76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

„Goldman Sachs" mažina „Apple" tikslinę kainą! Ar gali ji nukristi 27 procentais žemiau?

Spalis 03, 2019 22:13

Vienas garsiausių pasaulyje investicinių bankų „Goldman Sachs" sumažino savo „Apple" akcijų kainos tikslą iki 165 USD už akciją. Dabar banko akcijų vertinimo reitingas žemiausias – tai rodo, kad yra tikimybė kristi beveik 30 %.

„Goldman Sachs" mažina „Apple" tikslinę kainą! Ar gali ji kristi 27 procentais žemiau?

Šiame straipsnyje aptarsime „Goldman Sachs" tokio mažinimo pagrindimą ir tai, kas galėtų laukti „Apple" akcijų. Tad pradėkime!

„Apple" kainos mažinimas: apskaita ir „Apple TV Plus"

Viena iš priežasčių, kodėl „Goldman Sachs" sumažino savo „Apple" akcijų kainos tikslą, yra šios bendrovės apskaitos metodas naujai bendrovės „Apple TV Plus" paslaugai. Rugsėjo pradžioje „Apple" paskelbė, kad, perkant bet kokią naują „iPhone", „iPad", „Mac" ar „Apple TV" produktų techninę įrangą, kartu bus nemokamai teikiama vienerių metų „Apple TV Plus" paslauga, kurią planuojama pradėti lapkričio mėnesį už 5 USD per mėnesį kainą.

Iš esmės bandomosios „Apple TV Plus" apskaitos metodas susieja metų laikotarpį su produktu pirkimo metu. Kai kurių analitikų teigimu, šis metodas pakenks „iPhone" rentabilumo augimui, nes žemesnė vidutinė pardavimo kaina nebus kompensuojama su nuolaida parduodamų prekių kainai.

Pastaboje klientams „Goldman Sachs" analitikas Rod Hall rašė: „Iš tikrųjų „Apple" apskaitos metodas perkelia pajamas iš techninės įrangos į paslaugas, net jeigu klientai net nesupranta, kad moka už „TV +". Nors tai gali gerai atrodyti „Apple" paslaugų pajamų eilutėje, bet tai taip pačiai negerai tiek aparatinės įrangos ASP, tiek ir didelių pardavimų ketvirčių maržoms."

Po šio pranešimo, „Apple" akcijos iškart krito net 2,6 %. Tačiau „Apple" atsakė į pastabą, ginčydama „Goldman Sachs" analizę ir teigdama, kad jie „nesitiki, kad „Apple TV +" įdiegimas, įskaitant paslaugos apskaitos tvarką, turės esminės įtakos jų finansiniams rezultatams." po šio pranešimo akcijos kiek pakilo, bet vis tiek dienos prekybą baigė žemai, kaip matome šiame „Apple" akcijų kainų grafike:

„Goldman Sachs" mažina „Apple" tikslinę kainą! Ar gali ji kristi 27 procentais žemiau?

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5, AAPL, 2018 m. balandžio 18 d.–2019 m. rugsėjo 24 d. dieninis grafikas. 2019 m. rugsėjo 24 d., 8.05 val., BST, duomenys. Atkreipkite dėmesį: ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Kaip prekiauti „Apple" (AAPL)

Su „Admiral Markets" jūs galite spekuliuoti „Apple" akcijų kaina, naudodamiesi produktu, vadinamu CFD arba „Susitarimu dėl kainų skirtumo". Iš esmės tai suteikia prekiautojams galimybę sudaryti tiek ilgas, tiek trumpas pozicijas (tiek pirkimo, tiek pardavimo sandorius).

Pateikiame ilgalaikį „Apple" akcijų kainkainų savaitinį grafiką:

„Goldman Sachs" mažina „Apple" tikslinę kainą! Ar gali ji kristi 27 procentais žemiau?

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5", AAPL, 2006 m. liepos 23 d.–2019 m. rugsėjo 24 d. savaitinis grafikas. 2019 m. rugsėjo 24 d., 8.08 val., BST, duomenys. Atkreipkite dėmesį: ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Ilgalaikis „Apple" kainų grafikas aiškiai rodo kylančią akcijų kainą. Tačiau nuo 2018 m. spalio mėn. iki 2019 m. sausio mėn. buvo ir kritimo periodų, kai akcijų kaina smukdavo, tad trumpalaikių periodų prekiautojai galėjo prekiauti, išnaudodami šiuos kritimus, o ilgesnės trukmės prekiautojai galėjo palaukti ir pirkti per tokius silpnėjimo periodus.

Pasirinkta strategija priklauso nuo jūsų taikomo prekybos stiliaus ir strategijos. Daugiau apie įvairias prekybos strategijas galite sužinoti mūsų straipsnyje „Prekybos strategijos 2019 metams".

Dabar pažvelkime į „Apple" kainų judėjimą trumpesniu laikotarpiu, pavyzdžiui, dieniniame periode.

„Goldman Sachs" mažina „Apple" tikslinę kainą! Ar gali ji kristi 27 procentais žemiau?

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5", AAPL, 2018 m. balandžio 18 d.–2019 m. rugsėjo 24 d. dieninis grafikas. 2019 m. rugsėjo 24 d., 20.19 val., BST, duomenys. Atkreipkite dėmesį: ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Aiškiai matyti didelis „Goldman Sachs" pranešimo poveikis. Tikslinė 165 USD kaina maždaug 27 % mažesnė, lyginant su rugsėjo 13 d. kaina – tą dieną buvo paskelbtas pranešimas. Taip pat gali būti, kad yra daug žmonių, norinčių prekiauti prieš „Apple" kainos augimą. Kai kurie prekiautojai gali laukti didesnio aiškumo dėl JAV ir Kinijos prekybos tarifų. Jeigu pavyks susitarti, tikėtina, kad stebėsime pasaulinį akcijų rinkos ralį. Tačiau šiuo metu pabaigos nesimato.

Šiuo atveju prekiautojai gali naudotis technine analize, kad priimtų sprendimus. Tokios priemonės kaip palaikymo ir pasipriešinimo lygiai gali būti gana naudingi, nes tai dažnai suteikia informacijos apie pirkėjų ir pardavėjų sandorius.

Pavyzdžiui, toliau pateiktame grafike mėlyna linija vadinama tendencijos linija. Iš tikrųjų ši tendencija padėjo išlaikyti pirkėjus rinkoje. Prekiautojai pasinaudos šia linija ilgoms pozicijoms išlaikyti arba toliau ieškos ilgų pozicijų, kol kaina judės virš jos.

„Goldman Sachs" mažina „Apple" tikslinę kainą! Ar gali ji kristi 27 procentais žemiau?

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5", AAPL, 2018 m. balandžio 18 d.–2019 m. rugsėjo 24 d. dieninis grafikas. 2019 m. rugsėjo 24 d., 20.19 val., BST, duomenys. Atkreipkite dėmesį: ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Jeigu kaina nukris žemiau tendencijos linijos, tai ženklas, kad pirkėjai nenori eiti į rinką, vadinasi, pardavėjai gali perimti kontrolę. Pramušus šią tendencijos liniją, „Apple" akcijų kaina gali iš tiesų priartėti prie „Goldman Sachs" tikslo, tačiau kelias dar ilgas – tad kaip jūs prekiausite?

Vienas iš būdų yra „MetaTrader 5" panaudojimas, nes šioje platformoje galima prekiauti keliomis aktyvų klasėmis ir pasiekti pažangiausias grafikų sudarymo galimybes, nemokamus realiojo laiko rinkos duomenis ir analizę bei dar daugiau! Norėdami atsisiųsti „MetaTrader 5" dabar, spauskite šią reklaminę juostą ir gaukite ją NEMOKAMAI!

„Goldman Sachs" mažina „Apple" tikslinę kainą! Ar gali ji nukristi 27 procentais žemiau?

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.