76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Prasti pramonės rezultatai paskatino indeksų nuvertėjimą

Spalis 07, 2019 15:48

Praėjusią savaitę akcijų indeksai aplink pasaulį pasižymėjo niūriomis nuotaikos ir daugelis užfiksavo vertės sumažėjimą. JAV pasirodė geriausiai ir prarado mažiau nei 1%, Kinija nuvertėjo kiek daugiau nei 1%, o labiausiai nukentėjo Europos žemyno indeksai, kurie krito net iki -3%. Tam daug įtakos turėjo nauji JAV importo tarifai, kurie kasmet palies 7.5 milijardus JAV dolerių vertės prekių ir bus taikomi itališkam sūriui, prancūziškam vynui, škotiškam viskiui, angliškiems sausainiams, ispaniškoms alyvuogėms ir kitiems produktams.

Pagrindiniai JAV akcijų indeksai pasižymėjo įvairias rezultatais. Geriausiai pasirodė Nasdaq Composite, kurio vertė augo 0.5%. Blogiausią rezultatą užfiksavo Dow 30 indeksas, kuris prarado -0.9%, ir atspindėjo ženkliai suprastėjusius pramonės sektoriaus dalyvių lūkesčius. Pagrindinis ir labiausiai sekamas S&P500 indeksas nuvertėjo -0.3% iki 2,952 punktų ir prasilaužė tiek pro 50, tiek pro 100 dienų slankųjį vidurkį.

Pagrindinis Kinijos akcijų indeksas Shanghai Composite nukrito -0.9%. Įdomu, kad indeksas neišvengė neigiamų rezultatų, nors Kinijoje spalio 1 dieną buvo švenčiamas 70 metų Komunistų partijos jubiliejus, kas yra itin svarbi data. Jos metu vyko karinis technikos paradas su 15 tūkstančių karininkų, 580 įvairios karinės technikos bei 160 lėktuvų, o vakare sekė milžiniška šventė Pekino Tiananmeno aikštėje.

JAV skolos rinkoje skirtumas tarp 2 ir 10 metų obligacijų išaugo nuo 0.05% iki 0.11%, o skirtumas tarp 3 mėnesių ir 10 metų judėjo priešinga kryptimi nuo -0.11% iki -0.18%. Aplink pasaulį pagrindinėse ekonomikose paskelbus prastus pramonės sektoriaus duomenis, investuotojai buvo obligacijų pirkėjai ir jų pajamingumas mažėjo per visą trukmės spektrą, o lūkesčiai šiemet JAV pamatyti mažiausiai dar vieną palūkanų normos sumažinimą artėjo link 90%.

Žaliavų rinkoje nuotaikos irgi buvo neigiamos. WTI rūšies nafta nukrito -5.2% iki 53.0 JAV dolerių už barelį. Nepaisant prieš kelias savaites įvykusio šoko dėl teroristinio išpuolio prieš Saudo Arabijos naftos tiekimo grandinę, naftos kaina sugrįžo į 5 mėnesių žemumas. Metalų rinkoje vario kaina per savaitę krito -1.3%, aliuminio prarado -0.8%, o geležies rūdos buvo stabili ties 85 dolerius už toną.

Apibendrinant sektorių pasirodymą, rezultatai pasiskirstė į dvi grupes. Nedidelius vertės prieaugius užfiksavo technologijų, komunalinių paslaugų ir vartojimo prekių bendrovės, kurios atitinkamai kilo 0.5% ir likusios 0.3%. Tuo tarpu kitoje grupėje buvo finansų paslaugų, pramonės ir žaliavų įmonės, kurios nuvertėjo atitinkamai -1.6%, -2.0% ir -2.8%.

Praėjusį antradienį prieš biržų atidarymą buvo skelbiami JAV maisto pramonės įmonės McCormick & Co 2019 metų trečio ketvirčio finansiniai rezultatai. Tai viena pagrindinių maisto prieskonių ir pagardų gamintojų bei platintojų pasaulyje. Bendrovė turi plačiai diversifikuotą produktų ir klientų portfelį, kuriame apie 40% sudaro pardavimai verslui, užkandinėms, maisto gamintojams ir 60% pardavimai gyventojams bei galutiniams vartotojams. Įmonė parduoda savo produktus net 150 šalių ir tiekia 10 didžiausių maisto bendrovių. Šiuo metu įmonėje dirba apie 12 tūkstančių darbuotojų.

McCormick & Co per ketvirtį gavo 1.33 milijardus JAV dolerių pajamų ir labai neženkliai atsiliko nuo 1.34 milijardų rinkos lūkesčių. Pajamos augo 1% lyginant su tuo pačiu periodu prieš metus, o eliminavus valiutų kursų įtaką, augimas siekė 2%. Koreguotas pelnas akcijai buvo 1.46 JAV doleriai ir ženkliai viršijo 1.29 analitikų prognozes. Pelno augimas siekė net 14% lyginant su prieš metus buvusiu periodu. Įmonės vadovai tikisi stabilios metų pabaigos ir bendrai 2019 metais pasiekti kelių procentų pajamų augimą bei 7-8% koreguoto pelno akcijai didėjimą, o uždirbtą kapitalą grąžinti akcininkams dividendais ir mažinti įmonės skolą. Šiuo metu McCormick & Co turi apie 4.56 milijardus JAV dolerių skolų, o EBITDA ir skolos santykis siekia 3.7x ir yra ganėtinai aukštas, kas yra viena priežasčių, kodėl Moody's yra suteikusi įmonei Baa2 kredito reitingą, kuris yra vienas žemiausių tarp investicinės kategorijos.

Po finansių rezultatų paskelbimo McCormick & Co akcijos kaina augo 6.8% ir buvo labai arti visų laikų aukštumų, kurios buvo pasiektos šių metų rugpjūčio viduryje. Per paskutinius 12 mėnesių McCormick & Co akcijų kaina yra pakilusi apie 24%. Bendrovė moka dividendus, kurių metinis pajamingumas siekia 1.4%.

Rinkos barometras Mūsų „rinkos radaras“ padės sekti kainų pokyčius ir sužinoti dienos prekybos įžvalgas. Stebėkite labiausiai kintančius instrumentus rinkoje.

Šaltinis: Rinkos barometras 2019 metų spalio 7 d., Admiral Markets Rinkos barometras - Svarbiausi dienos pokyčiai

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.