Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Ko prekiautojams tikėtis iš finansų rinkų 2018 metais?

Sausis 04, 2018 09:02

Brangūs prekiautojai,

Vėl atėjo tas laikotarpis, kai žmonės apsvarsto praėjusius metus ir laukia ateinančių.

Kokių tendencijų tikėtis? Kaip kis kainos?

Atidžiau pažvelkime į finansų rinkas 2018 m.

1 tendencija: JAV doleris ir toliau išliks silpnas

JAV federalinis atsargų bankas gali padidinti JAV dolerio (USD) palūkanų normas, bet manau, kad to neužteks ir JAV doleris nusileis bent jau eurui.

EUR/USD tendencija kyla tiek pagal techninę analizę, tiek pagal bangų analizę. Bangų analizė rodo, kad kainai užbaigus 2 bangos korekciją bulių tendencija gali tęstis. Tada tikėtina, kad kaina suformuos 3 bangą, o šioje grafiko dalyje impulsas stipriausias.

Jeigu kaina suformuos 3 bulių bangos modelį 2018 m. (vėliausiai 2019 m.), EUR/USD gali rodyti įdomų kainos elgesį su grafike dominuojančiomis stipriomis savaitės ir mėnesio žvakėms.

Tikslas? Kaina gali taikytis kur kas aukščiau ties 1.30-1.40 zona. Kaip visada, šias ilgo laikotarpio prognozes gali paveikti mažesnės tendencijos ir kainos pokyčiai, įskaitant fundamentinius įvykius. Veiksniai, kurie gali patvirtinti arba paneigti šią ilgo laikotarpio analizę apima JAV mokesčių planą, skolos problemas abiejose vandenyno pusėse, ekonominės veiklos rezultatus, geopolitinius veiksnius ir įtampas ir t.t.

Šaltinis: EUR/USD mėnesio grafikas nuo 2001 m. gegužės iki 2017 m. gruodžio

2 tendencija: Brexitas net dar labiau sustiprins GBP kintamumą

Brexito derybos tikriausiai net dar sudėtingesnės nei buvo manyta. Atrodo, sudėtinga sumažinti įtampa tarp Airijos ir ES vienoje pusėje ir Jungtinių Karalysčių (JK) kitoje pusėje, kai sprendžiama dėl Airijos ir Šiaurės Airijos sienos.

Sustojus Brexito deryboms JK ir ES atsidurtų nepalankioje padėtyje, bet didžiausia našta tektų JK ir Didžiosios Britanijos svarui (GBP).

2018 m. GBP gali pasižymėti dideliu kintamumu, nes jo kainos pokyčiai gali net dar labiau priklausyti nuo Brexito naujienų. Šių GBP porų kintamumas gali svyruoti kas dieną, bet nesugebėjus susitarti GBP gali greitai nukristi.

3 tendencija: XAU/USD aukso karštligė?

Aukso grafike (XAU/USD) matyti, kad po dešimtmetį trukusios konsolidacijos ruošiamasi stipriam pokyčiui į viršų. Mano bangų analizė rodo potencialias 1 ir 2 bangas. Dabartinė ABC 2 bangos korekcija gali greitai baigtis.

Pasibaigus 2 meškų korekcijai kaina 3 bangoje gali pradėti judėti į viršų lėtai, bet užtikrintai. Žinoma, tokie kainos pokyčiai neįvyksta pernakt. Potenciali 3 bulių bangai susiformuoti gali prireikti mėnesių, o gal net dar daugiau. Bet pirmas pakilimas 2018 metais gali duoti signalą, kad šį dešimtmetį galima tikėtis dar daugiau kainos kilimų.

Šaltinis: XAU/USD mėnesio grafikas nuo 2002 m. rugpjūčio iki 2017 m. gruodžio

4 tendencija: vertybinių popierių rinkos ir CFD

Stebint tokių akcijų indeksų kaip S&P 500 ir DJI (Dow Jones indeksas) vertybinių popierių rinkose matosi aiški kylanti tendencija. Du pastaruosius metus vyravo nesustojantis akcijų CFD bulių momentas ir nebuvo didelių kainos grįžimų.

Nėra jokios taisyklės, kuri kaip nors apribotų bulių tendenciją ties tam tikru skaičiumi arba pasipriešinimo lygiu. Tačiau, anksčiau ar vėliau, būtų logiškas koks nors meškų kainos grįžimas. Neaišku, ar tai įvys 2018 m., bet techniniai prekiautojai gali stebėti kainos elgesį laiko apskaičiavimo tikslais.

Štai mano planas: stebėsiu savaitės grafiką ir bet kokia didesnė meškų savaitės žvakė gali būti pirma užuomina, kad kaina apsivers. Antras įspėjimas bus tada, kai 5-6 savaitės žvakės nebepatvirtins naujo aukščiausio taško, kas gali nurodyti momento praradimą. Nepamirškite, kad apsisukimai dažnai įvyksta greitai ir nenuspėjamai. Iki tol labiausiai tikėtina, kad kaina lėtai, bet užtikrintai kils į viršų.

Šaltinis: DJI30 savaitės grafikas nuo 2014 m. gegužės iki 2017 m. gruodžio

5 tendencija: Bitcoin ir kriptovaliutų kintamumas

Labai tikėtina, kad 2018 metais Bitcoin ir kitų kriptovaliutų kaina ir toliau labai svyruos. Dar nėra jokių reikšmingų ženklų, kad kaina sulėtės, ir kainos elgesys net dar labiau greitėja (remiantis Q4 2017 m. kainos elgesiu). Atrodo, kad šios finansų rinkos greitai niekur nedings ir bus populiarios dar bent vienerius metus.


Linkiu sėkmingos prekybos,

Chris Svorcik

Sekite @ChrisSvorcik Twitter socialiniame puslapyje ir gaukite anksčiausias rinkos naujienas!

Prisijunkite prie Chris Svorcik Facebook socialiniame puslapyje ir gaukit daugiau Forex ir CFD analizių!

Svertinė prekyba valiutomis ir sandoriais dėl kainų skirtumo (CFD) yra rizikinga ir galite patirti nuostolius didesnius nei investuota suma. Šis straipsnis neatstoja ir negali būti traktuojamas kaip patarimas ar rekomendacija dėl investicijų, arba sandorių siūlymas ar tarpininkavimas finansų rinkose. Prašome atkreipti dėmesį, kad ankstesne veikla besiremiančios prekybos analizės laikui bėgant gali keistis. Informacija gali būti netiksli arba nepilna, todėl asmuo veikiantis besiremdamas šia informacija prisiima visą riziką. Prieš priimdami su investavimu susijusius sprendimus pasikonsultuokite su nepriklausomu finansų patarėju ir įsitikinkite, kad suprantate susijusią riziką.Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.