​Dienos aktualija: EUR/USD techninė įžvalga liepos 7 d.

Liepa 07, 2015 11:27


EUR/USD

Poros kursas tęsia kitimą žemėjančia kryptimi dėl didėjančių nuogąstavimų, jog Graikija pasitrauks iš Europos Sąjungos. Nors poros kursas šiek tiek pasikoregavo, tačiau bendra tendencija išlieka meškų rinkoje. Suskaičiavus beveik 90 proc. referendumo balsavimo biuletenių, tapo aišku, kad dauguma balsų buvo "Ne" dėl pagrindinių trijų kreditorių reikalavimų ultimatumo. Verta pažymėti, kad prekybos instrumentas, kaip ir ankščiau, patiria Europos Centrinio banko kiekybinio skatinimo programos spaudimą, o atsižvelgiant į rinkos reakciją dėl susiklosčiusių aplinkybių, Europos Centrinis bankas gali dar labiau padidinti vyriausybinių obligacijų supirkimo kiekį.

Prekybos savaitė po savaitgalio prasidėjo su kainos tarpu (Gap) žemyn iki 1.0990 lygio, ties kurio kursas atšoko į viršų. Tam, kad situacija pasikeistų, poros kursas turi tvirtai užsifiksuoti aukščiau palaikymo 1.1080 lygio.

Grafike matoma EUR/USD poros kurso korekcija, bei kursas tęsia kitimą krentančiame trende.

MACD indikatoriaus duomenys yra neigiamoje zonoje ir kerta signalinę liniją. Tai gali tapti papildomu įėjimo į rinką signalu.

RSI indikatorius tęsia kitimą Bollingerio bangų kanalo viduje. Šiuo metu nėra matoma papildomų įėjimo į rinką signalų.

Kurso kritimas žemiau palaikymo 1.0990 lygio atvers kelią 1.0900 lygio testavimui. Artimiausių pasipriešinimo lygių funkciją atlieka 1.1080 ir 1.1140 lygiai. Užtikrintas kurso kilimas ir tvirtas užsifiksavimas aukščiau šių pasipriešinimo lygių atvers kelią sekančių pasipriešinimo 1.1200, o vėliau ir 1.1290 lygių testavimui.