76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Pagaliau „Uber" IPO! Ar esate tam pasiruošę?

Gegužė 08, 2019 18:53

Ketvirtadienį, gegužės 9 d., pasaulyje labiausiai laukiamas pirmasis viešasis pasiūlymas (IPO) taps Amerikos akcijų rinkos hitu. Pavėžėjimo paslaugas teikianti milžinė, „Uber", visuomenei pateiks 180 milijonų akcijų, kainuosiančių nuo 44 iki 50 JAV dolerių. Jeigu paklausa pasieks aukščiausią ribą, „Uber" vertė pakils beveik iki 84 mlrd. JAV dolerių.

Investuokite su Admiral Markets

Ar tai bus geriausia metų investicija? O gal blogiausia? Parodys tik laikas. Tačiau, kai kurie gerai žinomi investuotojai jau paskelbė, kad ketina investuoti. „PayPal Holdings" sutiko investuoti 500 mln. JAV dolerių, o „Softbank Vision" fondo, „Toyota Motor Corp" ir „Denso Corp" naujai įsteigtas padalinys, užsiimantis „Uber" autonominio vairavimo klausimais, planuoja investuoti 1 milijardą JAV dolerių.

Pažvelkime į „Uber" IPO išsamiau – į įmonės finansus ir kaip galėtumėte pasinaudoti didžiausiu pastarųjų metų IPO.

Kas yra Uber?

Uber – pavėžėjimo paslaugas teikianti įmonė, įkurta 2009 m. Nors daugumai žmonių „Uber" žinoma kaip taksi, kurį galima užsisakyti išmaniuoju telefonu, atitikmuo, „Uber" yra sukūrusi visą verslo imperiją, apimančią:

 • Naujojo mobilumo paslaugas – dviračių, motorolerių ir vandens taksi paslaugas, teikiamas jau keliose skirtingose šalyse
 • „Uber Eats" – maisto pristatymo verslą, konkuruojantį su „Grubhub" ir „Deliveroo"
 • „Uber Freight" – naują įmonę, teikiančią krovinių laivais vežimo užsakomas paslaugas

Žinoma, dauguma investuotojų norėtų sužinoti „Uber" finansinius rodiklius, tad pažiūrėkime ir mes.

Kokie yra „Uber" finansiniai rodikliai?

Investuotojai, besidomintys „Uber" finansais, turi daugybę informacijos. Bendrovė parengė daugiau kaip 290 puslapių IPO aprašymą, užpildytą komentarais ir informacija, dar net prieš prasidedant finansiniam skyriui!

Kadangi „Uber" užsiima tiek daug skirtingų verslo sričių, finansiniai rezultatai gali atrodyti kiek išsklaidyti. Pavyzdžiui, jų pagrindinės platformos koreguotas grynąsias pajamas sudaro tik pavėžėjimo paslaugų pajamos ir „Uber Eats", apimančios tik nedidelę visos jų veiklos dalį, pajamos.

Šalia šito „Uber" pateikia kai kuriuos finansinius rodiklius rodančius, kad bendrosios jų pajamos 2018 m. padidėjo iki 11,3 mlrd. JAV dolerių nuo 7,9 mlrd. JAV dolerių ankstesniais metais. 43 % augimas neabejotinai patenkins daugumą investuotojų. Tačiau, nors pajamos kasmet auga, ketvirčio pajamos mažėja, be to pastebimo augimo lėtėjimo ženklai.

Kaip investuoti į Uber IPO

Investavimas į IPO yra tikrai įdomus požiūris. Juk tai galimybė investuoti į sparčiai augančias įmones, pavyzdžiui, „Facebook", „Netflix" arba „Tesla". Ir dažniausiai investuotojai žiūri į įmonės ateities perspektyvas, o ne į dabarties finansinius rodiklius. Kaip gi kitaip būtų galima paaiškinti 2000 % „Tesla" akcijų kainų augimą nuo jos IPO 2010 metais ir tą faktą, kad bendrovė vis dar neuždirbo jokio pelno!

Nors kai kurie IPO šiais metais pasisekė neblogai, investuotojai žiūrės į naujausią „Lyft", kuri laikoma mažąja „Uber" sesute, IPO. Nors „Lyft" akcijos IPO dieną išaugo daugiau kaip 21 %, dabar jos parduodamos 16 % mažesne kaina, lyginant su pasiūlymo pradžios kaina. Žinoma, abi bendrovės labai skiriasi, nes „Uber" veikia daug plačiau visame pasaulyje.

Svarbiausia atsižvelgti į ilgalaikes perspektyvas (taip daro ir instituciniai investuotojai), sprendžiant, ar investuoti į Uber IPO. Su „Admiral.Invest" galite investuoti į „Uber", kai bus paskelbtas pirmasis viešas siūlymas, taip pat galite:

 • Investuoti į tūkstančius 15 didžiausių pasaulio vertybinių popierių biržų akcijų ir ETF.
 • Atidaryti sąskaitą tik su 500 eurų ir investuoti tik 0,01 JAV dolerio už akciją su minimaliu 1 JAV dolerio už JAV akciją transakcijos komisiniu mokesčiu.
 • Gauti nemokamus rinkos duomenis realiu laiku be jokių papildomų išlaidų.
 • Sukurti pasyvių pajamų srautą, gaunant dividendų išmokas.
 • Naudoti visame pasaulyje žinomą „MetaTrader 5" daugiafunkcinę prekybos platformą.

Išvada

Uber IPO sutraukė daugybę dėmesio iš viso pasaulio. Paspaudę mygtuką, jūs taip pat galėtumėte dalyvauti didžiausiame pastarųjų metų IPO. Jeigu norite pradėti investuoti su „Admiral.Invest", spustelkite ant žemiau esančio paveikslėlio.

Prekiaukite akcijomis ir ETF su Admiral Markets

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

 1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
 2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
 3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
 4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
 5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
 6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
 7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
 8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
 9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.