Geriausia prekybos platforma mobiliam įrenginiui

Sausis 20, 2017 09:16

MetaTrader 4 mobili aplikacija

Admiral Markets suteikia galimybę prekiauti mobiliojoje platformoje turint beveik bet kurį išmanųjį įrenginį. Tai aukščiausios klasės programinė įranga, skirta prekiautojams, norintiems ne tik vykdyti prekybą mobiliosiuose įrenginiuose, bet ir atlikti techninę analizę visaverčiuose grafikuose.

Ši programinė įranga leidžia prekiautojams prisitaikyti ir išnaudoti 24/5 prekybos galimybes, turint beveik bet kurį išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį.

Be viso to, su MT4 skirto mobiliems įrenginiams, Jūs galite stebėti savo Take Profit ir Stop Loss lygius. Taip pat turite prieigą prie daugelio laiko periodų ir įvairių tipų grafikų, kurie gali būti ypač naudingi prekiautojams, analizei naudojantiems žvakių grafikus.

Kaip pradėti

Nereikia laukti, gaukite MetaTrader skirtą mobiliam įrenginiui jau dabar!

Spustelėkite piktogramą žemiau, ir jums bus atverta Apple App Store, kur jūs galėsite atsisiųsti MetaTrader 4 skirtą iPhone.

Spauskite piktogramą žemiau, apsilankykite Google Play parduotuvėje ir atsisiųskite MetaTrader 4 skirtą Android jau dabar!

Kaip naudotis šia prekybos platforma sužinosite trumpoje video pamokoje:

MetaTrader4 skirto mobiliems įrenginiams savybės

MT4 Jūsų įrenginyje prekybai galite pasitelkti daug galingų funkcijų, taip pat yra ir kitų naudingų savybių. Prekiautojai ras šias naudingas funkcijas:

  • Kotiruotės realiu laiku
  • 3 tipų grafikai
  • Integruotos naujienos
  • Galimybė naudoti populiariausius indikatorius
  • Greita prieiga prie pašto dėžutės
  • Rinkos naujienos
  • Naudingas prekybos žurnalas
  • ir dar daugiau!

MT4 pagrindinės funkcijos

Kotiruotės leidžia jums greitai peržiūrėti esamą rinkos situaciją, todėl nereikia ieškoti kurso internete, norint sužinoti jūsų atvirų pozicijų situaciją. Tai tikrai naudinga tiems FX prekiautojams, kurie norėtų žinoti FX kursus kelyje.

MT4 skirta mobiliems įrenginiams tikrai turi patogiausią grafikų atvaizdavimą į tarp visų mobiliųjų FX prekybos aplikacijų. Jūs ne tik galite stebėti tendencijas ir kainų pokyčius, taip pat galite pridėti indikatorius, keisti grafiko laikotarpius ir pasiekti visas mobiliesiems pritaikytas naudingas funkcijas.

Įkelti indikatorius yra lengva kaip niekada anksčiau. Jums tiesiog reikia bakstelėti piktogramą grafike ir gausite pilną sąrašą galimų indikatorių, suskirstytų į kategorijas, kaip ir darbastalio platformoje.

Su MT4 jūsų mobiliojo prietaiso taip pat nereikia turėti atidarytų papildomų programų naujienų srauto stebėjimui. Pasirodžius svarbioms naujienoms jūs gausite pranešimą ('push notification'). Su šia funkcija taip pat lengva palaikyti ryšį su savo brokeriu.

Kitas puikus MT4 aplikacijos bruožas yra tai, kad ji leidžia jums naudoti visus įsakymų tipus. Paprastai prekiautojai tikisi rasti tik rinkos įsakymus savo mobiliojo telefono prekybos platformoje, tačiau MT4 pateikia Stop, Limit ir kitus įsakymų tipus tiesiog po jūsų pirštų galiukais.