Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Investuotojai grįžo į akcijų rinkas su gerais ekonominiais duomenimis

Kovas 12, 2018 10:50

Pastarąją savaitę akcijų rinkos susilaukė daugiausiai optimizmo finansų pasaulyje. Daugelio pagrindinių akcijų indeksų vertės stiebėsi aukščiau po gero ekonominių rezultatų ir konservatyvesnių nei tikėtasi Europos ir Japonijos centrinio bankų komentarų.

Pagrindinis JAV indeksas S&P500 kilo +3.6% ir pasiekė 2,780 punktų lygį. Daugiau nei pusė šio prieaugio susidarė penktadienio sesijos metu, kai buvo paskelbti darbo rinkos duomenys, kurie rodė net 313 tūkstančių naujai sukurtų darbo vietų, tačiau mažesnį nei lauktą atlyginimo augimą, kuris sudarė apie 2.6% metinį pokytį palyginus su 2.9% praėjusį mėnesį. Tai dalinai nuramino investuotojus dėl galimai agresyvių šalies centrinio banko veiksmų, tačiau lūkesčiai dėl kovo mėnesio palūkanų kėlimo išliko aukštumose ir jau kovo 21 dieną tikimasi teigiamo sprendimo.

JAV obligacijų rinkoje kreivės plokštėjimo tendencija stabtelėjo ir skirtumas tarp 2 ir 10 metų obligacijų šiek tiek pakilo iki 0.63%. Nepaisant to obligacijos pajamingumas nuvertėjo labai nedaug ir jau savaitės pabaigoje bandė vėl augti. Tikėtina, kad išliekant geriems ekonominiams duomenims JAV, 2 metų obligacijos pajamingumas toliau didės.

Taip pat įdomios naujienos pasiekė iš Kinijos, kur ekonominiai duomenys pastarosiomis savaitėmis buvo įvairūs. Pramonės sektoriaus vadybininkų pirkimo indeksas nukrito iki 50.3 punktų ir buvo mažiausia reikšmė nuo pat 2016 metų rugpjūčio. Taip pat šalies valdžia paskelbė 6.5% ekonomikos augimo planus 2018 metams. Valdžios atstovai akcentavo, kad ekonomikos augimas išlieka svarbiu prioritetu, tačiau taip pat labai privalu mažinti priklausomybę nuo augančios skolos ir skirti daugiau dėmesio oro taršos problemoms. Rinkos dalyviai buvo susirūpinę dėl galimų efektų su Kinija intensyviai prekiaujančiomis šalims ar jas galimas sulėtėjimas nepaveiktų neigiamai.

Žaliavų rinkoje ryškaus sentimento nebuvo ir daugiau vyravo kintamumas siaurame kainos ruože. WTI rūšies naftos kaina pakilo +1.0% iki 62.1 JAV dolerių už barelį, nors savaitės bėgyje buvo nuvertėjusi iki palaikymo lygio ties 60 JAV dolerių. Naujienos iš naftos rinkos buvo įvairios: nors atsargų lygis JAV augo lėčiau nei tikėtasi, tačiau gręžinių skaičius mažėjo 4 vienetais iki 796. Metalų segmente buvo konsolidacinės nuotaikos ir dalyviai laukė detalesnių naujienų dėl JAV prekybos tarifų ir galimų atsakymų iš prekybos partnerių. Vario kaina liko nepakitusi, aliuminio sumažėjo -1.4%, o geležies rūdos krito net -4.5%.

Apibendrinant sektoriaus rezultatus, visi segmentai nuosekliai augo. Geriausiai pasirodė technologijų ir pramonės įmonės, kurių vertė atitinkamai augo +4.7% ir +4.1%. Mažiausią prieaugį užfiksavo komunalinių paslaugų ir žaliavų kompanijos, kurio brango +1.8% ir +2.0%.

Praėjusią savaitę itin gerai pasirodė Micron Technology. Tai vienas pagrindinių puslaidininkių gamintojų ir kūrėjų pasaulyje, kurio pagrindiniai produktai susiję su kompiuterių, telefonų ir kitų elektroninių prietaisų atminties įrenginiais. Šiuo metu įmonės kapitalizacija siekia 63 milijardus JAV dolerių.

Micron Technology akcijų kaina lapkričio – sausio mėnesiais svyravo aplink 43 JAV dolerius. Tačiau vasario pradžioje įmonės vadovybei paskelbus 2018 metų antro ketvirčio pardavimo prognozes, akcijų kaina šoktelėjo iki 55 JAV dolerių. Įmonės vadovai mano, kad įmonės pajamos per ketvirtį sieks apie 7.3 milijardus JAV dolerių ir bus daugiau nei anksčiau skelbta 7.0 milijardai. Pelnas akcijai sieks tarp 2.7 – 2.75 JAV dolerių, kuomet anksčiau manyta, jog bus 2.51 – 2.65 JAV doleriai. Abu rodikliai signalizuoja, kad įmonės veiklos rezultatai turėtų gerėti ateinančiais mėnesiais ir kompanija turėtų uždirbti daugiau dėl rinkoje augančių investicijų į debesų kompiuteriją ir didėjančio poreikio atminties įrenginiams. Svarbu pastebėti, kad puslaidininkių atminties įrenginių rinka yra cikliška, kuri nuolatos keičiasi ir daro įtaką kainoms.

Investuotojams svarbu žinoti, jog įmonė antro ketvirčio aktualius rezultatus skelbs kovo 22 dieną 2.30 pm MDT, todėl galimas kintamumo padidėjimas.

Penkios per savaitę geriausiai pasirodžiusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

MU +11.1%
NFLX +10.0%
AKAM +9.6%
HTZ +9.1%
MGM +9.1%

Penkios per savaitę prasčiausiai pasirodžiusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

JCP -11.9%
AKS -7.6%
CLF -6.5%
TGT -6.2%
KSS -5.3%


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.