Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Centrinių bankų komentarai paskatino akcijų kilimą

Birželis 10, 2019 12:14

Praėjusią savaitę į akcijų rinkas sugrįžo optimizmas ir investuotojai drąsiai pirko rizikingus instrumentus, tikėdamiesi monetarinės politikos švelnėjimo iš pagrindinių pasaulio centrinių bankų. Itin daug vilčių sukėlė JAV centrinis bankas ir jo nariai, kurie plačiai diskutavo, kad palūkanų normos gali būti sumažintos, jeigu ekonominė situacija ims ženkliau blogėti. Tai paskatino investuotojus užimti pozicijas rizikinguose instrumentuose, ypač akcijose, kurie dėl žemesnių palūkanų ir pasikeitusių rinkos lūkesčių gali bent kurį laiką brangti. Šiuo metu rinkoje priskiriama apie 40% tikimybė, kad JAV palūkanos bus sumažintos birželio mėnesio susirinkime, apie 70% liepos ir apie beveik 100% nuo rugsėjo mėnesio, kas sufleruoja, kad rinkos lūkesčiais pamatyti monetarinės politikos švelnėjimą yra labai aukšti ir jau ženkliai įskaičiuoti į akcijų rinkos kainas.

Pagrindiniai JAV indeksai praėjusią savaitę sparčiai brango. Geriausiai pasirodė Dow 30 indeksas, kurio vertė pakilo 4.7%, o santykinai prasčiausiai Nasdaq Composite, kurio vertė augo 3.9%. Labiausiai sekamas S&P500 pakilo 4.4% iki 2,870 punktų ir sugrįžo aukščiau 200 dienų slankiojo vidurkio. Tai buvo geriausia savaitė indeksui nuo 2018 metų lapkričio. Svarbu pastebėti, kad šis akcijų kilimas buvo paremtas investuotojų lūkesčiais pamatyti švelnesnę monetarinę politiką, tačiau jeigu ekonomika iš tikrųjų ims sparčiau lėtėti, tai turės didesnę neigiamą įtaką ir nulems akcijų nuvertėjimą, nepaisant ženkliai sumažėjusių palūkanų normų, todėl investuotojams itin svarbu ir toliau išlikti taktiškiems.

Kinijos akcijų indeksas Shanghai Composite nukrito -2.5% ir baigė savaitę išsiverždamas į apačią iš paskutinių kelių mėnesių prekybos kanalo, kas turėtų būti investuotojų įvertinta kaip svarbus ženklas dėl rinkos likvidumo ir lūkesčių Kinijoje. Kol kas duomenys iš šios ekonomikos nesuteikia pagrindo turėti optimistiškus lūkesčius, tačiau šią savaitę bus skelbiami eksporto, investicijų, mažmeninės prekybos rodikliai, kurie suteiks geresnę perspektyvą, kas vyksta šalyje.

JAV skolos rinkoje skirtumas tarp 2 ir 10 metų obligacijų buvo stabilus ties 0.21%. Nepaisant to, obligacijų pajamingumo kreivė ir toliau judėjo į apačią - 10 metų instrumentas susitraukė nuo 2.14% iki 2.08% pajamingumo, kas rodo, kad investuotojų nerimas dėl ateities ekonominių perspektyvų niekur nedingo ir jie toliau jaučiasi neužtikrinti.

Žaliavų rinkoje nuotaikos buvo įvairios. WTI rūšies nafta neženkliai kilo 1.0% iki 54.0 JAV dolerių už barelį. Nepaisant pozityvaus savaitės rezultato, pirmosios sesijos nebuvo tokios geros, kuomet kaina trečiadienį buvo pasiekusi 50.7 JAV dolerius už barelį. Metalų rinkoje vario kaina per savaitę nepakito, aliuminio krito -1.0%, o geležies rūdos išliko apie 96 JAV dolerius už toną.

Apibendrinant sektorių rezultatus, visi žaliavo. Geriausiai pasirodė vartojimo prekių ir pramonės įmonės, kurių vertė kilo net 5.5% ir 5.2%. Santykinai mažiausiai brango technologijų bendrovės, kurių kaina didėjo 2.9%.

Praėjusią savaitę investuotojų dėmesį pritraukė Campbell Soup bendrovė, kuri yra viena didžiausių paruošto maisto gamintojų JAV. Įmonė žinoma dėl savo sriubos, tačiau šiandien gamina platų spektrą produktų, nuo sausainių, užkandžių iki gėrimų ir padažų įvairiems patiekalams. Kompanija buvo įkurta 1869 metais ir šiuo metu yra įtraukta į S&P500 indeksą.

Campbell Soup per praėjusį finansinį ketvirtį gavo 2.39 milijardus JAV dolerių pajamų, kurios atitiko rinkos dalyvių lūkesčius. Pajamų augimas siekė 17%, tačiau tai labiausiai lėmė Snyder's-Lance bendrovės įsigijimas ir sukonsolidavimas. Koreguotas pelnas akcijai buvo 0.56 JAV doleriai ir viršijo 0.47 rinkos prognozes. Svarbu atkreipti dėmesį, kad bendrovės pagrindinis verslas yra subrendęs ir stabilus arba labai neženkliai traukiasi. Įmonės vadovai siekdami didinti pelną, perka konkurentus ir konsoliduoja rinką, tačiau tai lemia didesnes įmonės skolas, kurios šiuo metu yra santykinai didelės ir EBITDA bei skolos santykis siekia daugiau nei 5.0xir gali tapti problema, jeigu sumažėtų pelningumas.

Po rezultatų paskelbimo, Campbell akcijų kaina kilo net 10% iki43 JAV dolerių. Per paskutinius 12 mėnesių akcijų kaina yra padidėjusi apie 14%. Bendrovė moka dividendus, kurių pajamingumas šiuo metu siekia apie 3.2%.

Rinkos berometas: Mūsų „rinkos radaras“ padės sekti kainų pokyčius ir sužinoti dienos prekybos įžvalgas

Šaltinis: Rinkos barometras 2019 metų birželio 10 d., Admiral Markets Rinkos barometras - Svarbiausi dienos pokyčiai

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.

Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 77% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.