76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

JAV akcijos tęsė konsolidaciją visų laikų aukštumose

Rugsėjis 23, 2019 16:13

Praėjusią savaitę nuotaikos pasaulio akcijų rinkose buvo ganėtinai ramios. Pagrindinės šalys užfiksavo tiek kilimą, tiek kritimą, tačiau vertės pokyčiai buvo labai nedideli. JAV ir Kinijos indeksai neženkliai krito, tuo tarpu Europos rinkos nuosaikiai kilo. Politinėje naujienų buvo ganėtinai nedaug ir visi investuotojai laukė Kinijos ir JAV derybininkų susitikimo akis į akį.

Pagrindiniai JAV akcijų indeksai svyravo ties visų laikų aukštumomis. Savaitės pradžioje daugelis kilo su teigiamais lūkesčiais dėl JAV centrinio banko sprendimo, tačiau antroje pusėje nuvertėjo, nes atsirado daug nežinomybės dėl tolimesnio palūkanų normos mažinimo, kas yra svarbus kintamasis akcijų kainoms. Praėjusią savaitę Dow 30 indeksas prarado daugiausiai ir nukrito -1.1%, o Nasdaq Composite nuvertėjo -0.7%. Pagrindinis ir labiausiai sekamas S&P500 indeksas krito -0.5% iki 2,992 punktų ir toliau svyruoja ties visų laikų aukštumomis.

Pagrindinis Kinijos akcijų indeksas Shanghai Composite nukrito -0.8% praėjusios savaitės metu. Duomenys iš šalies ekonomikos buvo prasti ir nuvylė rinkos lūkesčius. Pramonės produkcijos apimtys per metus didėjo 5.6%, bet atsiliko nuo 5.8% lygio praėjusį mėnesį. Mažmeniniai pardavimai buvo 7.5% didesni per metus, bet nepasiekė 7.9% rinkos prognozių. Investicijos didėjo 5.5% ir buvo mažesnės nei 5.7% rinkos lūkesčiai. Bendrai ekonominiai duomenys iš Kinijos nesuteikia investuotojams galimybės atsipūsti, nes augimo lėtėjimas tęsiasi, konfliktas su JAV laipsniškai intensyvėja, kas kol kas lemia niūras nuotaikas tiek Kinijoje, tiek tarp jos prekybos partnerių, tokių kaip Vokietija, Japonija, Pietų Korėja.

JAV skolos rinkoje skirtumas tarp 2 ir 10 metų obligacijų išliko ganėtinai stabilus ir neženkliai sumažėjo nuo 0.09% iki 0.06%, o skirtumas tarp 3 mėnesių ir 10 metų tapo dar labiau neigiamas nuo -0.07% iki -0.15%. Po centrinio banko susirinkimo, bendrai obligacijų pajamingumas sustabdė kilimą ir pajudėjo nuosaikiai žemyn.

Žaliavų rinka pasižymėjo kintamumu. WTI rūšies nafta brango 6.5% iki 58.4 JAV dolerių už barelį. Kilimą paskatino išpuolis prieš Saudo Arabijos naftos apdirbimo gamyklą Abqaiq, kuri apdirba net 7 milijonus barelių naftos per dieną. Šis išpuolis privertė sustabdyti apie 5.7 milijonų pajėgumus, kas sudaro net apie 5% viso pasaulio naftos tiekimo. Sužinojus apie naujienas, naftos kaina kilo net apie 20%, tačiau vėliau atsistatė, kuomet Saudo Arabijos pareigūnai minėjo, kad bus siekiama sugrąžinti didžiąją dalį pajėgumų per mėnesį. Metalų rinkoje vario kaina per savaitę krito -4.0%, aliuminio prarado -1.3%, o geležies rūdos pasikoregavo nuo 95 iki 90 dolerių už toną.

Apibendrinant sektorių pasirodymą, rinka pasidalino į dvi dalis. Teigiamus rezultatus užfiksavo komunalinių paslaugų, sveikatos apsaugos ir žaliavų bendrovės, kurios atitinkamai augo 1.6%, 1.1% ir 0.8%. Tuo tarpu pramonės, vartojimo prekių ir paslaugų įmonės atitinkamai prarado -0.8%, -1.1% ir -2.0%.

Praėjusią savaitė rinkos dėmesio centre ir vėl buvo JAV siuntinių gabenimo įmonė FedEx. Įmonės pavadinimas yra sutrumpinimas nuo anksčiau naudoto Federal Express. Bendrovė tapo plačiai žinoma kuomet viena pirmųjų pasiūlė siuntinio pristatymo per naktį paslaugą bei galimybę jį sekti jo kelionės metu. Bendrovė kiekvieną mėnesį vidutiniškai sulaukia 55 milijonų unikalių klientų, o per dieną pristato 15 milijonų siuntinių. Pristatymo grandinėje dalyvauja daugiau nei 650 lėktuvų, 180 tūkstančių sunkvežimių ir kitų krovininių transporto priemonių.

Bendrovė gavo 17.1 milijardų JAV dolerių pajamų ir atitiko rinkos prognozes. Ketvirčio pajamos buvo stabilios lyginant su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus. Koreguotas pelnas akcijai buvo 3.05 JAV doleriai, bet nepasiekė 3.16 rinkos lūkesčių. Veiklos rezultatai buvo santykinai geri, tačiau investuotojus labiausiai nustebino ir nuvylė bendrovės ateinančių metų prognozė. Dėl vykstančio tarptautinės prekybos konflikto, FedEx vadovybė sakė, kad tai ir toliau ženkliai paveiks jų veiklos pelningumą ateinančiais metais. Taip pat minėjo, kad tikisi, jog bendra pasaulio tarptautinės prekybos apimtis sumažės pirmą kartą nuo 2009 metų, kas irgi siunčiu žinutę kitiems investuotojams apie bendrą pasaulio ekonominę situaciją.

Po rezultatų paskelbimo, FedEx akcijų kaina nukrito net -13% iki žemiausio taško per paskutinius 3 metus. Per paskutinius 12 mėnesių FedEx akcijos yra nukritusi apie -33%. Bendrovė moka dividendus, kurių pajamingumas šiuo metu siekia apie 1.8% per metus.

Rinkos barometras Mūsų „rinkos radaras“ padės sekti kainų pokyčius ir sužinoti dienos prekybos įžvalgas.

Šaltinis: Rinkos barometras 2019 metų rugsėjo 23 d., Admiral Markets Rinkos barometras - Svarbiausi dienos pokyčiai

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.