76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

„Google" ataskaitoje katastrofiškas pelnas! Tačiau analitikai didina tikslinę kainą! Kodėl?

Lapkritis 01, 2019 14:34

„Google" pagrindinė įmonė „Alphabet" pateikė ataskaitą apie labai nuviliantį ir daug silpnesnį, nei tikėtasi, trečiojo ketvirčio pelną. Mažas uždarbis ir pajamos iš pradžių sukrėtė rinką. Tačiau akcijų kaina krito tik 2 % po to, kai keli analitikai – stebėtinai – pakėlė savo tikslinę akcijų kainą. Kas vyksta ir ką „Alphabet" akcijų kainoms reiškia toks judėjimas? Išsiaiškinkime!

„Google" ataskaitoje katastrofiškas pelnas! Tačiau analitikai didina tikslinę kainą! Kodėl?

„Alphabet" pelno šokas: velnias slypi detalėse

Nuskambėjus uždarymo skambučiui, spalio 28 d., pirmadienį, „Alphabet" pranešė, kad vienos akcijos kaina buvo 10,12 USD. buvo tikimasi 12,32 USD. Kaina taip pat yra daug mažesnė už 13,06 USD vienos akcijos pelną, pasiektą tą patį ketvirtį prieš metus.

Daugelis trumpalaikių prekiautojų sureagavo į šiuos skaičius, akcijų kainą nustumdami žemyn maždaug 2 %, kai rinka vėl buvo atidaryta prekybai. Tačiau kritimas buvo lėtas, nes daugelis analitikų ir investuotojų sutelkė dėmesį į tai, kad pelno sumažėjimas buvo dėl didelių – ir unikalių – bendrovės akcijų nurašymų iš „Uber Technologies", „Lyft" ir „Slack Technologies", be kitų investicijų dalies.

Iš tikrųjų, išnagrinėjus išsamią pelno ataskaitą, matyti, kad „Alphabet" pajamos sudarė 40,5 milijardo JAV dolerių – 20 % daugiau nei tą patį ketvirtį prieš metus. „Google" reklamos pajamos taip pat padidėjo 17 %, lyginant su ankstesniais metais. Pagal pelną „Google" akcijos pirmauja – 28,65 mlrd. USD – 19 % daugiau nei praėjusiais metais. Pasirodo, ne viskas taip blogai.

„Alphabet" akcijų kainos tam tikrą mažėjimą taip pat lėmė bendrovės įsigijimo pasiūlymas pirkti „Fitbit", kurios akcijos dėl naujienų išaugo net 42 %! Pamoka prekiautojams – pirmiausia visada reikia atlikti namų darbus, o ne pasikliauti vien antrašte. Panagrinėkime „Alphabet" akcijų kainą.

Kaip prekiauti „Alphabet" akcijomis

Su „Admiral Markets" galite spekuliuoti „Alphabet" akcijų kainą, naudodamiesi produktu, vadinamu CFD arba susitarimu dėl kainų skirtumų. Iš esmės tai suteikia prekiautojams galimybę atidaryti ilgas ir trumpas pozicijas, naudojant svertą, apie kurį galite daugiau sužinoti straipsnyje „Forex svertas: išsamus paaiškinimas".

Pateikiame „Alphabet" akcijų ilgalaikį savaitinį grafiką:

Kaip prekiauti „Alphabet" akcijomis

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5", GOOG, 2016 m. vasario 21 d.–2019 m. spalio 29 d. savaitinis grafikas. 2019 m. spalio 24 d., 19.42 val., GMT, duomenys. Atkreipkite dėmesį: ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Šiame ilgalaikiame kainų grafike matome, kad „Alphabet" akcijų kaina nuo 2018 m. ilgainiui kilo su tam tikrais smarkesniais svyravimais. Tačiau, prieš paskelbiant pelno duomenis, „Alphabet" akcijos trumpam pasiekė visų laikų aukščiausią tašką – 1300 USD kainų lygį ir nuo jo atšoko.

Juoda horizontali pasipriešinimo linija parodo kainų lygį, kurį istoriškai pirkėjai stengėsi įveikti. Tiesą sakant, toliau pateiktame grafike nubrėžus ilgalaikę tendenciją, pagal kurią kainą kilo aukščiau, matome, kad „Alphabet" akcijomis prekiaujama pagal klasikinį modelį, vadinamą kylančiuoju trikampiu:

Kaip prekiauti „Alphabet" akcijomis

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5", GOOG, 2016 m. vasario 21 d.–2019 m. spalio 29 d. savaitinis grafikas. 2019 m. spalio 24 d., 19.52 val., GMT, duomenys. Atkreipkite dėmesį: ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Kai susiformuoja tokio tipo modeliai, rinkoje paprastai prekiaujama viršutinių pasipriešinimo ir apatinių palaikymo linijų (parodyta juoda spalva) ribose. Iš tikrųjų, „Alphabet" akcijos vis dar yra ilgalaikio konsolidavimo etape su besiformuojančiomis minitendencijomis. Tačiau šiuo metu akcijų kaina yra kritiniame taške. Ar ji toliau judės kylančiame trikampyje ir smuks žemyn nuo 1300 USD lygio, ar šį kartą bus kitaip ir akcijų kaina pagaliau pramuš jį į viršų?

41 „CNN Business" apklaustas analitikas „Alphabet" akcijų vidutinę tikslinę kainą pateikia 1450 USD, didžiausia tikslinė kaina yra 1907 USD, o mažiausia – 1250 USD. Nors analitikų kainų tikslai gali keistis, vidutinis tikslas reiškia reikšmingo postūmio aukštyn galimybę – jeigu pirkėjams pavyktų pramušti aukštyn horizontalią pasipriešinimo liniją šiek tiek žemiau nei 1 300 USD.

Nors „Alphabet" antraštės apie pelną skamba niūriai, atskiros detalės nuteikia labai įtikinamai. Tad, kaip jūs prekiausite?

Jeigu jaučiatės įkvėptas pradėti prekybą arba šis straipsnis pateikė jums tam tikrų papildomų įžvalgų apie prekybą, tikriausiai, bus malonu žinoti, kad galite visiškai nemokamai atsisiųsti „Admiral Markets" teikiamą prekybos platformą „MetaTrader 5" ir prisijungti prie įvairių aktyvų klasių bei išplėstinių prekybos funkcijų, pavyzdžiui, daugiau laiko periodų, grafikų stilių ir indikatorių! Spauskite šią reklaminę juostą, kad pradėtumėte nemokamą atsiuntimą:

Kaip prekiauti „Alphabet" akcijomis

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.