Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Akcijų rinkos kilo į naujas aukštumas

Gruodis 04, 2017 13:25

Praėjusią savaitę akcijų rinkose išsilaikė brangimo tendencijos ir indeksai pasiekė naujas visų laikų aukštumas. Pagrindinis JAV indeksas S&P500 ketvirtadienio vakarą buvo pasiekęs 2,650 punktų ribą arba per savaitę pabrangęs 2.3%. Makroekonominiai duomenys išliko stiprūs ir signalizavo apie ženklų ekonomikos augimą ir paskutiniame šių metų ketvirtyje.

Penktadienį JAV Senatas patvirtino mokesčių įstatymo projektą, kuriuo siūloma sumažinti mokesčius gyventojams ir verslams. Tai buvo svarbi Respublikonų pergalė, kurie sugebėjo rasti kompromisų ir gauti palaikymą iš Senato rūmų. Tolimesni žingsniai laukiantys didžiausios mokesčių pertvarkos nuo pat devinto dešimtmečio bus įstatymų projektų iš Atstovų rūmų ir Senato suvienodinimas ir vienas bendras keliaus balsavimui į Kongresą.

Taip pat penktadienį buvo paskelbta, kad buvęs D. Trumpo patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Michael Flynn prisipažino melavęs JAV teisėsaugos institucijoms apie galimą D.Trumpui artimų žmonių bendravimą su Rusijos pareigūnais. Jeigu kaltinimai pasitvirtintų, ženkliai išaugtų nežinomybė JAV politinėje arenoje dėl prezidento posto ateities. Žiniasklaidai paskelbus apie M. Flynn parodymus, akcijų rinkos vienu metu buvo nuvertėjusios net -1.5%.

Makroekonominiai duomenys JAV išliko stiprūs ir skatino rinkos dalyvių rizikos didinimą. Pramonės sektoriaus vadybininkų indeksas ISM buvo 58.2 punktai ir signalizavo apie tolimesnę plėtrą. Gyventojų pajamos ir išlaidos tęsė augimą, o nekilnojamo turto sektorius taip pat fiksavo didesnį aktyvumą. Tik šalies didmeninės prekybos atsargos spalio mėnesį mažėjo -0.4% ir tikėtina neigiamai paveiks ekonomikos augimo tempą paskutiniame ketvirtyje.

Kinijos rinkų rezultatai taip pat išliko investuotojų dėmesio centre. Šalies obligacijų pajamingumas svyravo virš 4% ribos, o didžiausių ir geriausiai žinomų kompanijų indeksas CSI 300 užbaigė savaitės prekybą nukritęs -2.6%, kas buvo blogiausias pasirodymas 2017 metais. Rinkos dalyviai lauks pentadienį skelbiamų šalies prekybos duomenų, kurie geriau parodys kaip keičiasi šalies ekonomikos augimas po partijos suvažiavimo spalio mėnesį.

Žaliavų rinkoje daug dėmesio sulaukė nafta. Ketvirtadienį įvyko naftą išgaunančių šalių OPEC susirinkimas, kurio metu nuspręsta pratęsti gamybos sumažinimą iki 2018 metų gruodžio mėnesio. Toks sprendimas rinkos dalyvių nenustebino, kurie ir tikėjosi panašaus rezultato. Įdomu, kad gamybos mažinime dalyvaus ir Nigerija su Libija, kurios anksčiau nebuvo įtrauktos. Naftos kaina bando prasiveržti pro 60 JAV dolerių už barelį lygį. Metalų rinkoje atsispindėjo nerimas dėl Kinijos ateities: vario kaina krito -2.9%, aliuminio -2.3%, o geležies rūdos kaina augo net apie 7%.

Apibendrinant sektorių rezultatus, didžioji dauguma kilo. Geriausiai pasirodė finansų įstaigos, pabrangusios 2.2%. Taip pat kilo, pramonės, sveikatos apsaugos, paslaugų ir žaliavų įmonės. Vienintelis technologijų sektorius pigo -2.2%.

Praėjusią savaitę daug dėmesio sulaukė FANG grupės akcijos. Tai trumpinys apimantis pagrindines technologijų kompanijas: Facebook, Amazon, Netflix ir Google. Taip pat prie šios grupės dar priskiriamos Apple, Microsoft bei Tesla. Praėjusios savaitės prekybos metu, šios įmonės fiksavo vertės mažėjimą, kas sukėlė rinkos dalyvių nuostabą ir diskusijas, nes ryškesnių priežasčių korekcijai nebuvo.

Technologijų įmonės įgauna vis didesnį vaidmenį akcijų rinkose. Apple, Alphabet, Microsoft, Amazon, Facebook tapo penkiomis brangiausiomis listinguotomis kompanijomis pasaulyje. Bendra jų vertė siekia daugiau nei 3 trilijonus JAV dolerių. The Economist skaičiuoja, kad tai pati didžiausia suma istorijoje, kurios buvo vertos penkios brangiausios įmonės biržoje.

Šios įmonės bendrai uždirba apie 100 milijardų grynojo pelno ir turi apie 340 milijardų nepanaudotų pinigų kompanijų balansuose. Skaičiuojama, kad 2020 metais pelnas pasieks 170 milijardus, o pinigų kiekis 680 milijardus. Įdomu, kad šios penkios įmonės praeitais metais išleido 100 milijardų JAV dolerių tyrimų ir plėtros programoms, kas tikėtina leis toliau kurti inovacijas ir palaikyti verslo augimą.


Šią savaitę Admiral Markets platformoje prekiaujamos JAV įmonės rezultatų neskelbs.

Penkios per savaitę labiausiai brangusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

VZ +9.0%
SNAP +6.9%
JPM +6.6%
BAC +5.7%
TRV +4.9%

Penkios per savaitę prasčiausiai pasirodžiusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

BABA -8.7%
TWTR -7.6%
NFLX -4.6%
FB -4.2%
GOOG -2.9%


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.