76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Ar Europos indeksai pagaliau išsikvėpė?

Gegužė 03, 2019 11:52

Po 2008 m. finansų krizės šių metų pradžia pasaulinėms akcijų rinkoms buvo viena geriausių. Ir nors JAV indeksai svyruoja aplink savo istorinius maksimumus, tik keletas Europos indeksų yra arti savo istorinių viršūnių, kiti jų vis dar gana toli nuo to. Tokie rinkos skirtumai kaip tik ir signalizuoja tam tikras įdomias prekybos galimybes, kurias aptarsime toliau.

Europos akcijų indeksai: sumaišyti reikalai

Dabartinėje rinkoje neabejotinai atrodo, kad ne visi Europos indeksai yra lygiaverčiai. AEX25 ir CAC40 indeksais prekiaujama ties jų rekordinėmis aukštumomis, o DAX30 ir FTSE100 išlieka gana toli nuo savo maksimumų, nors vis dar juda šia linkme. Tad reikėtų daugiau dėmesio skirti rinkoms, kurios pirmauja Europoje, pavyzdžiui, Nyderlandų AEX25 akcijų indeksui.

Prekyba AEX25: techninės analizės įžvalgos

Šaltinis: Admiral Markets MT5 Supreme Edition, AEX25, savaitinio periodo duomenys: nuo 2010 m. lapkričio 21 d. iki 2019 m. balandžio 29 d. Grafiko data: 2019 m. balandžio 29 d., 21:26 (BST). Pastaba: Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Šiame grafike aiškiai matosi istorinis AEX25 indekso kilimas. Kai kurie prekiautojai pasinaudojo ankstesniais atšokimais nuo ilgalaikės kylančios tendencijos linijos (angl.k.), tačiau dabar rinka artėja link ankstesnių rekordinių aukštumų, ties kuriomis ji anksčiau patyrė nesėkmių.

Nors gali būti, kad dar per anksti inicijuoti pardavimo sandorius, bet rizikos ir naudos santykis ties šiomis ankstesnėmis viršūnėmis darosi vis mažiau palankus pirkimo sandoriams – nebent rinka sugebėtų prasiveržti dar aukščiau. Tad kiekvieno prekiautojo galvoje sukasi klausimas, ar gali rinka pasiekti naujas aukštumas?

Prekyba AEX25: sezoninis ir statistinis vaizdas

Sprendžiant, ar indeksas gali prasiveržti dar aukščiau, gali būti naudinga istorinių AEX25 mėnesio rezultatų analizė:

Mėnesiai (procentais), kai prekyba užsidarė aukščiau nei buvo atidaryta, 2000–2018 m.

Pateikta statistinė analizė rodo mėnesius nuo 2000 metų (procentais), kai prekyba užsidarė aukščiau nei buvo atidaryta. Akivaizdu, kad nuo spalio iki balandžio mėnesio vidutiniški rezultatai geriausi. Sezoninis silpnumas pasireiškia gegužės ir birželio mėnesiais – atitinkamai tik 47 ir 37 procentų galimybė, kad prekyba užsidarys aukščiau.

Tačiau svarbu prisiminti, kad tokie sezoniniai ir statistiniai tyrimai suteikia tik tikėtinus rezultatus – o ne konkrečius. Tačiau derindamas šią analizę su technine ir fundamentine analizėmis, prekiautojas gali padidinti savo pranašumą prieš priimdamas sprendimą dėl prekybos.

Europos indeksai: fundamentinis vaizdas

Nors dauguma Europos akcijų indeksų juda bulių rinkos tendencija, aukštesnių judėjimų mastas labai skiriasi. Tačiau vis dar išlieka ryšiai tarp pagrindinių Europos indeksų, tokių kaip AEX25, CAC40, DAX30 ir FTSE100.

Analizuojant istorinius duomenis išsiskiria Ir gegužės, ir birželio mėnesiai, kuriais kintamumas pasaulinėse akcijų rinkose yra silpnesnis, nes prekiautojai pastebi tokį reiškinį kaip „parduok gegužę ir pasitrauk", tai signalizuoja tendenciją – bet negarantuoja – kad akcijų rinkos šiais mėnesiais leisis (kaip rodo ir sezoninė bei statistinė AEX25 analizė).

Kadangi daugelis stipresnių Europos indeksų artėja link pasipriešinimo lygių, prekiautojai atidžiai stebės, kas vyks gegužės mėnesį – tiek iš techninės analizės, tiek ir iš fundamentinės analizės pusių. Artėjantys Europos Parlamento rinkimai ir nuolatinės kalbos dėl JAV prekybos tarifų – tai tik keli svarbiausi dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti šį mėnesį, nes tai gali turėti įtakos Europos indeksams ir pateikti įdomių prekybos galimybių tiek perkantiems, tiek parduodantiems.

Išvados

Prekiauti prieš rinkos kryptį – užduotis nelengva. Tačiau kai kuriais atvejais tai gali būti naudinga. Galų gale, sprendžiant kaip prekiauti tokiose situacijose, pagrindinis vaidmuo tenka prekybos patirčiai ir rizikos valdymui. Vienas iš geriausių būdų įgyti patirties ir išmokti rizikos valdymo metodų – naudoti demonstracinę prekybos sąskaitą – galite prekiauti, testuoti ir patobulinti savo strategijas be jokios rizikos.

Be to, „Admiral Markets" prie savo CFD prekybos priemonių neseniai pridėjo dar septynis akcijų rinkos indeksus. Dabar galite prekiauti 19 pasaulinių akcijų rinkos indeksų mūsų atnaujintoje MetaTrader 5 platformoje – tai suteikia jums geriausias prekybos priemones ir prekybos platformą, kad galėtumėte prekiauti pasaulio finansų rinkose.

Investavimas į Forex su Admiral Markets

Admiral Markets suteikia profesionaliems prekiautojams galimybę prekiauti su atnaujinta MetaTrader 5 versija, leidžiančia pasiekti aukštesnį ir naudingesnį prekybos lygį. Pasinaudokite rinkos nuotaikų ir rinkos barometro indikatoriais, kad galėtumėte palyginti įvairias valiutų poras ir pamatytumėte, kurios iš jų gali būti pelningos investicijos, realaus laiko prekybos duomenimis ir dar daugiau. Spustelėkite ant žemiau esančio paveikslėlio ir atsisiųkite nemokamai MT5 Supreme Edition!

Meta Trader 5 Supreme Edition

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki, profesionalus prekiautojas ir analítikas, toliau Autorius), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.

Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.