Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Akcijų rinkos konsolidavosi po nesėkmingų derybų su Kinija

Gegužė 21, 2018 11:07

Praėjusią savaitę investuotojai buvo konservatyvūs. Tam buvo keletas priežasčių: nesėkmingos JAV derybos su Kinija dėl tarptautinės prekybos pasibaigė be jokių susitarimų, prasti ekonominiai duomenys Kinijoje, kurie signalizuoja prastėjantį sentimentą šalyje, bei brangstantis JAV doleris, kuris turi neigiamą įtaką besivystančių šalių ekonomikoms.

Pagrindinis JAV indeksas S&P500 praėjusią savaitę krito 0.5% iki 2,710 punktų lygio. Investuotojai savaitės pradžioje mažino riziką po ekonominių duomenų iš Kinijos, kurioje mažmeniniai pardavimai augo 9.4% per metus ir nuvylė 10% rinkos lūkesčius, o investicijos didėjo 7.0% ir nepasiekė 7.4% prognozės. Tuo tarpu antroje savaitės pusėje, rinkos dėmesys nukrypo į derybas dėl tarptautinės prekybos klausimų tarp JAV ir Kinijos. JAV diplomatų pagrindinis tikslas 200 milijardų JAV dolerių sumažinti prekybos deficitą tarp šalių, tačiau Kinija sutinka tik dėl mažesnių importo tarifų ir neįsipareigoja konkrečių deficito mažinimų. Derybos baigėsi be jokių susitarimų, todėl investuotojai neskubėjo didinti pozicijų bei prisiimti naujų rizikų.

JAV obligacijų rinkoje kreivės plokštėjimo tendencija sustojo ir skirtumas tarp 2 ir 10 metų obligacijų pašoko iki 0.51% lygio. Daugiausiai tam įtakos turėjo augantis 10 metų obligacijų pajamingumas, kuris pasiekė 3.07%. Investuotojai nerimauja, kad didėjantys skolinimosi kaštai turės ženklios neigiamos įtakos tolimesnei ekonomikos ir akcijų rinkos plėtrai.

Žaliavų rinkoje nuotaikos buvo nuosaikios. WTI rūšies naftos kaina stabilizavosi ir prekyba vyko 71-72 JAV dolerių už barelį ruože. JAV naftos atsargų skaičius per savaitę mažėjo 1.4 milijonais barelių, o naftos gręžinių skaičius liko nepakitęs ties 844 vienetais. Metalų segmente nuotaikos buvo panašios: vario kaina krito 1.6%, aliuminio liko nepakitusi, o geležies rūdos neženkliai mažėjo iki 66 JAV dolerių už toną.

Apibendrinant sektorių rezultatus, geriausiai pasirodė žaliavų įmonės, kurių vertė augo 1.6%. Taip pat teigiamus rezultatus užfiksavo pramonės kompanijos ir sveikatos apsaugos, kurių pokyčiai buvo 0.6%. Neigiamus pokyčius rodė technologijų, finansų ir komunalinių paslaugų įmonės, kurių vertės mažėjimai buvo atitinkamai 1.4%, 1.7% bei 2.4%.

Praėjusią savaitę daug dėmesio sulaukė Home Depot kompanija, kuri skelbė pirmo ketvirčio rezultatus. Įmonės pagrindinė veikla yra mažmeniniai namų statybos, remonto, buities bei sodo prekių pardavimai. Kadangi daugelis namų ir sodo tobulinimo projektų prasideda pavasarį, pirmasis ketvirtis būna itin svarbus kompanijos finansams. Dėl vėlyvų šiltų orų sodo prekių segmentas neigiamai paveikė visos įmonės pardavimus. Vertinant vienos parduotuvės rodiklius, pajamos krito 4.2%, tačiau eliminavus sodo prekių įtaką, augo 6.5%.

Bendrai kompanijos pajamos pirmajame ketvirtyje siekė 24.95 milijardus JAV dolerių ir nepasiekė 25.15 milijardų rinkos lūkesčių, nors augo 4.4% lyginant su tuo pačiu periodu pradėjusiais metais. Tuo tarpu koreguotas pelnas akcijai buvo 2.08 JAV doleriai ir viršijo 2.05 JAV dolerius rinkos prognozes. Įdomu, kad kompanijos vadovybė išlaiko anksčiau skelbtus 2018 metų finansinius planus, o analitikai irgi išlieka optimistiški bei mano, kad vartotojai namų ir sodo tobulinimo projektus nukels į ankstyvą vasarą nei visai neįgyvendins, todėl įmonės finansai rodys pozityvius pokyčius antrajame ketvirtyje.

Home Depot akcijų kaina rodo teigiamą tendenciją ilgesniame periode ir jų vertė per paskutinius 12 mėnesių yra pakilusi 19.8%. Nepaisant to, vasario mėnesį vykusios rinkos korekcijos metu, Home Depot buvo nuvertėjusi 17.6% nuo aukščiausio taško, bet 200 dienų slankusis vidurkis sustabdė trumpalaikę tendenciją ir akcijų kaina paskutiniais mėnesiais atsigauna ir juda link visų laikų aukštumos ties 207 JAV dolerių už akciją. Stipri statybų rinka bei augantis šalies gyventojų vartojimas teigiamai veikia kompanijos finansus ir akcijų kainą.

Penkios per savaitę geriausiai pasirodžiusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

CHK +20.8%
SYMC +13.7%
AEO +11.9%
DNR +8.7%

ESV +8.6%

Penkios per savaitę prasčiausiai pasirodžiusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

AMAT -9.7%
HTZ -8.3%
JCP -8.1%
TSLA -8.1%
CSCO -5.9%


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.