Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Politinei įtampai išsilaikant akcijų kainos konsolidavosi

Birželis 18, 2018 12:44

Praėjusi savaitė JAV akcijų rinkose buvo ganėtinai rami ir kainos didžiąją laiko dalį konsolidavosi. Tačiau penktadienį paskelbus sprendimą įgyvendinti importo tarifus prekyboje su Kinija, akcijų rinka koregavosi. Laukiamas apmokestinimas tikėtina paveiks šalies pramonę ir eksportą, tarp kurių bus sojos pupelės, apelsinų sultys, viskis, jautiena ir kiti produktai.

Pagrindinis JAV indeksas S&P500 praėjusią savaitę krito -0.4% iki 2,770 punktų lygio. Nepaisant to indeksas išsilaikė aukščiausiame taške per paskutinius tris mėnesius ir buvo vos 3% nuo visų laikų viršūnės. Visiškai kitokia situacija yra Kinijoje, kur vienas pagrindinių šalies indeksų Shanghai Composite per savaitę nuvertėjo -1.5% ir yra žemiausiame taške nuo 2016 metų rugsėjo. Įdomu, kad Kinijos indeksas nuo metų pradžios, kuomet pasaulio akcijų rinkos pasiekė aukščiausius taškus šiame verslo cikle, jau nukrito -15%, kas sufleruoja prastą investuotojų sentimentą ir jų lūkesčius.

Įdomu, kad praėjusią savaitę Kinijos ekonominiai duomenys buvo nuviliantys lūkesčius. Itin daug dėmesio sulaukė paskolų rinkos rodikliai, kurie sufleravo apie lėtėjantį paskolų augimą šalyje. Manoma, kad tai mažina likvidumą rinkose ir riboja nekilnojamo turto, akcijų ir kitų finansinių rinkų brangimą. Kiti šalies duomenys irgi atsiliko nuo prognozių: pramonės produkcija augo 6.8% per metus ir buvo mažiau 6.9% lūkesčių, investicijos 6.1% kuomet tikėtasi 7.0%, o mažmeniniai pardavimai 8.5% nors laukta net 9.6%.

JAV obligacijų rinkoje skirtumas tarp 2 ir 10 metų obligacijų toliau krito ir pasiekė 0.36%, kas yra žemiausias taškas per paskutinius 10 metų. Įdomu, kad po JAV centrinio banko sprendimo didinti palūkanų normas ir agresyvaus tono dėl tolimesnės politikos, tik 2 metų obligacijų vertė nukrito. Tuo tarpu 10 metų skolos kaina išliko stabili, rinkoje išsilaikant paklausai dėl neramumų politinėje arenoje.

Žaliavų rinkoje nuotaikos buvo ganėtinai prastos. WTI rūšies naftos kaina konsolidavosi ir per savaitę sumažėjo -1.9% iki 64.3 JAV dolerių už barelį. Investuotojams svarbu, jog šią savaitę vyks OPEC susirinkimas, kuriame bus svarstomas klausimas dėl produkcijos didinimo pagrindinėse eksportuotojose – Saudo Arabijoje ir Rusijoje. JAV naftos atsargų skaičius per savaitę sumažėjo -4.1 milijonais barelių ir ženkliai aplenkė -1.4 milijonus rinkos lūkesčius, o naftos gręžinių skaičius toliau augo ir kilo 1 vienetu iki 863. Metalų segmente nuotaikos buvo taip pat niūrios: vario kaina krito -4.7%, aliuminio mažėjo -4.2%, o geležies rūdos neženkliai kilo iki 65.5 JAV dolerių už toną.

Apibendrinant sektorių rezultatus, jų pasiskirstymas buvo labai platus. Geriausiai pasirodė paslaugų įmonės, kurių vertė kilo 1.9% bei technologijų ir komunalinių paslaugų bendrovės, kurios augo 1.3%. Tarp neigiamų rezultatų blogiausią užfiksavo žaliavų kompanijos, kurios pigo -3.2%, bei pramonės, kurios prarado -1.9%.

Praėjusią savaitę daug dėmesio sulaukė Adobe Systems, kuri skelbė finansinius rezultatus. Bendrovė kuria įvairią programinę įrangą, tarp kurių ypač gerai žinoma yra nuotraukų koregavimo programa Photoshop bei Illustrator. Dauguma kompanijos produktų yra prenumeruojami ir pajamos iš jų augo 30%.

Per ketvirtį bendrovė gavo 2.2 milijardus JAV dolerių pajamų ir viršijo 2.16 milijardus rinkos analitikų lūkesčius. Koreguotas pelnas akcijai siekė 1.66 JAV dolerius, kuomet rinka tikėjosi 1.54. Bendrai rezultatai buvo geri, tačiau po jų paskelbimo akcijų kaina koregavosi apie 5%. Nepaisant to nuo metų pradžios akcijos kaina yra pakilusi apie 47%.

Taip pat bendrovės vadovai paskelbė rezultatų prognozes ateinančiam ketvirčiui. Tikimasi, kad pajamos sieks 2.24 milijardus, o koreguotas pelnas akcijai 1.68 JAV dolerius. Abu rodikliai buvo geresni nei laukė rinka.

Penkios per savaitę geriausiai pasirodžiusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

TSLA+12.8%
FOXA+11.7%

TWTR+11.1%

HTZ+10.8%

NFLX+8.7%

Penkios per savaitę prasčiausiai pasirodžiusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

DNR-13.0%
ESV-12.6%
RIG-8.0%
AA-6.6%
FCX-6.3%


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.