiau indeksas vis dar yra 4.9% žemiau nei metų pradžioje užfiksuota visų laikų viršūnė. Nepaisant to, bendras sentimentas rinkoje lieka konservatyvus ir indeksų vertė vis dar svyruoja rėžyje bei lieka nepakitusi pastarąjį pusmetį. Investuotojams ypač svarbu likti taktiškiems ir būti pasirengusiems galimiems scenarijams į abi kainos judėjimo puses.

JAV obligacijų rinkoje kreivės plokštėjimo tendencija išliko aktyvi ir skirtumas tarp 2 ir 10 metų obligacijų svyravo apie 0.43% lygį. Trumpalaikių obligacijų pajamingumas išliko aukštumose ties 2.53%, tuo tarpu ilgalaikių neženkliai koregavosi dėl išaugusio rizikos apetito ir sumažėjusio saugesniems aktyvams. Praėjusią savaitę 10 metų skolos vertybiniai popieriai bandė pramušti 3.0%, tačiau pirkėjai buvo stipresni ir atlaikė šį svarbų techninį lygį. Rinkos lūkesčiai pamatyti JAV centrinio banko palūkanų normos didinimą ateinančio susirinkimo metu už 4 savaičių išlieka arti 100% ir tikimasi, kad monetarinė politika bus griežtinama toliau.

Žaliavų rinkoje nuotaikos buvo pozityvios po naujienų apie JAV pasitraukimą iš Irano susitarimo. WTI rūšies naftos kaina kilo 0.8% ir pasiekė 70.4 JAV dolerius už barelį. Tai didžiausia naftos kaina per pastaruosius 3 metus. JAV naftos atsargų skaičius per savaitę mažėjo 2.2 milijonais barelių, o naftos gręžinių skaičius toliau augo 10 vienetų iki 844. Metalų segmente nuotaikos buvo nuosaikesnės: vario kaina augo 1.0%, aliuminio krito 3.4%, o geležies rūdos liko nepakitusi apie 67 JAV dolerių už toną.

Apibendrinant sektorių rezultatus, geriausiai pasirodė žaliavų sektoriaus įmonės, kurių vertė kilo 3.5% ir buvo labiausiai paveiktos naftos segmento. Taip pat 3.1% brango technologijų, 2.7% pramonės ir 2.6% sveikatos apsaugos kompanijos. Neigiamą rezultatą užfiksavo tik komunalinių paslaugų įmonės, kurių vertė krito 2.0%.

Praėjusią savaitę daug dėmesio sulaukė Nvidia kompanija, kuri skelbė ketvirčio rezultatus ir akcijų kaina kilo į visų laikų aukštumas. Įmonė gamina kompiuterines vaizdo plokštes ir pirmą kartą atskleidė kokią proporciją sudaro pardavimai skirti kripto valiutų kasėjams. Nvidia gavo apie 290 milijonus iš kripto valiutų investuotojų ir tai sudarė apie 9% įmonės pajamų nuo 3.2 milijardų JAV dolerių. Įdomu, kad įmonės vadovai tikisi, kad artimiausiais ketvirčiais pardavimai skirti kripto valiutų sektoriui ženkliai kris – apie 65% ir bus tik 100 milijonų per ketvirtį.

Bendrai kompanijos pajamos siekė 3.2 milijardus JAV dolerių ir kilo nuo 1.9 milijardų tuo pačiu metu praėjusiais metais. Pajamos viršijo rinkos lūkesčius, nes analitikai tikėjosi tik 2.9 milijardų. Tuo tarpų pelnas akcijai buvo 1.98 JAV doleriai ir sparčiai augo nuo 0.79 praėjusiais metais. Nors įmonės veiklos rezultatų augimas labai ženklus, tačiau rinka turi ir labai didelius lūkesčius dėl ateities, nes įmonės akcijų kaina yra 40 kartų didesnė nei metinis pelnas, kuomet rinkos vidurkis svyruoja apie 15-20.

Nvidia dažnai priskiriama prie FANG įmonių segmento, nes demonstruoja labai spartų pardavimų ir pelno augimą. Pastaraisiais metais didelę įtaką turėjo krito valiutų segmento augimas, tačiau kompanija labai sėkmingai plečiasi ir į dirbtinio intelekto, savivaldžių automobilių bei kitus itin greitai augančius sektorius. Nvidia akcijų kaina per paskutinius 12 mėnesių padidėjo 100% ir nepaisant konservatyvių nuotaikų pagrindiniuose indeksuose nuolatos tęsia augimą į naujas viršūnes.

Penkios per savaitę geriausiai pasirodžiusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

ESV +12.7%
DNR +11.8%
CHK +10.2%
IT +9.8%

CLF +9.5%

Penkios per savaitę prasčiausiai pasirodžiusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

SYMC -29.9%
HTZ -17.3%
AVP -12.5%
CYH -8.8%
LB -5.9%


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.