Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Akcijų rinkos neranda krypties

Balandis 30, 2018 13:34

Praėjusią savaitę akcijų rinkose toliau tęsėsi konsolidacija. Nors ekonominiai duomenys didžiausiose ekonomikose išlieka geri ir sufleruoja apie augimą, tačiau rinkos dalyviai išlieka konservatyvūs, atsižvelgdami lėtėjantį augimo tempą ir kylančias JAV palūkanų normas.

Pagrindinis JAV indeksas S&P500 praėjusią savaitę išliko nepakitęs ties 2,665 punktų lygiu. Iš techninės analizės perspektyvos, indekso kainos judėjimas verčia investuotojus išlikti konservatyvius, nes kaina fiksuoja vis žemesnes viršūnes, kas signalizuoja apie prastėjantį sentimentą. Prieš priimant svarbius investicinius sprendimus, verta sulaukti į kurią pusę prasiverš indeksas, nors tai ir gali užtrukti kurį laiką.

JAV obligacijų rinkoje kreivės plokštėjimo tendencija tęsėsi toliau ir skirtumas tarp 2 ir 10 metų obligacijų nukrito iki 0.46% lygio. Geriausią rezultatą vėl parodė trumpalaikės obligacijos, kurių pajamingumas augo iki 2.5% ir pasiekė dar vieną aukščiausią tašką šiame monetarinės politikos griežtinimo cikle. Ekonominiams duomenims JAV išliekant stipriems, infliacijos lūkesčiams atsigaunat ir tikintis tolimesnio palūkanų didinimo, investuotojai reikalauja vis didesnės grąžos iš šalies skolos vertybinių popierių. Įdomu, kad ilgalaikės 10 metų obligacijos atlaikė 3.0% lygį ir savaitės prekybą užbaigė ties 2.96%.

Žaliavų rinkoje nuotaikos buvo įvairios: naftos sektorius konsolidavosi, o metalų segmente vyravo meškos. WTI rūšies naftos kaina liko nepakitusi ir svyravo aplink 68.0 JAV dolerius už barelį. Tai didžiausia naftos kaina per paskutinius 3 metus. JAV naftos atsargų skaičius per savaitę padidėjo 2.2 milijonais barelių naftos, o naftos gręžinių skaičius augo 5 vienetais iki 825, tačiau abi naujienos neturėjo neigiamos įtakos naftos kainai, kuri pastaraisiais mėnesiais daugiau veikiama augančių infliacijos lūkesčių. Metalų segmente prasčiausiai pasirodė aliuminio, kurio kaina krito daugiau nei 9%. Vario kaina smuko 2.3%, o geležies rūdos mažėjo 3.9% iki 65 JAV dolerių už toną.

Apibendrinant sektorių rezultatus, geriausiai pasirodė komunalinių paslaugų sektorius, kurio vertė augo 2.5%. Taip pat teigiamą rezultatą užfiksavo sveikatos paslaugų įmonės, kurių bendras augimas siekė 1.1%. Tuo tarpu technologijų sektorius nuvertėjo 0.7%, o pramonės įmonės prarado net 3.4%.

Praėjusią savaitę daug dėmesio sulaukė gynybos sektoriaus įmonės ir didžiausi žaidėjai nuvertėjo daugiau nei 8% dėl prastų politinių naujienų. Kadangi šios įmonės priskiriamos prie pramonės, tad visas sektorius užfiksavo prasčiausią rezultatą rinkoje. Dalis kompanijų skelbė finansinius ketvirčių rezultatus, tačiau jie buvo geri, ir nuvertėjimą labiausiai lėmė istorinis susitikimas tarp Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderių, kas paskatinimo spekuliacijas rinkoje, kad regione sumažės poreikis karinei technikai.

Vienas iš pagrindinių JAV Pentagono karinės įrangos tiekėjų Lockheed Martin skelbė ketvirčio rezultatus. Tai viena didžiausių šios srities kompanijų pagal pajamas ir pirmaujančių pagal technologijas, kuri gamina įžymius naikintuvus F-35. Daugiausiai pajamų įmonė gauna iš JAV vyriausybės, kurių dalis sudaro apie 80%, o likusi dalis užsienio sutartys.

Lockheed Martin pajamos pirmajame ketvirtyje siekė 11.6 milijardus JAV dolerių ir viršijo rinkos 11.2 lūkesčius. Koreguotas pelnas akcijai taip pat buvo geresnis ir siekė 4.02 JAV dolerius, kuomet rinkos prognozė buvo 3.4. Taip pat vadovų komanda padidino metinio pelno 2018 metais prognozę nuo 15.8 JAV dolerių akcijai iki 16.1.

Nepaisant gerų finansinių rezultatų kompanijos akcijų kainai sunkiai sekasi pasiekti naujas viršūnes. Prieš finansinių rezultatų skelbimą akcijų kaina kilo iki 360 JAV dolerių, kas buvo vos keli doleriai iki istorinių aukštumų, bet vėliau nuvertėjo 10% vos per kelias dienas. Kompanijos akcijų prekyba vyksta konsolidaciniame rėžyje pastaruosius 3 mėnesius ir atitinka bendrą rinkos nuotaiką.

Penkios per savaitę geriausiai pasirodžiusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

UAA +10.8%
DDR +10.0%
HTZ +9.7%
JCP +8.6%
CVS +7.4%

Penkios per savaitę prasčiausiai pasirodžiusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

FCX -20.9%
AA -14.0%
MGM -11.7%
X -11.7%
MMM -9.9%


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.