​Dienos aktualija: USD/CAD pora tęsia kilimą

Spalis 28, 2015 16:42


Pasak Admiral Markets analitikų paskutinėmis dienomis labiausiai techninės analizės kitimo dinamiką atspindi USD/CAD valiutų poros grafikas.

Po kurso atšokimo ties vidutinio laikotarpio palaikymo lygiu ir po to susiformavus geometrinei figūrai "Galva ir pečiai" tapo kurso kilimo patvirtinimo signalu, ir šiuo metu kursas tęsia kitimą aiškiai matomo kylančio kanalo ribose.

Kylančio trendo dinamiką gali patvirtinti trendo indikatoriai, o šiame kontekste kylančio trendo patvirtinimo signalu gali tapti ilgametis maksimumas, esantis ties 1.3455 lygiu.

Fundamentiniu atžvilgiu svarbiausias faktorius, įtakojantis Kanados dolerio silpnėjimą yra žemos naftos kainos – pagrindinis eksporto produktas Kanados ekonomikoje. Paskutiniais duomenimis matomas angliavandenilių atsargų kiekio didėjimas pasauliniame didelės gavybos fone, nepaisant to, kad pasaulinė ekonomika ir pagrindinės vartojimo šalys, kaip pvz. Kinija, visų pirma, rodo kilimo tendencijos sulėtėjimą, ir tai turi tiesioginę įtaką energijos resursų suvartojimui.

Į šį, ir daugelį kitų rizikos faktorių buvo atkreiptas dėmesys, įskaitant ir Kanados banko vadovybę, o po paskutinio posėdžio buvo stebima nauja Kanados dolerio pardavimo banga.

Admiral Markets analitikai pažymėjo, kad šios dienos svarbiausias įvykis, kaip ir laukiama, taps JAV Atviros rinkos komiteto (FOMC) posėdžio protokolo paskelbimas (20.00 val.).

Nepaisant to, kad rinkos nelaukia pasikeitimų dėl palūkanų normos keitimo, gali atsirasti nauji palūkanų normos keitimo datos orientyrai, kuomet paskutiniai duomenys buvo gan silpni, visų pirma prasti darbo rinkos duomenys, sumažėję mažmeniniai pardavimų duomenys, bei ilgalaikių vartojimo prekių užsakymai.

Rinkos reakciją USD/CAD kursui dėl tam tikrų darbo rinkos duomenų paskelbimo įtakos prognozuoti yra gana sudėtinga, tačiau, jei nebus pateikta siurprizų, galimai tikėtinas esamos tendencijos pratęsimas, nei šios tendencijos pasibaigimas.


Pateikta informacija remiasi praeities duomenimis. Praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Prieš priimdami bet kokį sprendimą susijusį su investavimu, turėtumėte atidžiai susipažinti su Įspėjimu apie riziką.