Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

JAV akcijų indeksai kilo į naujas visų laikų aukštumas

Rugpjūtis 27, 2018 16:42

Praėjusią savaitę pagrindinis JAV akcijų indeksas S&P500 viršijo sausio mėnesio viršūnę ir pasiekė naują visų laikų aukštumą. Labiausiai sekamas akcijų indeksas per savaitę pakilo 0.9% iki 2,874 punktų. Užfiksuoti naują rekordą padėjo technologijų ir žaliavų bendrovės, kurios rodė geriausius rezultatus.

Didelę įtaką optimizmo pliūpsniui turėjo JAV vykstantis Jackson Hole simpoziumas, kuriame susirinko pasaulio centrinių bankų vadovai aptarti besikeičiančią ekonomiką ir jos struktūrą. Investuotojai ypač laukė JAV centrinio banko vadovo Jerome Powell kalbos, kuri buvo optimistiška, tačiau ganėtinai konservatyvi. Banko vadovas minėjo, kad tikisi, jog esamas ekonomikos augimas išliks ir ateityje, o infliacijos lygis laikysis ties 2.0% riba. Šiuo žodžius rinkos dalyviai buvo linkę interpretuoti, kaip konservatyvius, kas didino spekuliacijas dėl spartaus palūkanų kėlimo, kurio tikisi rinkos dalyviams ekonominiams rodikliams išliekant itin geriems. Paskutiniais duomenimis, rinkos dalyviai mato 100% tikimybė dėl rugsėjo mėnesio palūkanų normos kėlimo ir 68% gruodžio mėnesio, dėl kurio ir kilo daugiausiai abejonių.

Pagrindinis Kinijos akcijų indeksas Shanghai Composite kilo 2.3% praėjusios savaitės metu ir atsispyrė nuo 30 mėnesių žemumos. Investuotojų norą pirkti nupigusias akcijas paskatino pozityvus valstybės ir finansų sektoriaus atstovų tonas ir toliau išlaikyti ekonomikos skatinimo politiką bei palaikyti naujų paskolų išdavimo lygį. Būtent naujos paskolos verslo plėtrai, būstui ar kitoms investicijoms yra vienas pagrindinių ir svarbiausių kintamųjų vertinant tolimesnį Kinijos augimą, likvidumą ir turto kainas. Pokyčiai šalyje paliestų ir jos prekybos partneres, Japonija, Pietų Korėją, Vokietiją, JAV, Braziliją, ir labai tikėtina bendrą pasaulio augimą.

JAV obligacijų rinkoje skirtumas tarp 2 ir 10 metų obligacijų tęsė kritimą ir pasiekė 0.20% lygį. Trumpalaikių obligacijų pajamingumas augo tikintis pamatyti palūkanų didėjimą jau rugsėjo mėnesį. Tuo tarpu ilgalaikių obligacijų pajamingumas krito, kas rodo augantį investuotojų nerimą dėl tolimesnės ekonomikos ateities ir todėl didėjantį poreikį saugiems aktyvams.

Žaliavų rinkoje nuotaikos buvo pozityvios. WTI rūšies naftos kaina pakilo 4.6% iki 68.5 JAV dolerių už barelį. Naftą išgaunančių šalių OPEC susitikimo metu ženklių naujienų nebuvo pateikta ir rinkos dalyviai pozityvias tendencijas naftos rinkoje sieja su pingančiu JAV doleriu, kuris pasižymi atvirkštine koreliacija su žaliavomis. Metalų segmente investuotojai taip pat buvo optimistiški: vario kaina augo 3.8%, aliuminio kilo 2.9%, o geležies rūdos krito -2.0% iki 66.7 JAV dolerių už toną.

Apibendrinant sektorių rezultatus, geriausiai pasirodė žaliavų įmonės, kurios brango net 2.6% vedinos spartaus naftos ir metalų kilimo. Taip pat didėjo technologijų bendrovių vertė, kuri kilo 2.0%, bei paslaugų ir sveikatos apsaugos įmonių, kurių pokytis siekė 1.3%. Tarp prasčiausią pasirodymą užfiksavusių buvo komunalinių paslaugų bendrovės, kurios krito -1.3% ir atspindėjo rinkoje išaugusį apetitą rizikingiems aktyvams.

Praėjusią savaitę daug dėmesio sulaukė vienas pagrindinių JAV mažmeninės prekybos žaidėjų Target, kuris skelbė antro ketvirčio finansinius rezultatus. Tai kompanija skaičiuojanti jau daugiau nei 100 metų veiklos istoriją ir turinti daugiau nei 1,800 parduotuvių, yra antras pagal dydį mažmenininkas šalyje ir jį lenkia tik Walmart.

Finansiniai rezultatai buvo labai geri bei viršijo rinkos lūkesčius, o akcijų kaina po pranešimo augo daugiau nei 6% ir pasiekė visų laikų aukštumas. Įmonės pajamos kilo 6% ir siekė 17.8 milijardus JAV dolerių per periodą bei viršijo 17.3 rinkos lūkesčius. Koreguotas pelnas akcijai buvo 1.47 JAV doleriai ir viršijo 1.40 analitikų prognozes. Prie gerų rezultatų prisidėjo elektroninė prekyba, kurios apimtys didėjo net 40%. Įdomu, kad pirkėjų srautas parduotuvėse augo 6.5% lyginant laikotarpį prieš metus, kuomet rinka tikėjosi tik 4.0% didėjimo, ir tai buvo geriausias rezultatas per paskutinius 13 metų dėl itin gero vartotojų sentimento šalyje.

Įmonės vadovai taip pat pagerino prognozę 2018 metams bei tikisi pamatyti koreguota pelną 5.2 – 5.5 JAV dolerių akcijai rėžyje. Bendrai įmonės akcijų vertė nuo metų pradžios yra pakilusi 27% ir kapitalizacija siekia 44 milijardus JAV dolerių.


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 85% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.