76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Pasaulio akcijų indeksai koregavosi

Spalis 01, 2019 11:38

Praėjusią savaitę akcijų rinkose vyravo ganėtinai prastos nuotaikos, kuomet investuotojai negirdėdami pozityvių naujienų nei iš ekonominio, nei iš politinio sektoriaus ėmė mažinti riziką ir pardavinėti akcijas. JAV ir Kinijos prekybos karo antraštės išlaikė optimizmą bei aukštus lūkesčius, tačiau įtampa išliko, o Donaldas Trumpas ir toliau taikė grasinimų taktiką ir buvo svarstoma galimybė neleisti kiniškoms įmonėms listinguoti akcijų JAV rinkose ir JAV pensijų fondams investuoti Kinijos biržose.

Pagrindiniai JAV akcijų indeksai neženkliai nuvertėjo ir atsitraukė nuo visų laikų aukštumų lygio. Didžiausią kritimą užfiksavo Nasdaq Composite indeksas, kurio vertė sumažėjo -2.2%. Santykinai geriausiai pasirodė Dow 30, kuris krito tik -0.4%. Pagrindinis ir labiausiai sekamas S&P500 indeksas nuvertėjo -1.0% iki 2,962 punktų ir testavo 50 dienų slankųjį vidurkį.

Pagrindinis Kinijos akcijų indeksas Shanghai Composite nukrito -2.5%. Nors pačioje Kinijoje nebuvo skelbiama svarbių ekonominių duomenų, tačiau įdomūs rezultatai pasiekė iš Pietų Korėjos, kuri yra viena pagrindinių prekybos partnerių ir geras pasaulio ekonomikos sentimento indikatorius. Pietų Korėjoje per 20 rugsėjo dienų, šalies eksportas susitraukė -22% lyginant su tuo pačiu periodu prieš metus ir tai buvo didžiausias kritimas nuo 2009 metų rugpjūčio. Įdomu, kad eksportas į Kiniją sumažėjo net -30%, kas patvirtina prognozes, kas Kinijos ekonomika išgyvena ženklų sulėtėjimą.

JAV skolos rinkoje skirtumas tarp 2 ir 10 metų obligacijų buvo stabilus ir neženkliai sumažėjo nuo 0.06% iki 0.05%, o skirtumas tarp 3 mėnesių ir 10 metų pasikeitė nuo -0.15% iki -0.11%. Bendrai obligacijų rinka konsoliduojasi ir laukia tolimesnių ekonominių signalų ir centrinių bankų politikos pokyčių.

Žaliavų rinkoje nuotaikos atspindėjo bendrą sentimentą ir buvo taip pat ganėtinai pesimistiškos. WTI rūšies nafta nukrito -3.3% iki 56.2 JAV dolerių už barelį. Saudo Arabija sakė, kad jau atstatė apie 75% gavybos pajėgumus, prarastus per teroristinę ataką, o JAV atsargų duomenys rodė spartesnį augimą nei laukta, kas bendrai lėmė naftos kainos korekciją. Metalų rinkoje vario kaina per savaitę krito -0.3%, aliuminio prarado -2.6%, o geležies rūdos toliau krito ir pasiekė 85 dolerius už toną.

Apibendrinant sektorių pasirodymą, dauguma neatlaikė spaudimo ir nuvertėjo. Teigiamus rezultatus užfiksavo tik komunalinių paslaugų ir vartojimo prekių įmonės, kurios atitinkamai pakilo 0.7% ir 0.6%. Tuo tarpu didžiausius nuostolius parodė žaliavų, paslaugų ir sveikatos apsaugos bendrovės, kurios prarado atitinkamai -2.1%, -2.3% ir -3.3% vertės.

Praėjusią savaitę investuotojai stebėjo didžiausios JAV automobilių detalių mažmenininkės Autozone finansinius ketvirčio rezultatus. Ši bendrovė pardavinėja automobilių detales ir aksesuarus daugiau nei 6 tūkstančių savo parduotuvių JAV, Meksikoje ir Brazilijoje. Palanki ekonominė aplinka teigiamai veikia automobilių rinką ir vartotojų sentimentą, todėl bendrovės rezultatai buvo geri, tačiau nepasiekė aukštų rinkos dalyvių lūkesčių.

Bendrovė gavo 4.0 milijardus JAV dolerių pajamų paskutiniame ketvirtyje, pakoregavus laiko įtaką pardavimai augo 5.4% per metus. Nepaisant to, investuotojų lūkesčiai buvo dar aukščiau ir jų pasiekti nepavyko. Lyginant tas pačias parduotuves, pardavimai per metus didėjo 3.0%. Koreguotas pelnas akcijai siekė 22.59 JAV dolerius ir neženkliai atsiliko nuo analitikų 21.78 prognozės. Bendrovė dividendų nemoka, o sukauptą pelną grąžina akcininkams išpirkdama akcijas rinkoje ir taip mažindama jų skaičių ir didindama kiekvienam akcininkui tenkančio pelno dalį.

Rezultatų skelbimą Autozone pasitiko ties visų laikų aukštumomis. Nepaisant to, prastesni nei itin aukšti investuotojų lūkesčiai finansiniams rezultatams privertė akcijų kainą pasikoreguoti, kuri po paskelbimo sumažėjo apie -5%. Per paskutinius 12 mėnesių Autozone akcijų kaina yra pakilusi apie 40%.

Svarbiausi dienos pokyčiai  Pamatykite, kurie instrumentai labiausiai kito. Ši informacija suteiks daug patrauklių prekybos galimybių.

Šaltinis: Rinkos barometras 2019 metų rugsėjo 30 d., Admiral Markets Rinkos barometras - Svarbiausi dienos pokyčiai

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.