Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

​Geri Amazon rezultatai pastūmėjo indeksus į naujas viršūnes

Spalis 30, 2017 13:24

Praėjusią savaitę akcijų rinkos pradėjo nuo konsolidacijos po 2 mėnesių nepaliaujamo kilimo, tačiau paskelbus internetinės prekybos giganto Amazon finansinius rezultatus, tarp investuotojų sugrįžo optimizmas ir pagrindiniai indeksai stiebėsi į naujas visų laikų aukštumas. Amazon pralenkė rinkos lūkesčius tiek pajamų, tiek pelno augimo segmentuose. Po rezultatų paskelbimo, akcijų kaina kilo 14% ir kartu padidino rizikos apetitą tarp kitų technologijų akcijų.

Savaitės eiga buvo taip pat įdomi. JAV atstovų rūmai patvirtino biudžeto projektą ir atvėrė kelią pagreitintam mokesčių įstatymo pakeitimui. Tikimasi, kad ateinančią savaitę bus paskelbta pilna versija naujo mokesčių įstatymo su siūlomais mokesčių pakeitimais. Kol kas sėkmingai politiniu labirintu judantis mokesčių įstatymas turi neigiamą įtaką JAV obligacijoms, kurių pajamingumas buvo šoktelėjęs iki 2.47%, aukščiausio taško nuo pat 2017 kovo.

Makroekonominės naujienos iš didžiausios pasaulio ekonomikos investuotojus taip pat nuteikė teigiamai. Pramonės vadybininkų pirkimo indeksas PMI buvo 54.5 ir signalizavo apie tolimesnį ekonomikos augimą ateinančiais mėnesiais. Ilgalaikių prekių užsakymai augo 0.7% per mėnesį ir tai buvo trečias iš eilės ženklus padidėjimas rodantis teigiamas tendencijas pramonės segmente. Bedarbių paraiškos išliko žemumose ir leidžia tikėtis gerų darbo rinkos rodiklių savaitės pabaigoje. Penktadienio prekybos sesijos metu paskelbtas JAV ekonomikos 3 ketvirčio metinis augimo rodiklis, kuris siekė 3.0% ir ženkliai viršijo rinkos 2.5% lūkesčius.

Žaliavų rinkoje nafta toliau demonstravo geriausią pasirodymą. WTI rūšies naftos kaina kilo 2.9% iki 54.2 JAV dolerių už barelį, aukščiausio taško nuo pat 2017 vasario, Saudo Arabijai pranešus, kad bus siekiama išlaikyti susitarimą dėl išgaunamo naftos kiekio sumažinimo iki kitų metų pabaigos. Metalų kainų tendencijos buvo įvairios: varis krito -2.2%, aliuminis kilo 1.6%, geležies rūda prarado -0.3%.

Sektorių vertės pokyčiai praėjusią savaitę rodo įdomius rezultatus. Nors bendrai indeksai kilo, tačiau vienintelis ženkliai augęs segmentas buvo technologijų, kilęs 1.2%. Tuo tarpu, pramonės įmonės traukėsi -0.6%, o sveikatos apsaugos net -2.5%. Optimizmas dėl Amazon rezultatų ir viso technologijų sektoriaus augimas kartu su interneto gigantu leido indeksams užfiksuoti 7 savaitę iš eilės naujose aukštumose.

Praėjusią savaitę daug dėmesio sulaukė JAV telekomunikacijų kompanija AT&T. Pavadinimas yra įmonės veiklą atspindintis trumpinys– American Telephone & Telegraph Company. Šiuo metu įmonė teikia fiksuoto ir mobilaus ryšio, interneto, kabelinės televizijos paslaugas.

Praėjusį antradienį įmonė paskelbė ketvirtinius rezultatus, kurie ženkliai nuvylė rinkos lūkesčius ir akcijos kaina prarado net 6% vertės. Tam buvo kelios priežastys nulėmusios tokį pesimizmą: pajamos buvo mažesnės 0.5 milijardo JAV dolerių nei tikėtasi, pelnas akcijas 0.74, nors laukta 0.75, bei ypač daug kalbėta apie 90 tūkstančių prarastų klientų kabelinės televizijos segmente dėl intensyvios konkurencijos su kitais rinkos žaidėjais.

Nepaisant to AT&T laukia patvirtinimo iš konkurencijos institucijos dėl Time Warner įsigijimo už 85 milijardus JAV dolerių. Nors tikėtasi, kad leidimas jau bus gautas, tačiau šie ypač dideli įsigijimai sulaukia vis daugiau dėmesio iš kontroliuojančių institucijų, nes gerokai apriboja vartotojų pasirinkimus. Vadovybė tikisi, kad sandoris bus užbaigtas iki metų galo ir leis atgaivinti kompanijos augimą bei populiarūs Time Warner produktai kaip HBO, CNN, Warner Bros, leis efektyviau konkuruoti su Netfix bei Amazon internetinėmis platformomis.


Šią savaitę Admiral Markets platformoje prekiaujamos JAV įmonės skelbs ketvirčio rezultatus:

Pavadinimas

Trumpinys

Laikas

Pelno prognozė

Pfizer Inc.

PFE

Spalio 31 d., prieš rinkos atidarymą

0.65

Tesla Inc.

TSLA

Lapkričio 1 d., po rinkos uždarymo

-2.29

Facebook Inc.

FB

Lapkričio 1 d., po rinkos uždarymo

1.28

Alibaba Group Holding Ltd.

BABA

Lapkričio 2 d., prieš rinkos atidarymą

1.04

Apple Inc.

AAPL

Lapkričio 2 d., po rinkos uždarymo

1.87


Penkios per savaitę labiausiai brangusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

  • TWTR +21.3%
  • AMZN +12.0%
  • INTC +9.8%
  • MSFT +6.3%
  • MMM +6.1%

Penkios per savaitę prasčiausiai pasirodžiusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

  • GE -12.8%
  • MRK -8.8%
  • TSLA -7.0%
  • IBM -5.2%
  • T -4.2%

Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.