Kad Jūsų patirtis naršant mūsų svetainėje būtų pati geriausia, mes naudojame slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Daugiau informacijos bei tai, kaip galite pakeisti savo nuostatas, rasite mūsų Privatumo politikoje.
Daugiau informacijos Sutinku
79% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 79% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus. expand_more

Vokietijos konstitucinis teismas prieštarauja ES teismui – nusimato nauja euro žemėjimo banga?

Gegužė 15, 2020 09:58

Vokietijos konstitucinis teismas prieštarauja ES teismui

Praėjusį antradienį euras patyrė rimtą smūgį: Vokietijos konstitucinis teismas nusprendė, kad kai kurie ECB veiksmai, susiję su turto įsigijimu dėl kiekybinio skatinimo, yra antikonstituciniai ir todėl Vokietijoje negalioja, nes ECB sprendimai neparemti ES sutartimi.

Teismas ECB davė 3 mėnesių ultimatumą „sutvarkyti" savo kiekybinio skatinimo programą.

Dėl Vokietijos konstitucinio teismo sprendimo šoktelėjo Italijos obligacijų bei kitų atitinkamų Europos aktyvų pajamingumas, tuo tarpu euras smuko.

Kaip VKT sprendimas veikia PEPP?

Panašu, kad pagrindinė kilimo ir atitinkamai kritimo priežastis yra ta, kad šis sprendimas apima PSPP programą, o ne PEPP programą.

PEPP yra 750 milijardų eurų programa, vykdoma bent iki šių metų pabaigos, o jos tikslas – per ateinančius mėnesius ir metus atremti neigiamą uždarymo namuose dėl koronaviruso poveikį Europos ekonomikai.

Tiesą sakant, PEPP žengia žingsnį toliau, nes ECB taip pat perka Graikijos obligacijas, neatsižvelgdamas į ES emisijos šalies reitingą ar „emitento limitą".

(Pastaba: PSPP emitentų limitas reiškia maksimalią emitento išleistų vertybinių popierių dalį, kurią ECB yra pasirengęs pirkti ir kuri yra 33 %. Emitento riba – 33 % – tai priemonė apsaugoti rinkos funkcionavimą ir kainų formavimą, taip pat sušvelninti riziką, kad ECB netaptų dominuojančiu euro zonos vyriausybių kreditoriumi.)

Nors paskutinėmis dienomis Europos valiuta galėjo stabilizuotis, ypač po to, kai ECB reagavo sakydamas, kad atkreipė dėmesį į Vokietijos konstitucinio teismo sprendimą ir vis dar laikosi savo įsipareigojimų dėl infliacijos, bet rizika ir neapibrėžtumas eurui suteikia meškų potencialo. Tai gali būti rimta, nes vis dar neaišku, ar ECB iš tikrųjų gali padaryti „viską, ko reikia", kad išsaugotų eurą, ar mes einame link naujos euro skolų krizės, nekalbant jau apie numatomą didžiulį ekonomikos nuosmukį dėl koronaviruso poveikio.

Kaip tokiomis aplinkybėmis prekiauti EUR/USD?

Žiūrint į EUR ir USD, grafikas atrodo labai kaitus, bet, atrodo, nustato aiškią kryptį.

Vis dėlto dieniniame periode galime aiškiai pastebėti, kad valiutų porai per pastarąsias savaites du kartus nepavyko įveikti 1,1000 lygio ir nuo jo atšoko gana agresyviai.

Tuo tarpu, kol prekiaujame žemiau 1,1000, pardavinėjame pagal atšokimą, ypač mažesniuose laiko perioduose, tokiuose kaip H1 ar H4, ir tikimės, kad bus atakuota žemiausia metinė riba – 1,0630 – ir netgi pramušta žemyn, kad būtų išbandytas 1,0500 dugnas:

Kaip tokiomis aplinkybėmis prekiauti EUR/USD?

Šaltinis: „Admiral Markets" MT5 su MTSE papildiniu, EUR/USD 2019 m. kovo 11 d. – 2020 m. gegužės 8 d. dieninis grafikas. 2020 m. gegužės 8 d., 22.00 (GMT) duomenys. Atkreipkite dėmesį: ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

2015 m. EUR/USD vertė nukrito 10,2 %, 2016 m. – 3,2 %, 2017 m. – 13,92 %, 2018 m. – 4,4 %, 2019 m. – 2,2 %, reiškia kad po penkerių metų jis sumažėjo 7,3 %.

Atraskite populiariausią pasaulyje daugiafunkcinę prekybos platformą

„Admiral Markets" profesionaliems prekiautojams suteikia galimybę prekiauti patobulinta ir pritaikoma „MetaTrader 5" versija, leidžiančia jums išbandyti prekybą aukštesniame ir naudingesniame lygyje. Pasinaudokite tokiais papildiniais kaip „Market Heat Map", kad galėtumėte palyginti įvairias valiutų poras ir pamatytumėte, kurios gali būti pelningos investicijos, taip pat gaukite prekybos duomenis realiu laiku ir dar daugiau. Spauskite šią reklaminę juostą, kad galėtumėte nemokamai atsisiųsti MT5!

Atraskite populiariausią pasaulyje daugiafunkcinę MT5

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.