Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Investuotojai laukia centrinio banko pranešimo

Vasaris 26, 2018 09:48

Pastarąją savaitę akcijų rinkos konsolidavosi ir investuotojai buvo linkę palaukti svarbių ekonominių pranešimų. Pagrindinis JAV indeksas S&P500 pakilo +0.6% ir pasiekė 2,750 punktų lygį. Ryškesnį investuotojų rizikos sentimento pasikeitimą gali nulemti šią savaitę skelbiami darbo rinkos ir vadybininkų pirkimo indekso duomenys.

Taip pat rinkos dalyviai daug vilčių deda į trečiadienį vyksiantį JAV centrinio banko vadovo Jarome Powell pranešimą. Rinkoje diskutuojama kokią poziciją banko vadovas užims dėl šalyje augančios infliacijos, palūkanų didinimo šias metais ir dėl išaugusio kintamumo finansų rinkose. Manoma, kad banko vadovas bandys pabrėžti esamos monetarinės politikos tęstinumą ir atsižvelgs į jos griežtinimo nuoseklumą, kad nebūtų neigiamai paveiktas ekonomikos augimas. Nepaisant to, valiutų ir akcijų rinkos tikėtina demonstruos didesnį kintamumą trečiadienio prekybos sesijos metu.

Obligacijų rinkoje pajamingumo kreivė plokštėjo jau 2 savaites iš eilės, nors neženkliai. Daugiausiai įtakos turėjo 2 metų obligacijų pajamingumo augimas, nes 10 metų skolos pajamingumas išliko gan stabilus. Skirtumas tarp 2 ir 10 metų obligacijų nukrito nuo 0.68% iki 0.62%. Trumpo laikotarpio skolos pajamingumas didėja investuotojams tikintis monetarinės politikos griežtėjimo ir palūkanų augimo. Rinkos lūkesčiai dėl kėlimo kovo mėnesį yra pasiekę beveik 100% tikimybę.

Praėjusią savaitę nebuvo skelbiama daug ekonominių duomenų. Investuotojai stebėjo preliminarius JAV vadybininkų pirkimo rezultatus, kurie rodė augimo spartėjimą. Šį ketvirtadienį bus paskelbti aktualūs šio indekso pramonės sektoriaus duomenys. Bedarbių skaičius buvo 222 tūkstančiai ir išliko verslo ciklo žemumose.

Žaliavų rinkoje vyravo geros nuotaikos. WTI rūšies naftos kaina kilo +3.2% iki 63.5 JAV dolerių už barelį. Teigiamą įtaką kainai turėjo netikėtas JAV naftos atsargų sumažėjimas, kurios krito 1.6 milijonais barelių per savaitę, nors rinka tikėjosi 1.8 milijono augimo. Naftos gręžinių skaičius augo iki 799 ir pokytis buvo neženklus. Metalų segmente nuotaikos buvo įvairios: vario kaina krito -1.1%, aliuminio -2.3%, geležies rūdos liko nepakitusi ties 77 JAV doleriais už toną.

Apibendrinant sektoriaus rezultatus, didžioji dauguma verslo segmentų brango. Sparčiausiai kainos didėjo technologijų ir komunalinių paslaugų įmonių, kurių pokyčiai buvo +1.3%. Prasčiausiai pasirodė vartojimo prekių įmonės, kurių rezultatas siekė -0.3%.

Praėjusį savaitgalį metinį pranešimą skelbė Berkshire Hathaway, kurios pagrindinis akcininkas yra įžymusis investuotojas Warren Buffett. Skaičiuojama, kad šiuo metu jo turtas siekia apie 87milijardus JAV dolerių ir jis 3 turtingiausias žmogus pasaulyje po Bill Gates ir Jeff Bezos.

Berkshire Hathaway metiniai rezultatai buvo geri ir daugelio verslo segmentų pelnas augo. Tik po stichinių nelaimių Teksase ir Floridoje 2.2 milijardų JAV dolerių nuostolį užfiksavo draudimo verslas. Tai buvo pirmasis neigiamas rezultatas po 14 pelningų metų. Berkshire Hathaway pinigų ir jų ekvivalentų suma išaugo iki 116 milijardų ir W. Buffett nemažai kalbėjo apie sunkumus rasti įdomių verslų už patrauklią kainą. Įdomu ir tai, kad kompanija užfiksavo 29 milijardų pelną dėl sumažinto JAV pelno mokesčio.

Taip pat metinio pranešimo metu W. Buffett kalbėjo apie akcijas ir jų didesnį patrauklumą nei obligacijų. Investuotojo nuomone, ilgalaikėje perspektyvoje akcijos pasirodys ženkliai geriau nei skolos vertybiniai popieriai. Ir nebuvo pamirštos praeitais metais pasibaigusios lažybos tarp W. Buffett ir Protege Partners, kuomet W. Buffett sakė S&P500 indekso fondas pasieks didesnę grąžą nei išrinkta grupė rizikos kapitalo fondų. W.Buffett laimėjo 1 milijoną JAV dolerių, kuomet S&P500 uždirbo 7.1% metinę grąžą, o rizikos kapitalas tik 2.2%.

Šią savaitę Admiral Markets platformoje prekiaujamos JAV įmonės rezultatų neskelbs.

Penkios per savaitę geriausiai pasirodžiusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

TSLA +5.4%
INTC +3.9%
GOOG +3.2%
HPQ +3.2%
BABA +4.5%

Penkios per savaitę prasčiausiai pasirodžiusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

SNAP -11.7%
WMT -10.0%
VZ -2.9%
TWTR -2.8%
GE -2.4%


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.