Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Akcijų rinkų ralis tęsiasi

Sausis 22, 2018 08:38

Praėjusią savaitę akcijų rinkose išsilaikė pozityvios nuotaikos ir investuotojai toliau apsipirkinėjo vedini stipraus teigiamo sentimento. Pagrindinis JAV indeksas S&P500 pabrango 1.6% iki 2,804 punktų – dar vienos naujos viršūnės. Tai jau trečia savaitė iš eilės, kuomet akcijų indeksas baigia savaitės prekybą pasiekęs didžiausią vertę istorijoje. Techniniai indikatoriai sufleruoja apie rinkos perkaitimą – plačiai naudojamas Relative Strenght Index šiuo metu yra pasiekęs vieną aukščiausių taškų istorijoje ir jo vertė pakilusi iki 90 punktų ribą savaitiniame grafike.

Savaitgalį sustabdytas JAV vyriausybės darbas tikėtina neturės ženklios įtakos akcijų rinkoms. Nuo 1976 metų tokia situacija buvo susiklosčiusi net 18 kartų, o paskutinė nutiko 2013 metais ir tęsėsi 16 dienų. Žvelgiant iš istorinės perspektyvos, vyriausybės darbo sustabdymas neturėdavo didelės įtakos nei akcijų rinkoms, nei ekonomikos plėtros tendencijoms.

Makroekonominių duomenų JAV ekonomikoje nebuvo skelbiama daug. Pramonės produkcija gruodžio mėnesio duomenimis rodė augimą ir kilo 0.9% lyginant su lapkričiu. Statybų sektoriaus rezultatai irgi buvo geri – leidimų skaičius siekė 1.3 milijonus. Tik verslo apklausų duomenys parodė prastesnius duomenis nei tikėtasi ir signalizuoja apie galimai lėtėsiančią plėtrą ateityje. Niujorko valstijos indeksas buvo 17.7 punktai, žemiau nei 18.0 laukta, o Filadelfijos pramonės indeksas 22.2 punktai, mažiau nei 25.0 tikėtasi rinkos dalyvių.

Duomenys iš Kinijos suteikė investuotojams naują gūsį optimizmo, kuomet šalies ekonomikos augimas 2017 metai siekė 6.9%. Tai pirmas kartas nuo pat 2010 metų, kuomet ekonomikos plėtra spartėja, nors ir neženkliai. Pramonės produkcija ir investicijos augo bei atitiko rinkos lūkesčius, tik mažmeninių pardavimų duomenys buvo prastesni ir didėjo 9.4%.

Žaliavų rinkoje optimizmas išseko – krito naftos ir metalų kainos. WTI rūšies nafta pasiekė 63.5 JAV dolerius už barelį ir pirmą kartą nuo gruodžio vidurio užfiksavo neigiamą savaitės prekybos rezultatą. JAV naftos produkcija svyravo aplink istorines aukštumas ties 9.75 milijonus barelių per dieną. JAV energetikos agentūra (angl. EIA) prognozuoja, kad JAV produkcija šiais metais pasieks 10.4 milijonus per dieną ir aplenks Saudo Arabiją. Metalų segmente geri duomenys iš Kinijos investuotojų nepaskatino: vario kaina mažėjo -1.3%, o aliuminio ir geležies rūdos liko nepakitusios.

Apibendrinant sektorių rezultatus, geriausiai pasirodė sveikatos apsaugos įmonės, kurios brango 2.2 %. Taip pat brango technologijų, finansų ir vartojimo prekių kompanijos, kurių vertė didėjo vidutiniškai 1.9%. Neigiamus rezultatus užfiksavo žaliavų ir komunalinių paslaugų įmonės.

Praėjusią savaitę toliau tęsėsi įmonių rezultatų skelbimas ir daug dėmesio susilaukė Bank of America akcijos. Tai yra antras pagal dydį JAV bankas, kuris teikia visas finansines paslaugas: verslo paskolas, konsultacijas, tarpininkavimo ir mažmeninės bankininkystės.

Bankas gavo 21.4 milijardus JAV dolerių pajamų per paskutinį 2017 metų ketvirtį ir neženkliai nuvylė rinkos dalyvius, kurie tikėjosi 21.5 milijardų. Koreguotas pelno rodiklis akcijai siekė 0.47 JAV dolerius, kuomet rinka tikėjosi 0.44. Akcijų kaina po rezultatų paskelbimo nuvertėjo, bet per kelias dienas atsistatė ir toliau prekyba vyko aukščiausiame taške nuo pat 2008 metų.

Tarp įdomių detalių buvo tai, jog bankas atliko 2.9 milijardų atidėto pelno mokesčio sumažinimą dėl naujo JAV mokesčių įstatymo. Pajamos iš palūkanų augo 11%, daugiausiai dėl augančių palūkanų normų šalyje ir didėjančių paskolų skaičiaus. Auganti ekonomika bei agresyvi centrinio banko politika sukuria palankias sąlygas finansinėms institucijoms pelningai plėtoti verslą. Bank of America akcijos per paskutinius 12 mėnesių pabrango net 40%.

Šią savaitę Admiral Markets platformoje prekiaujamos JAV įmonės skelbs ketvirčio rezultatus:

Pavadinimas

Trumpinys

Laikas

Pelno prognozė

Netflix Inc.

NFLX

Sausio 22 d. 11.05AM EST

0.41

Johnson & Johnson

JNJ

Sausio 23 d. prieš rinkos atidarymą

1.72

Procter & Gamble Co.

PG

Sausio 23 d. prieš rinkos atidarymą

1.14

Verizon Communications Inc.

VZ

Sausio 23 d. 2.00AM EST

0.88

General Electric Co.

GE

Sausio 24 d. prieš rinkos atidarymą

0.3

United Technologies Corp.

UTX

Sausio 24 d. prieš rinkos atidarymą

1.56

Caterpillar Inc.

CAT

Sausio 25 d. 2.30AM EST

1.79

Intel Corp.

INTC

Sausio 25 d. po rinkos uždarymo

0.86

3M Co.

MMM

Sausio 25 d. prieš rinkos atidarymą

2.02

Penkios per savaitę labiausiai brangusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

MRK +6.4%
HPQ +5.8%
WMT +4.6%
TSLA +3.6%
BAC +3.5%

Penkios per savaitę prasčiausiai pasirodžiusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

GE -14.5%
AA -6.7%
SNAP -3.8%
FB -3.5%
TWTR -2.8%


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.