76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Dėl JAV ir Kinijos prekybos karo auksas nuskriejo iki 6 metų aukščiausio lygio! Ar kils dar daugiau?

Rugpjūtis 08, 2019 16:40

Ar žinojote, kad šiais metais centriniai bankai tyliai supirko rekordines aukso sumas? 2019 m. centriniai bankai iš viso pasaulio nusipirko rekordinį 15,7 milijardo JAV dolerių vertės aukso kiekį. Eskaluojamas prekybos karas tarp JAV ir Kinijos yra tik viena iš priežasčių, kodėl centriniai bankai diversifikuoja savo atsargas. Kinijai devalvavuojant savo valiutą ir taip atsakant į D. Trumpo netikėtą sprendimą dėl papildomų prekybos tarifų, aukso kaina pakilo iki šešerių metų aukščiausio lygio, tokiu būdu susidarė keletas labai įdomių prekybos galimybių.

Prekyba XAU/USD

Šiame straipsnyje aptarsime dabartinę JAV ir Kinijos prekybos karo situaciją, kaip tai paveikė aukso kainas ir kas galėtų būti toliau aukso rinkoje šiais unikaliais ir istoriniais laikais. Tad pradėkime!

JAV ir Kinijos prekybos karas intensyvėja

Pirmadienį, rugpjūčio 5 d., pirmą kartą per 25 metus JAV iždo departamentas Kiniją pavadino valiutų manipuliatoriumi. JAV prezidentas Donaldo Trumpas ėmėsi veiksmų po to, kai Kinija leido, kad šalies valiuta - juanis - susilpnėtų JAV dolerio atžvilgiu. Daugelis analitikų mano, kad tai buvo kerštas D. Trumpui paskelbus naują papildomų tarifų etapą, kuris prasidės rugsėjo 1 d.

Anot Davido Chui, „Bank of America Merrill Lynch" Kinijos akcijų strategijos vadovo, „tokie veiksmai stiprina „užsitęsusio dviejų šalių konflikto" požymius". Tai ,kartu su neaiškia situacija dėl „Brexit" ir galimu tolimesniu JAV FED palūkanų normos mažinimu, paskatino investuotojus ir centrinius bankus ieškoti sprendimų, kaip diversifikuoti savo aktyvus tokiose saugiose rinkose kaip aukso.

Auksas laikomas saugiu prieglobsčio aktyvu be kitų priežasčių dar ir todėl, kad jis gali būti išlydytas ir paverstas pinigų forma. Apskritai dėl fundamentinių aplinkybių aukso kaina pakilo iki šešerių metų aukščiausio lygio. Šis žingsnis gali būti tik pirmasis istorinio postūmio link visų laikų aukščiausio 1920 USD lygio, pasiekto 2011 m. rugsėjo mėn. pradžioje. Pažvelkime į aukso kainų grafiką.

Kaip prekiauti auksu (XAU/USD)

Vienas populiariausių būdų spekuliuoti aukso kaina - tai prekiauti juo JAV dolerio atžvilgiu, tai yra XAU/USD valiutų pora. Pateikiame ilgalaikį XAU/USD kainų grafiką:

Kaip prekiauti auksu (XAU/USD)

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 4", XAUUSD, 1999 m. gruodžio 1 d.-2019 m. rugpjūčio 6 d. mėnesinis grafikas. 2019 m. rugpjūčio 6 d., 10.36 val., BST duomenys. Atkreipkite dėmesį: ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Pateiktame XAU/USD kainų grafike aiškiai matoma ilgalaikė kilimo tendencija nuo 1999 iki 2011 m. Po smukimo laikotarpio XAU/USD kaina konsolidavosi nuo 2015 iki 2019 m. Kitame grafike matome pleišto figūrą:

Kaip prekiauti auksu (XAU/USD)

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 4" , XAUUSD, 1999 m. gruodžio 1 d.-2019 m. rugpjūčio 6 d. mėnesinis grafikas. 2019 m. rugpjūčio 6 d., 10.39 val., BST duomenys. Atkreipkite dėmesį: ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Šiame grafike mėlynomis linijomis pažymėta figūra taip pat žinoma ir kaip simetriško trikampio modelis. Dabar, kai kaina šį modelį pramušė į viršų, daugelis prekiautojų sieks sudaryti pirkimo sandorius, naudodami mažesnius laiko periodus, kad rastų galimus įėjimo taškus. Pavyzdžiui, pažvelkime į XAU/USD dieninį grafiką:

Kaip prekiauti auksu (XAU/USD)

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 4" , XAUUSD, 2019 m. sausio 25 d.-2019 m. rugpjūčio 6 d. dieninis grafikas. 2019 m. rugpjūčio 6 d., 10.43 val., BST duomenys. Atkreipkite dėmesį: ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Mėlyna linija šiame grafike - tai XAU/USD kainos 20 periodų eksponentinis slankusis vidurkis. Slankieji vidurkiai yra naudingi rinkose, kuriose yra aiški vyraujanti tendencija, nes jie ne tik padeda nustatyti, ar rinkoje yra pakilimo, ar kritimo tendencija, bet taip pat naudojami ir kaip sritys sudaryti naujus sandorius.

Pavyzdžiui, akivaizdu, kad pastaruoju metu didėjanti XAU/USD, kaina dažnai nukrypsta nuo 20 periodų slankiojo vidurkio, kad pakiltų dar aukščiau. Tad prekiautojai gali žengti dar vieną žingsnį į priekį ir panaudoti kainų judėjimo modeliais, kad nustatytų galimus rinkos apsisukimo taškus, kurie gali padėti rasti potencialius įėjimo bei Stop Loss lygius.

Kad nustatytų tikslo lygius, prekiautojai gali naudoti didesnius laiko periodus ir matyti didesnį paveikslą:

Kaip prekiauti auksu (XAU/USD)

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 4" , XAUUSD, 1999 m. gruodžio 1 d.-2019 m. rugpjūčio 6 d. mėnesinis grafikas. 2019 m. rugpjūčio 6 d., 10.53 val., BST duomenys. Atkreipkite dėmesį: ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Jeigu kaina sugebės išlikti virš pramušto simetriško trikampio, pirkėjai galės stebės visų laikų aukščiausią aukso kainų lygį, nuo rugpjūčio pradžios yra 35 % tikimybė auksui kilti aukščiau. Kaip jūs tuo pasinaudosite savo prekyboje?

Galimybė patikrinti savo prekybos strategijas ir teorijas gali būti labai naudinga ugdant ilgalaikius prekybos ir investavimo įgūdžius. Spauskite šią reklaminę juostą, kad atidarytumėte nemokamą demonstracinės prekybos sąskaitą!

Prekiaukite XAU/USD demo sąskaitoje

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.