Kad Jūsų patirtis naršant mūsų svetainėje būtų pati geriausia, mes naudojame slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Daugiau informacijos bei tai, kaip galite pakeisti savo nuostatas, rasite mūsų Privatumo politikoje.
Daugiau informacijos Sutinku
79% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 79% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus. expand_more

Politinis optimizmas stūmė indeksus aukštyn

Spalis 14, 2019 13:19

Praėjusią savaitę akcijų rinkos žaliavo, kuomet investuotojai buvo linkę pasitikėti politikų pozityviais komentarais, ypač dėl galimo JAV ir Kinijos tarptautinės prekybos susitarimo. Kinijos derybininkai buvo atvykę į JAV tęsti pokalbius gyvai, ir nors pirmos dienos buvo ganėtinai prastos, tačiau vėliau situacija pasitaisė ir po Kinijos atstovų susitikimo su JAV prezidentu Donaldu Trumpu, buvo kalba apie ženklų progresą.

Nepaisant aukštų lūkesčių dėl politinių niuansų, tarptautinės organizacijos mažina ir įspėja apie lėtėjantį pasaulio ekonomikos augimą. Pasaulio banko prezidentas Davidas Malpass spaudos konferencijoje sakė, kad dėl Brexit, prekybos karo ir Europos sulėtėjimo, pasaulio augimas tikėtina bus dar lėtesnis, nei banko atstovai prognozavo 2.6% birželio mėnesį. Tarptautinės valiutos fondas išlaikė panašų toną ir sakė, kad jų prognozė tikėtina bus sumažinta nuo 3.2% bei bus mažiausia nuo paskutinės pasaulio finansų krizės.

Pagrindiniai JAV akcijų indeksai pasižymėjo pozityviais rezultatais. Geriausiai pasirodė Nasdaq Composite ir Dow 30 indeksai, kurie augo po 0.9%. Tuo tarpu, pagrindinis ir labiausiai sekamas S&P500 indeksas kilo 0.6% iki 2,970 punktų ir penktadienio prekybos sesijos metu sugrįžo virš 50 dienų slankiojo vidurkio.

Pagrindinis Kinijos akcijų indeksas Shanghai Composite augo 2.4%. Šalyje nebuvo daug ekonominių rodiklių ir investuotojai laukė šią savaitę skelbiamų tarptautinės prekybos, investicijų, mažmeninių pardavimų ir pramonės produkcijos rezultatų, kurie parodys ar augimo lėtėjimas ir toliau tęsiasi.

JAV skolos rinkoje skirtumas tarp 2 ir 10 metų obligacijų išaugo nuo 0.11% iki 0.14%, o skirtumas tarp 3 mėnesių ir 10 metų sumažėjo nuo -0.18% iki -0.08%. Nors savaitės pradžioje daugelio obligacijų pajamingumas svyravo daugiametėse žemumose, tačiau pozityvūs lūkesčiai antroje savaitės pusėje privertė pajamingumą ženkliai pakilti, investuotojams renkantis rizikingesnius instrumentus.

Žaliavų rinkoje nuotaikos buvo taip pat pozityvios ir atspindėjo išaugusią rizikos paklausą. WTI rūšies nafta kilo 3.9% iki 54.9 JAV dolerių už barelį. Metalų rinkoje vario kaina per savaitę augo 2.4%, aliuminio didėjo 0.8%, o geležies rūdos buvo stabili ties 85 doleriais už toną.

Apibendrinant sektorių pasirodymą, daugelis užfiksavo nuosaikų vertės didėjimą. Geriausiai pasirodė žaliavų, paslaugų ir technologijų įmonės, kurių vertė atitinkamai kilo 1.4%, 1.2%, 1.0%. Prasčiausią pasirodymą pademonstravo sveikatos apsaugos ir komunalinių paslaugų bendrovės, kurios atitinkamai prarado -0.3% ir -1.2%.

Praėjusį ketvirtadienį prieš biržų atidarymą buvo skelbiami JAV aviakompanijos Delta Air Lines 2019 metų trečio ketvirčio finansiniai rezultatai. Tai viena didžiausių aviacijos bendrovių, užimanti pirmą vietą pagal pajamas tarp oro linijų. Delta atlieka apie 5 tūkstančių skrydžių kasdien, turi daugiau nei 800 lėktuvų, skraido į daugiau kaip 300 miestų ir kasmet aptarnauja apie 200 milijonų keleivių. Bendrovėje dirba apie 80 tūkstančių žmonių.

Delta per ketvirtį gavo 12.55 milijardų JAV dolerių pajamų ir neženkliai atsiliko nuo 12.66 milijardų rinkos prognozės. Pardavimai augo 6.5% ir pasiekė naują vieno ketvirčio pardavimų rekordą. Bendrovė aptarnavo 55.2 milijonus keleivių. Koreguotas pelnas akcijai siekė 2.32 JAV dolerius bei buvo geresnis nei rinkos 2.28 prognozė. Bendrovės vadovai tikisi stabilaus paskutinio metų ketvirčio, kurio metu turėtų būti išlaikytas tiek pajamų augimas, tiek pelningumo lygis.

Po finansinių rezultatų paskelbimo Delta akcijos kaina krito -1.8% ir pasiekė 4 mėnesių žemumas. Per paskutinius 12 mėnesių Delta akcijų kaina yra pakilusi apie 6%. Bendrovė moka dividendus, kurių metinis pajamingumas siekia 3.0%.

varbiausi dienos pokyčiai  Pamatykite, kurie instrumentai labiausiai kito. Ši informacija suteiks daug patrauklių prekybos galimybių

Šaltinis: Rinkos barometras 2019 metų spalio 14 d., Admiral Markets Rinkos barometras - Svarbiausi dienos pokyčiai

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.