Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

JAV akcijų indeksai gegužę raudonavo

Birželis 03, 2019 14:48

Praėjusią savaitę Europos ir JAV pagrindiniai indeksai toliau koregavosi. Investuotojams nerimą kėlė prastėjantys ekonominiai duomenys ir toliau aštrėjantis konfliktas dėl tarptautinės prekybos. JAV išlaikė aštrią poziciją ir neparodė jokių ženklų, kad būtų linkusi sugrįžti prie derybų stabo. Tokiomis pačiomis nuotaikomis pasižymėjo ir Kinija. Papildomos įtampos pridėjo Japonijos ir Kanados sprendimai nesirinkti Huawei partneriu įrenginėjant naujos kartos duomenų perdavimo infrastruktūrą.

Pagrindiniai JAV indeksai praėjusią savaitė toliau nuvertėjo ir visą gegužę užbaigė raudonuodami. Tai buvo pirmas neigiamas mėnesis 2019 metais. Šį kartą prasčiausiai pasirodė Dow 30, kuris prarado -3.0%, o santykinai geriausiai Nasdaq Composite, kuris nukrito -2.4%. Labiausiai sekamas indeksas S&P500 nuvertėjo -2.6% iki 2,750 punktų ir užbaigė savaitę žemiau svarbaus palaikymo lygio ties 2,800 punktais ir žemiau 200 dienų slankiojo vidurkio. Nuo visų laikų aukštumų indeksas yra pasikoregavęs apie -6.6%.

Kinijos akcijų indeksas Shanghai Composite pakilo 1.6%, tačiau bendrai kintamumas buvo ganėtinai žemas ir paskutinius 2 mėnesius indeksas išlieka prekybos kanale. Tarp ekonominių duomenų svarbiausias buvo pramonės sektoriaus vadybininkų indeksas, kurio vertė vėl nukrito žemiau 50 punktų ribos ir siekė 49.4, kas sufleruoja, kad verslo atstovai turi neigiamus lūkesčius dėl ateinančių mėnesių ir prekybos karas daro jiems ženklią įtaką. Bendrai duomenys iš Kinijos nėra labai geri ir šalies valdžia deda pastangas išlaikyti situaciją stabilią, o ne didinti augimo tempą, todėl dabar didelių lūkesčių, kad Kinija vėl atgaivins pasaulio ekonomiką, dėti nereikėtų.

JAV skolos rinkoje skirtumas tarp 2 ir 10 metų obligacijų buvo 0.2%. Svarbiau, kad visų trukmių obligacijų pajamingumas toliau sparčiai mažėjo. 10 metų obligacijų susitraukė nuo 2.29% iki 2.14% pajamingumo, kas yra žemiausias lygis nuo 2017 metų rugsėjo. Bendrai obligacijų rinka siunčia labai aiškius signalus, kad ekonomikos situacija prastėja ir nežada nieko gero. Ateities sandoriai sufleruoja apie 50% tikimybę pamatyti palūkanų normos mažinimą artimiausio JAV centrinio banko susirinkimo metu.

Žaliavų rinkoje nuotaikos išliko blogos. Nusivylimas naftos sentimente tęsėsi ir toliau, kuomet WTI rūšies nafta nupigo net -9.0% iki 53.4 JAV dolerių už barelį. Fundamentalių pokyčių naftos rinkoje nebuvo ir toks ženklus bei staigus kritimas daugiau sietinas su investuotojų sentimento pasikeitimu ir pablogėjimu. Metalų rinkoje vario kaina krito -2.5%, aliuminio augo 0.8%, o geležies rūdos svyravo apie 96 JAV dolerių už toną.

Apibendrinant sektorių rezultatus, visi užfiksavo didelius vertės kritimus. Tarp santykinai geriausių sektorių buvo finansų ir komunalinių paslaugų, kurių vertė sumažėjo atitinkamai -1.5% ir -1.8%. Tuo tarpu blogiausius rezultatus parodė vartojimo prekių įmonės, kurių kaina susitraukė net -3.1%.

Praėjusią savaitę investuotojų dėmesio sulaukė vienas iš didžiausių JAV prekybos tinklų Costco. Šios bendrovės veiklos modelis kiek neįprastas mūsų regionui, tačiau gyventojai arba įvairių verslų atstovai perka metinę Costco narystę ir turi teisę apsipirkinėti bendrovės sandėliuose, kuriuose visos prekės parduodamos mažesnėmis kainomis nei įprastuose prekybos tinkluose. Toks verslo modelis leidžia sutaupyti didesnius kiekius įsigyjantiems pirkėjams, o bendrovei parduoti daugiau prekių su mažiau sąnaudų ir investicijų į prekybos vietas. Bendrovė turi apie 770 sandėlių įvairiose pasaulio šalyse ir yra įdarbinusi daugiau nei 200 tūkstančių darbuotojų.

Costco per praėjusį finansinį ketvirtį gavo 34.7 milijardus JAV dolerių pajamų, kurios atitiko rinkos dalyvių lūkesčius. Vertinant pajamų dinamiką ir lyginant tų pačių sandėlių pardavimus, pajamos augo 5.6% ir neženkliai viršijo rinkos prognozes. Koreguotas pelnas akcijai siekė 1.89 JAV dolerius bei buvo didesnis nei 1.83 investuotojų prognozė.

Po rezultatų paskelbimo, Costco akcijų kaina neženkliai pasikoregavo ir buvo apie 240 JAV dolerių. Per paskutinius 12 mėnesių akcijų kaina yra pakilusi apie 22%. Bendrovė moka dividendus, kurių pajamingumas šiuo metu siekia apie 1.1%.

Rinkos barometras: Mūsų „rinkos radaras“ padės sekti kainų pokyčius ir sužinoti dienos prekybos įžvalgas.

Šaltinis: Rinkos barometras 2019 metų birželio 3 d., Admiral Markets Rinkos barometras - Svarbiausi dienos pokyčiai

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.

Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 77% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.