Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Ar „Amazon“ akcijos gali pasiekti 3000 JAV dolerių kainą?

Gegužė 30, 2019 18:39

Ar žinojote, kad tik prieš dešimt metų „Amazon" akcijų kaina tebuvo 100 JAV dolerių už akciją? Po to, kai 2015 m. jų kaina įveikė 500 JAV dolerių lygį, 2018 m. rugsėjo mėn. akcijų kaina išaugo iki 2050 JAV dolerių. Nors per kitus kelis mėnesius akcijos nukrito tik iki 1307 JAV dolerių ribos, šiuo metu jos laikosi kiek žemiau 2000 JAV dolerių lygio, o vienas analitikas teigia, kad jų kaina gali viršyti 3000 JAV dolerių už akciją.

Amazon akcijos

Šiame straipsnyje paaiškinsime, kas šiuo metu vyksta su „Amazon" akcijomis, kodėl kai kas tikisi didelio akcijų augimo ir puikių prekybos galimybių jau dabar. Tad pradėkime!

„Amazon": klausimas už 500 milijardų dolerių

Investicinės bankininkystės milžinės „Piper Jaffray" analitikai sukrėtė rinką savo išskirtinai optimistiniu požiūriu į „Amazon" akcijas, teigdami, kad iki 2021 m. pirmojo pusmečio jų kaina gali pasiekti 3000 JAV dolerių už akciją. Tokios jų nuomonės pagrindas – formulė, kuri taikoma vertinant daugiamilijoninę įmonę.

Pasak „Piper Jaffray" analitikų, yra du būdai apskaičiuoti „Amazon" vertę: kaip mažmeninės prekybos įmonės arba kaip technologijų įmonės. Mažmeninių parduotuvių vertė tradiciškai yra mažesnė nei technologijų (arba elektroninės prekybos) įmonių, o „Amazon" atveju vertės skirtumas yra didžiulis – iki 500 milijardų dolerių.

Jeigu „Piper Jaffray" analitikai yra teisūs, tai reiškia, kad „Amazon" akcijos šiuo metu yra nuvertintos maždaug 65 %, kalbant apie gegužės 24 d. uždarymo kainą – 1823 JAV dolerius. Be to, Varenas Buffetas dar kartą pasirodys protingas, nes pastaraisiais mėnesiais jo bendrovė „Berkshire Hathaway" susigriebė „Amazon" akcijų už beveik 1 milijardą JAV dolerių.

Ką likusi Volstryto dalis galvoja apie „Amazon"?

Iš 45 apklaustų Volstryto maklerių įmonių ir investicinių bankų keturiasdešimt šioms akcijoms priskyrė „buy" (pirkimo) reitingą, o penki – „overweight" (kainos didinimo) reitingą. Iš tikrųjų daugelis investicinių bankų, tokių kaip „RBC Capital Markets", „Deutsche Bank" ir „Credit Suisse" grupė, šiemet inicijavo „buy" reitingus. Žinoma, tai visai nereiškia, kad akcijų kaina ims ir pakils – bet tai rodo, kad šių didžiųjų investuotojų požiūris į bendrovę iš esmės yra teigiamas.

Iš tikrųjų, pagal maklerių įmonių ir investicinių bankų apklausą vidutinė šių akcijų kaina – 2128 JAV doleriai, didžiausia – 2450 JAV dolerių, o mažiausia – 1850 JAV dolerių. Nors tai yra tik skirtingų analitikų nuomonės, minimi skaičiai – šalia „Piper Jaffray" analitikų teigiamos 3000 JAV dolerių kainos – yra galimi „Amazon" akcijų kainos pokyčiai nuo dabartinio lygio. Ką mums sako kainų grafikas?

Kaip prekiauti „Amazon" akcijomis

Ilgalaikio periodo „Amazon" kainų grafiko paveikslėlyje aiškiai matomas bulių prekybos vaizdas. Tačiau, matomi ir keli didesni judesiai žemyn, rodantys, kad prekiautojai ir investuotojai visada turi laikytis griežtų rizikos valdymo taisyklių.

MT5 Supreme Edition, AMZN, savaitinis grafikas

Šaltinis: „Admiral Markets MT5 Supreme Edition", AMZN , savaitinis grafikas: 2011 m. balandžio 10 d.–2019 m. gegužės 27 d., 2019 m. gegužės 27 d. duomenys. Atkreipkite dėmesį: praeities rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Prekiautojai dažnai naudoja palaikymo ir pasipriešinimo linijas, tai yra tendencijos linijas, kad nustatytų galimas sritis, kuriose pirkėjai gali grįžti į rinką po kainų kritimo. Ilgalaikiame periode galimos dvi „Amazon" kainų tendencijos palaikymo linijos, kurios galėtų pasitarnauti akcijoms gerokai nukritus:

Admiral Markets MT5 Supreme Edition, AMZN, savaitinis grafikas

Šaltinis: „Admiral Markets MT5 Supreme Edition", AMZN, savaitinis grafikas: 2015 m. gegužės 3 d.–2019 m. gegužės 27 d., 2019 m. gegužės 27 d. duomenys. Atkreipkite dėmesį: praeities rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Prekiautojai, prekiaujantys trumpesnių periodų grafikuose ir prekybai naudojantys trumpalaikius judėjimus, dieniniame grafike gali nustatyti palaikymo sritis, kuriose pirkėjai gali grįžti į rinką po kainų kritimo. Dabartinis dieninis „Amazon" grafikas siūlo du palaikymo lygius: tendencijos liniją ir horizontalią palaikymo liniją – tai juodos linijos:

Admiral Markets MT5 Supreme Edition, AMZN, dieninis grafikas

Šaltinis: „Admiral Markets MT5 Supreme Edition", AMZN, dieninis grafikas: 2018 m. liepos 25 d.–2019 m. gegužės 27 d., 2019 m. gegužės 27 d. duomenys. Atkreipkite dėmesį: praeities rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Nors palaikymo ir pasipriešinimo linijos siūlo tam tikras zonų sritis, kuriose rinkos gali apsisukti, yra galimybė, kad rinka niekada nepasieks tokios srities. Tačiau tokių sričių galia yra ta, kad, jeigu rinka pasiekia tą sritį, prekiautojas yra pasirengęs ir žino, ko toliau ieškoti. Daugeliu atvejų tai bus tam tikras modelis, pagrįstas kainos judėjimu, pavyzdžiui, dvigubo dugno figūra arba žvakės-plaktukai.

Išvada

Nors vis daugiau ir daugiau analitikų didina savo „Amazon" akcijų kainų tikslus, vis tik yra didelių sunkumų, trukdančių pasiekti 3000 JAV dolerių lygį. Tačiau tinkamomis priemonėmis apsirūpinę prekiautojai yra tinkamai pasiruošę, nesvarbu, kiek pakils kaina. O kaip pasiruošę jūs?

Su „MetaTrader 5" galite prekiauti skirtingomis aktyvų klasėmis, taip pat turite galimybę naudotis puikiais grafikų sudarymo įrankiais, nemokamai gauti rinkos duomenis ir analizę realiu laiku, naudotis geriausiais prekybos valdikliais ir dar daugiau! Norėdami atsisiųsti „MetaTrader 5" dabar, spauskite pateiktą reklamą ir gaukite platformą NEMOKAMAI!

MetaTrader 5 platforma


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 77% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.