76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

JAV akcijų rinkos išliko visų laikų aukštumose

Gegužė 06, 2019 15:10

Praėjusią savaitę akcijų rinkose buvo jaučiamas didesnis kintamumas, tačiau tai nesutrukdė JAV indeksams užfiksuoti tolimesnio verčių didėjimo. Trečiadienį įvykęs JAV centrinio banko susirinkimas trumpam įnešė korekcines nuotaikas, kuomet banko nariai sakė, kad esamas palūkanų lygis atitinka ekonominę situaciją šalyje, nors investuotojai buvo nusiteikę išgirsti švelnesnį toną ir net galimas užuominas apie palūkanų laipsnišką mažinimą.

JAV akcijų rinkoje ir vėl geriausiai pasirodė Nasdaq Composite, kuris pakilo 0.2% ir dar kartą užfiksavo naują visų laikų aukštumą. Pagrindinis indeksas S&P500 taip pat augo 0.2% iki 2,945 punktų ir pasiekė visų laikų viršūnę. Sentimentas JAV akcijų rinkoje ir toliau išlieka pozityvus ir šiai tendencijai priešintis nereikėtų, tačiau svarbu pastebėti, kad ekonominiai duomenys ir obligacijų rinka nesuteikia palaikymo šiam sparčiam akcijų vertės augimui.

Kinijos akcijų indeksas Shanghai Composite neženkliai koregavosi -0.3%. Šalyje buvo skelbiami pramonės vadybininkų indeksai, kurių rezultatai buvo 50.1 ir 50.2 punktai, kas reiškia, kad sektoriaus situacija paskutinį mėnesį ženkliai nesikeitė ir buvo ganėtinai stabili ir neutrali.

JAV skolos rinkoje skirtumas tarp 2 ir 10 metų obligacijų neženkliai sumažėjo nuo 0.21% iki 0.19%. Obligacijų pajamingumai išliko ganėtinai stabilūs, tik trečiadienio centrinio banko susirinkimas įnešė korekcines nuotaikas, kas paskatino laikiną korekciją ir obligacijų išsipardavimą. Bendrai obligacijos ir toliau rodo priešingus signalus nei akcijų rinka.

Žaliavų rinkoje nuotaikos buvo ganėtinai pesimistiškos. WTI rūšies nafta krito -2.3% iki 61.9 JAV dolerių už barelį ir tai buvo jau antroji neigiama savaitė iš eilės. Metalų rinkoje vario kaina sumažėjo -2.6%, aliuminio krito -1.0%, o geležies rūdos išliko stabili ties 93 JAV doleriais už toną. Svarbu pastebėti, kad geležies rūdos ateities sandorių kreivė rodo galimą korekciją, nes 6 mėnesių ateities kaina yra 85 JAV doleriai, o 12 mėnesių yra 77 JAV doleriai, ir tai sufleruoja apie mažesnę paklausą ateinančiais mėnesiais nei yra dabar.

Apibendrinant sektorių rezultatus, geriausiai pasirodė vartojimo prekių ir pramonės bendrovės, kurių vertė per savaitę kilo 1.2%. Tarp neigiamų rezultatų buvo technologijų ir žaliavų įmonės, kurių kainos koregavosi atitinkamai -0.8% ir -1.7%.

Praėjusią savaitę finansinius ketvirčio rezultatus skelbė Alphabet, kurią daugelis gerai žino kaip Google. Bendrovė 2015 metais pakeitė teisinę struktūrą ir sukūrė įmonių grupę, kurią valdo Alphabet, o jos dukterinės įmonės yra Google, Nest, Waymo ir kitos. Svarbiausias Alphabet verslas išlieka Google platforma, kuri generuoja reklamos pajamas ir sudaro didžiąją dalį pajamų ir pelno. Bendrovės vadovai yra nusprendę nemokėti dividendų ir laisvas lėšas investuoti į naujas veiklos sritis. Viena įdomiausių įmonių yra Waymo, kuri vysto autonominio automobilio prototipą ir jau yra jo testavimo stadijoje. Taip pat, kadangi įmonė negrąžina kapitalo akcininkams dividendais, balansas yra neįtikėtinai stiprus, nes bendrovė praktiškai neturi skolų ir turi sukaupusi apie 110 milijardų JAV dolerių pinigų.

Alphabet per per pirmą 2019 metų ketvirtį gavo 36.3 milijardus pajamų ir atsiliko nuo 37.3 milijardų rinkos lūkesčių. Pajamų augimas siekė net 17% lyginant su praėjusiais metais. Koreguotas pelnas akcijai buvo 11.9 JAV doleriai ir viršijo 10.6 JAV dolerius rinkos prognozes. Nors augimas buvo neįtikėtinai spartus atsižvelgiant į bendrovės dydį, tačiau jis nepateisino rinkos lūkesčių, kurie buvo dar didesni. Paskutinius kelis metus pajamų augimas siekė apie 20%, kuomet paskutinį ketvirtį jis buvo lėtesnis.

Bendrovės akcijų kaina po rezultatų nukrito apie -8%, kuomet rezultatai nepasiekė itin aukštų rinkos lūkesčių. Nepaisant to, per paskutinius 12 mėnesių yra pakilusi net 26% ir šiuo metu įmonės vertė siekia net 825 milijardus JAV dolerių.

Rinkos barometras

Šaltinis: Rinkos barometras 2019 metų gegužės 6 d., Admiral Markets Rinkos barometras - Svarbiausi dienos pokyčiai

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.

Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.