Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Investuotojai nerimavo dėl prekybos karo su Kinija

Balandis 09, 2018 11:57

Praėjusi savaitė akcijų rinkose buvo įtempta, indeksai pasižymėjo dideliu kintamumu, kas rodė investuotojų nerimą dėl didelio neapibrėžtumo pasaulio ekonomikoje dėl įsisiūbuojančio prekybos konflikto tarp dviejų didžiausių pasaulio ekonomikų Kinijos ir JAV.

Pagrindinis JAV indeksas S&P500 praėjusią savaitę nukrito -1.3% ir pasiekė 2,600 punktų lygį. Pagrindinis kintamas užgožęs net ekonominių duomenų rezultatus buvo JAV prezidentas Donald Trump, kuris savo veiksmais toliau stebino rinkos dalyvius. Praėjusį mėnesį įvedęs importo tarifus plienui ir aliuminiui, jis paskatino atsaką iš Kinijos pusės, kuri paskelbė apie atitinkamo dydžio mokesčius prekėms iš JAV. Svarbi dedamoji buvo tai, kad Kinija į apmokestinamų prekių sąrašą įtraukė sojos pupeles bei lėktuvus, kurios yra ypač svarbios JAV pramonei bei žemės ūkiui. Nepaisant to, Kinijos valdžios atstovai sakė, kad mokesčiai įsigalios tik tuomet, kai bus baigtos derybos su JAV ir bus nustatyti galutiniai tarifų mastai. Įdomu tai, kad Kinijos apmokestinamų prekių sąrašas labai nepatiko D. Trump, kuri liepė administracijai įvertinti galimybes apmokestinti papildomą 100 milijardų JAV dolerių vertės importą iš Kinijos. Šis augantis tarptautinės prekybos konfliktas veikia rinkos dalyvių nuotaikas, kurie yra linkę nedidinti pozicijų arba laipsniškai jas mažinti.

JAV obligacijų rinkoje kreivės plokštėjimo tendencija laikinai sulėtėjo ir skirtumas tarp 2 ir 10 metų obligacijų neženkliai išaugo iki 0.49% lygio. Prekybos konfliktui įsibėgėjant labai tikėtina, kad ilgalaikės 10 metų JAV obligacijos turės didesnę paklausą investuotojams ieškant saugios užuovėjos nuo akcijų rinkų ir pajamingumo kreivės plokštėjimas tęsis toliau.

Žaliavų rinkoje nuotaikos buvo prastos. WTI rūšies nafta pigo -4.6% iki 61.90 JAV dolerių už barelį. JAV atsargų skaičius per savaitę sumažėjo -4.6 milijonais barelių ir ženkliai aplenkė rinkos lūkesčius, kurie buvo +1.4 milijono padidėjimas. Naftos gręžinių skaičius augo iki 808 vienetų nuo 798 praėjusią savaitę. Metalų segmente nuotaikos buvo nuosaikesnės ir vario, aliuminio bei geležies rūdos kainos liko ženkliai nepakitusios.

Apibendrinant sektorių rezultatus, didžioji dauguma neišvengė niūrių rinkos nuotaikų. Blogiausiai pasirodė technologijų segmentas, kurio vertė krito -2.1%. Taip pat prastus rezultatus rodė sveikatos apsaugos bei paslaugų sektoriai, kurių vertė mažėjo atitinkamai -1.9% bei -1.7%. Santykinai geriausią rezultatą užfiksavo vartojimo prekių gamintojai, kurių vertė augo +0.4%.

Šią savaitę daug dėmesio sulauks JAV bankas Citigroup, kuris penktadienį balandžio 13 dienąprieš rinkos atidarymą skelbs ketvirčio rezultatus. Citigroup užima ketvirtą vietą tarp didžiausių JAV bankų. Jo turtas 2017 metų pabaigoje siekė 1.8 trilijono JAV dolerių, o jį lenkė Wells Fargo (2.0 trilijonai), Bank of America (2.3 trilijonai) bei JPMorgan Chase (2.5 trilijonai).

Citigroup veikla apima visus pagrindinius finansų industrijos segmentus: mažmeninė bankininkystė fiziniams asmenims bei jų finansavimas, verslo segmento paskolos ir susijusios paslaugos, investicinė bankininkystė bei privačių turtingų klientų turto valdymas.

Rinkos analitikai mano, kad bankas 2018 metų pirmąjį ketvirtį uždirbo 18.8 milijardus pajamų arba 3.8% daugiau nei praėjusių metų atitinkamą ketvirtį. Pelnas akcijai sieks 1.61 JAV dolerių ir bus didesnis nei 1.35 JAV dolerių praėjusiais metais. Analitikų rekomendacijų sentimentas yra teigiamas ir didžioji dauguma rekomenduoja Citigroup akcijas laikyti arba pirkti.

Banko akcijų kainos ilgą laiką rodė geras tendencijas, tačiau šių metų sausio mėnesį investuotojų sentimentas ženkliai pasikeitė ir nuo aukščiausio taško akcijų vertė sumažėjo jau -14.4%, nors vertinant paskutinių 12 mėnesių rezultatus kaina vis dar lieka +15.7% didesnė.

Penkios per savaitę geriausiai pasirodžiusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

ANF +13.0%
TSLA +12.5%
AA +6.9%
JCP +6.3%
AEO +5.6%

Penkios per savaitę prasčiausiai pasirodžiusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

SNAP -10.2%
BABA -8.7%
NVDA -7.5%
MU -7.1%
INTC -6.3%


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.