Top 10 prekybos idėjų 2019 metams

Sausis 14, 2019 18:21

2018-ieji prekiautojams ir investuotojams iš viso pasaulio buvo vieni iš įdomiausių metų finansų rinkose. Prekybos įtampa tarp Jungtinių Amerikos Valstijų ir Kinijos, nuolatiniai rūpesčiai dėl „Brexit" ir kriptovaliutų rinkos nuosmukis yra tik keletas įvykių, kuriuos verta paminėti.

Kaip tik dėl šių įvykių 2019-ieji žada būti itin įdomūs metai finansų rinkose. Šiame straipsnyje apžvelgsime 10 geriausių prekybos idėjos naujiems metams, kurias galėsite išbandyti Admiral Markets platformoje. Atminkite: prekyba – ne tik sumanymas, bet ir sandorio vykdymas ir rizikos valdymas. Juk kiekvienas sandoris gali atnešti tiek pergalę, tiek pralaimėjimą, todėl būtinai prekiaukite atsargiai.

Prekybos idėja #1: 70 % akcijų rinkos nuosmukis?

Loginis pagrindas:

2018 m. buvo vieni iš nepastoviausių metų pasaulio akcijų rinkose nuo 2008 m. finansų krizės. Šis kintamumas, kartu su didėjančiomis palūkanų normomis, gali pasirodyti kaip pavojingas derinys, bet tai yra tik viena iš priežasčių, kodėl daug apsidraudimo fondų valdytojų prognozuoja 2019 m. akcijų rinkos nuosmukį.

Kai kuriais atvejais buvo prognozuojamas 40–70 % akcijų rinkos nuosmukis:

Scott Minerd iš „Guggenheim Partners" prognozuoja 40 % nuosmukį.

CŽV patarėjas finansinių grėsmių ir asimetrinio karo klausimais Jim Rickards prognozuoja 70 % nuosmukį geriausio atvejo scenarijumi.

Per paskutinį Federalinio rezervų banko posėdį gruodžio 19 d. pirmininkas Jerome Powell pakartojo savo poziciją dėl palūkanų normų augimo ateityje. Palūkanų normos pakilo prieš daugiau nei 10 ekonomikos nuosmukių per pastaruosius 40 metų, tad nenuostabu, jog akcijų rinkos investuotojai prognozuoja 2019 m. krizę. Techninis grafikas taip pat privertė sunerimti kai kuriuos investuotojus.

Prekyba:

Šaltinis: Admiral Markets MetaTrader 5 Supreme Edition SP500 CFD mėnesio grafikas Duomenų intervalas: 2015 m. gegužės 1 d.2018 m. gruodžio 19 d. Grafiko data: 2018 m. gruodžio 19 d., 21:36 (GMT) Pastaba: Ankstesni rezultatai nebūtinai atspindi būsimus rezultatus.

SP500 CFD grafike aukščiau matyti, kad nuo 2008 m. rinkose buvo pastebimas kilimas ir tik trys didesnės korekcijos. Paskutinės korekcijos mastas jau viršija ankstesnių dviejų korekcijų dydį (punktais), pardavėjai tvirtai valdo šią rinką.

Šaltinis: Admiral Markets MetaTrader 5 Supreme Edition SP500 CFD dienos grafikas Duomenų intervalas: 2018 m. balandžio 27 d.2018 m. gruodžio 20 d. Grafiko data: 2018 m. gruodžio 20 d., 12:49 (GMT) Pastaba: Ankstesni rezultatai nebūtinai atspindi būsimus rezultatus.

Aukščiau pateiktame SP500 CFD dienos grafike matyti, kaip pardavėjai grūmėsi ties ankstesniais pasipriešinimo lygiais. 2603 $ kainų lygį verta stebėti. Kai kurie prekiautojai gali ją išnaudoti, kad atidarytų naujus pardavimo sandorius. Siūlome apsvarstyti galimybę taikyti strategijas, paremtas kainų kitimu (Price Action), kurios padės nustatyti sandorių atidarymo ir Stop Loss lygius 2019 metais.

#2 prekybos idėja: Ar centriniai bankai paskatins aukso kainų didėjimą?

Loginis pagrindas:

Organizacijos „World Gold Council" duomenimis, per pirmąjį 2018 m. ketvirtį aukso paklausa išauga net 42 % per metus. Atrodo, kad daugiausiai aukso įsigijo centriniai bankai, kurie 2010 m. iš aukso pardavėjų tapo aukso pirkėjais.

Kol kas nėra aišku, kodėl kai kurie centriniai bankai visame pasaulyje pradėjo didinti savo aukso atsargas. Viena teorija teigia, kad dauguma besivystančių šalių ir pakraščio šalys bando atsiriboti nuo JAV dolerio, kad panaikintų jo, kaip pasaulio rezervo valiutos, statusą.

Galų gale, Rusija ir Kinija labai aktyviai rinko paramą iš pasaulio vyriausybių, siekdamos sukurti naują valiutą aukso pagrindu. Santykiai tarp Kinijos ir JAV tapo įtempti dėl nuolatinių ginčų dėl prekybos muitų. Todėl daug investuotojų diversifikavo savo portfelius, į juos įtraukdami auksą. Taip pasielgė ir didžiausio pasaulyje rizikos draudimo fondo valdytojas Ray Dalio.

Prekyba:

Šaltinis: Admiral Markets MetaTrader 5 Supreme Edition Aukso dienos grafikas Duomenų intervalas: 2017 m. rugpjūčio 30 d.2018 m. gruodžio 20 d. Grafiko data: 2018 m. gruodžio 20 d., 14:26 (GMT) Pastaba: Ankstesni rezultatai nebūtinai atspindi būsimus rezultatus.

Aukso grafike aukščiau galima matyti, kad pardavėjai kontroliavo rinką didžiąją 2018 m. dalį. Tačiau antroje 2018 m. pusėje ją ėmė kontroliuoti pirkėjai. Techniniai indikatoriai, pavyzdžiui, slankieji vidurkiai, gali padėti nustatyti galimus sandorio atidarymo taškus.

Atrodo, kad pirkėjai įeina į rinką ties 10 dienų slankiuoju vidurkiu, bet ar ilgai tai truks? 1380 $ riba žymi 5 metų aukščiausią lygį, kuris neabejotinai išjudino prekiautojus. O Jus?

#3 prekybos idėja: Ar obligacijų kainos sparčiai kils?

Loginis pagrindas:

10 metų pajamos iš vyriausybinių vertybinių popierių 2018 m. pasiekė aukščiausią per septynis metus lygį. Kadangi tarp pelno ir obligacijų kainų egzistuoja atvirkštinis ryšys, dėl to 10 metų iždo obligacijų kaina pasiekė kritinį ir žemiausią per septynis metus lygį.

Kinija, kuri yra didžiausia JAV vyriausybės skolos (tokių produktų, kaip vyriausybiniai vertybiniai popieriai) savininkė iš užsienio, didžiąją 2018 m. dalį mažino savo turimų JAV vyriausybinių vertybinių popierių kiekį. Nerimstantys ginčai dėl prekybos su Trumpo administracija buvo įvardyta kaip tik viena iš priežasčių, kodėl Kinija ėmė išparduoti savo turtą.

Vis dėlto pardavimo sandoriai vyriausybinių vertybinių popierių rinkoje atsidūrė viršūnėje, todėl kai kuriems gerai žinomiems investuotojams sudarė reikšmingų galimybių.

Prekyba:

Pasak milijardieriaus investuotojo Jeff Gundlach, ekstremalūs pardavimo sandoriai dėl vyriausybinių vertybinių popierių signalizuoja, jog atėjo metas „priverstiniam pardavimo sandorių likvidavimui" (angl. short squeeze". Tai yra situacija, kai turto, dėl kurio yra sudaryta daug pardavimo sandorių, kaina staigiai pasikeičia, ir dėl to daug pardavėjų yra priversti uždaryti savo sandorius. Panašu, kad tai jau prasidėjo.

Šaltinis: Admiral Markets MetaTrader 5 Supreme Edition USTNote_H9 mėnesio grafikas Duomenų intervalas: 2010 m. rugpjūčio 1 d.2018 m. gruodžio 19 d. Grafiko data: 2018 m. gruodžio 19 d., 22:22 (GMT)

Pastaba: Ankstesni rezultatai nebūtinai atspindi būsimus rezultatus.

Aukščiau pateiktame grafike matome, kad 10 metų 10-ies metų iždo obligacijų CFD prekyba vyksta tarp dviejų horizontalių linijų, žymimų mėlyna spalva, kurios atspindi istorines aukštumas ir žemumas. Dabartiniai kainų kitimo veiksmai rodo, kad kaina juda aukštyn, pasireiškus „short squeeze" atvejui.

Kai kurie prekiautojai stengsis įtraukti pirkimo sandorius, siekdami pasiekti viršutinę horizontalią liniją ties 133,37 $. Jeigu akcijų rinka 2019 m. išties patirs nuosmukį, investuotojai galės pasitraukti į saugų iždo obligacijų prieglobstį.

#4 prekybos idėja: Ar dėl D. Trumpo smuks JAV doleris?

Loginis pagrindas:

Didžiąją 2018 m. dalį JAV doleris kilo dėl palūkanų normų, kurios augo remiantis JAV federalinio rezervo politika. Vis dėlto, „JP Morgan Asset Management", kuri valdo daugiau nei 1,7 trilijono dolerių, antrojoje 2019 m. pusėje doleris gali smukti, ir tai gali tęstis metų metus.

Kodėl JAV dolerį supa tiek daug negatyvumo?

Pirma, JAV prezidentas Donaldas Trumpas sukritikavo Federalinio rezervų banko pirmininką dėl palūkanų normų didinimo, teigdamas, jog pakilus doleriui JAV tampa mažiau konkurencinga pasaulio ekonominės prekybos atžvilgiu. Antra, kai kurie investiciniai bankai prognozuoja JAV ekonomikos augimo lėtėjimą ir galimą Federalino rezervų banko palūkanų didinimo proceso pertrauką. Abu veiksniai paskatins investuotojus nukreipti savo pinigus į valiutų ir rinkas, pasižyminčias geresnėmis augimo perspektyvomis. Dėl to JAV doleris greičiausiai smuks.

Prekyba:

Šaltinis: Admiral Markets MetaTrader 5 Supreme Edition EURUSD mėnesio grafikas Duomenų intervalas: 2010 m. rugpjūčio 1 d.2018 m. gruodžio 19 d. Grafiko data: 2018 m. gruodžio 19 d., 22:22 (GMT)

Pastaba: Ankstesni rezultatai nebūtinai atspindi būsimus rezultatus.

Momentinėje ekrano nuotraukoje viršuje matomas EURUSD valiutų poros grafikas. Kainoms kylant, euras stiprėja JAV dolerio atžvilgiu. Kai kainos krenta, JAV doleris stiprėja euro atžvilgiu.

Didžiąją 2018 m. dalį kritusi, ši pora išsilaikė ties žemesniąja palaikymo linija, žymima mėlyna spalva. Pardavėjai stengėsi pramušti šį lygį pastaruosius keturis mėnesius. Atrodo, kad tik laiko klausimas, kada pirkėjai perims rinkos valdymą, ir 2019-ieji taps svarbūs metai euro valiutai ir galbūt šokiruojantys metai JAV doleriui.

#5 prekybos idėja: Nafta. Ar ji vėl karaliaus 2019 m.?

Loginis pagrindas:

Per paskutinį 2018 m. ketvirtį naftos kainos krito daugiau kaip 30 %. Tai buvo didžiausias nuosmukis nuo 2008 m. krizės. Bet ar gali „juodojo aukso" situacija pasikeisti? „Goldman Sachs"mano, kad taip.

Žalios Brent naftos kainų atsigavimas – šio investicinio banko 2019 m. prekybos idėjų sąrašo viršuje. Ir tai buvo prieš gruodžio 7 d. OPEC ir Rusijos susitikimą, per kurį naftos turtingų šalių kartelis sutarė kasdien iš rinkos išimti po 1,2 milijono barelių naftos per pirmuosius šešis 2019 m. mėnesius. Nors ši žinia buvo labai palanki „Goldman Sachs", ką mums sako grafikai?

Prekyba:

Šaltinis: Admiral Markets MetaTrader 5 Supreme Edition savaitinis BRENT grafikas Duomenų intervalas: 2015 m. balandžio 12 d.2018 m. gruodžio 19 d. Grafiko data: 2018 m. gruodžio 19 d., 23:03 (GMT)

Pastaba: Ankstesni rezultatai nebūtinai atspindi būsimus rezultatus.

Žalios Brent naftos grafike viršuje galima aiškiai matyti agresyvų kainų kritimą antrojoje 2018 m. pusėje. Nors investiciniai bankai gali būti optimistiški dėl kainų augimo ilgalaikėje perspektyvoje, rinka gali nukristi iki apatinės tendencijų linijos palaikymo lygio, žymimo mėlyna spalva.

Tačiau tai gali būti puiki pirkimo galimybė pirmajai pirkėjų grupei, kuri įžengs į rinką. Kainų pokyčių šiuose lygmenyse analizavimas padės nuspręsti, ar kiti pirkėjai paseks jų pavyzdžių, o nafta vėl karaliaus 2019 m. Todėl stebėkite šią sritį.

#6 prekybos idėja: Ar 2019 m. kriptovaliutų kainos vėl pakils?

Loginis pagrindas:

2017 m. dėl Bitcoin kriptovaliutų rinka pasiekė viršūnę ir pakilo 2000 %. Vis dėlto 2018 m. ši rinka patyrė didžiulį nuosmukį, ir vos per metus jos kapitalizacija sumažėjo 700 milijardais $. Ar 2019 m. kas nors investuos į kriptovaliutas, jų vertei nukritus? Taip.

Prekiautojus kriptovaliutomis ir Bitcoin privertė džiūgauti naujas startuolis „Bakkt". Šią naują įmonę įkūrė Niujorko vertybinių popierių biržos savininkas „Intercontinental Exchange", o ją palaiko tokie galiūnai kaip „Microsoft" ir „Starbucks".

Turėdama „Intercontinental Exchange" užnugarį, „Bakkt" siekia sukurti tinkamą kriptovaliutų rinkos infrastruktūrą ir reglamentavimą. Ir ties tuo ji neketina sustoti. Drauge su „Starbucks" ji sumanė įvesti naują atsiskaitymo už kavą sistemą: netolimoje ateityje tai padaryti galėtumėte naudodamiesi Bitcoin programėle.

Prekyba:

Šaltinis: Admiral Markets MetaTrader 5 Supreme Edition BTCUSD dienos grafikas Duomenų intervalas: 2017 m. lapkričio 29 d.2018 m. gruodžio 20 d. Grafiko data: 2018 m. gruodžio 20 d., 15:03 (GMT) Pastaba: Ankstesni rezultatai nebūtinai atspindi būsimus rezultatus.

Šios naujienos padrąsino Bitcoin pirkėjus, ir artėjant antrajai 2018 m. pusei kainos pakilo. Atsižvelgiant į pagrindinį techninį pasipriešinimo lygį, kurį žymimą mėlyna linija, panašu, kad pirkėjai įgijo trumpalaikį pranašumą rinkoje. Išsiveržimas virš šios linijos reikštų, kad 2019-ieji galėtų tapti kriptovaliutų atgimimo metais. Kaip prekiausite Jūs?

#7 prekybos idėja: Ar gali 2018-ųjų 20,5 milijardų JAV dolerių įplaukos į besivystančias rinkas tęstis ir 2019 m.?

Loginis pagrindas:

Įplaukos į besiformuojančių rinkų ETF pakilo iki daugiau nei 20,5 mlrd $ 2018 m. Biržoje prekiaujamų fondų (angl. Exchange Traded Funds) arba ETF investicijos susijusios su įvairiomis besivystančiomis šalimis ir prekėmis. Lapkričio 23 d. pasibaigusi savaitė sutapo su šeštąja įplaukų į besiformuojančių rinkų ETF savaite.

Investicinis bankas „Morgan Stanley" yra taip tvirtai įsitikinęs augimo tendencija, kad paskelbė apie „double upgrade" atvejį. Jis prisijungė prie kitų investuotojų, tokių kaip „Aberdeen Standard Investments", „Goldman Sachs Asset Management" ir „BlackRock Inc", kurie svarsto apie besiformuojančių rinkų rinkų potencialą 2018 m.

Prekyba:

Vienas iš geriausių priemonių prekybai besikuriančiose rinkose yra ETF. Pavyzdžiui, Vanguard FTSE Emerging Market ETF CFD seka šio fondo, kuris investuoja į didelės ir vidutinės kapitalizacijos bendroves įvairiose besiformuojančiose rinkose Europoje, Azijoje, Afrikoje, Centrinėje ir Pietų Amerikoje ir Artimuosiuose Rytuose, kainą.

Šaltinis: Admiral Markets MetaTrader 5 Supreme Edition savaitinis #VMO grafikas Duomenų intervalas: 2011 m. vasario 13 d.2018 m. gruodžio 20 d. Grafiko data: 2018 m. gruodžio 20 d., 15:19 (GMT) Pastaba: Ankstesni rezultatai nebūtinai atspindi būsimus rezultatus.

Aukščiau pateiktame Vanguard FTSE Emerging Market ETF CFD matyti sąveika su 500 savaitiniu paprastuoju slankiuoju vidurkiu. Rinka aštuonis kartus atšoko nuo slankiojo vidurkio ir tris kartus jį kirto. Jei pirkėjams pavyks išsiveržti virš slankiojo vidurkio ir ten išlikti, į besivystančias rinkas gali patekti papildomų milijardų dolerių įplaukų. Ar Jūs dalyvausite?

#8 prekybos idėja: Ar „Brexit" išgelbės Didžiosios Britanijos svarą?

Loginis pagrindas:

Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos procesas turėtų prasidėti 2019 m. kovo 29 d., 23 val. Neseniai Didžiosios Britanijos svaro atžvilgiu buvo pastebėtas išaugęs kintamumas. To priežastis – netikrumas dėl būsimų Jungtinės Karalystės ir Europos Sąjungos prekybinių santykių.

2019 m. pradžia padiktuos būsimą Didžiosios Britanijos svaro kryptį. Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Theresa May turi pateikti savo pasiūlymą Parlamentui, kuris dėl jo balsuos. Paskutinis balsavimas buvo atšauktas dėl didelės galimybės, jog šiam susitarimui nebus pritarta. Tai yra paskutinė kliūtis, egzistuojanti tarp „Brexit" įgyvendinimo su susitarimu ir be jo.

Prekyba:

Šaltinis: Admiral Markets MetaTrader 5 Supreme Edition savaitinis GBPUSD grafikas Duomenų intervalas: 2015 m. balandžio 19 d.2018 m. gruodžio 19 d. Grafiko data: 2018 m. gruodžio 19 d., 23:45 (GMT) Pastaba: Ankstesni rezultatai nebūtinai atspindi būsimus rezultatus.

GBPUSD grafike aukščiau matome, kad besibaigiant 2018 m. ši valiutų pora atsidūrė sudėtingoje situacijoje. Jos nuosmukis įvyko ties apatine tendencijos linijos palaikymo lygiu, kuris žymimas mėlyna spalva. Jei prekiautojai išlaikys atidarys sandorius virš šio lygio, Didžiosios Britanijos svaras gali rasti palaikymą ir pakilti aukščiau. Jei taip nutiks, „Short" sandorius sudarę pardavėjai stengtis juos uždaryti. Tai gali atnešti didžiulius su šia valiuta susijusius pokyčius.

#9 prekybos idėja: Ar atėjo laikas „Facebook" paspausti mygtuką „Like"?

Loginis pagrindas:

2018 m. liepos 26 d. „Facebook" šokiravo visą rinką, prisipažinusi, jog po „Cambridge Analytica" skandalo (kai paaiškėjo, kad buvo atskleista 87 milijonų „Facebook" vartotojų duomenys) gerokai sumažėjo vartotojų. Dėl to šios bendrovės rinkos kapitalizacija sumažėjo 119 milijardais JAV dolerių. Nuo tada jos akcijų vertė ir toliau krito, technologijų rinkoje įvyko išpardavimas, o dėl naujausio duomenų privatumo pažeidimo skandalo, akcijos kaina sumažėjo dar7 %.

Bet gal jau laikas vėl pamėgti „Facebook" akcijas?

„Facebook" 2018 m. trečiojo ketvirčio pajamų ataskaitoje skaičiai atsispindi vartotojų bazė stabilizavosi po to, kai šią socialinės žiniasklaidos platformą per metus paliko net trys milijonai vartotojų iš Europos. Atrodo, kad bendrovė į pastaruosius įvykius žiūri labai rimtai, todėl savo už saugą ir saugumą atsakingų darbuotojų skaičių padvigubino nuo 10 000 iki 20 000.

Prekyba:

Šaltinis: Admiral Markets MetaTrader 5 Supreme Edition savaitinis #FB grafikas duomenų intervalas: 2015 m. balandžio 19 d.2018 m. gruodžio 19 d. Grafiko data: 2018 m. gruodžio 19 d., 23:45 (GMT)

Pastaba: Ankstesni rezultatai nebūtinai atspindi būsimus rezultatus.

Facebook CFD grafike aukščiau matyti, kad pardavėjai vis dar valdo rinką. Pirkėjai stengėsi pralaužti 34 eksponentinį slankųjį vidurkį, kuris grafike žymimas violetine spalva. Jei prekiautojai ir vėl pamėgs „Facebook", rinka lauks pirkėjų, kurie užvaldytų rinką, prekiaudami aukščiau šio slankiojo vidurkio. O tuomet viskas priklausys nuo bendrovės, kuri turės pasistengti pritraukti dar daugiau jos akcijų pirkėjų.

#10 prekybos idėja: Naujosios finansų pasaulio žvaigždės

„CNBC" laidos vedėjas Jim Cramer sugalvojo terminą „FANG", apibūdindamas keturių karščiausių to meto bendrovių akcijas: Facebook, Amazon, Netflix ir Google. Vienoms akcijoms 2018 m. sekėsi neblogai, o kitos priešingai.

Dabar atsirado nauja santrumpa, kuri patraukė prekiautojų akcijomis dėmesį – akcijų grupė STARS. Ją sudaro:

  • Shopify
  • Trade Desk
  • Adobe
  • Roku
  • Square

Tokių bendrovių kaip „Shopify" ir „Square" akcijos tapo viešos ir prieinamos prekybai tik 2015 m. „Square" viešai debiutavo 2016 m. Nors šios įmonės yra labai jaunos, Admiral Markets suteikia galimybę prekiauti jų akcijomis. Gal vienas iš šių rinkoje lyderio poziciją užimančių internetinių paslaugų teikėjų akcijos galėtų tapti 2019 m. geidžiamiausiu dalyku? Ar kaip tik to ir laukiate?

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Tai yra rinkodaros pranešimas. Šis turinys skelbiamas tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinamas kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo. Jis nebuvo parengtas remiantis teisiniais reikalavimais, kuriais siekiama užtikrinti investicinio tyrimo nepriklausomumą, o prieš išplatinant investicinį tyrimą nebuvo taikomi jokie su prekyba susiję draudimai.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o Admiral Markets Group AS" investicinės įmonės (Admiral Markets") nebus laikomos atsakingos už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šiuo turiniu, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (toliau – „Autorius"), remdamasis asmeniniu Autoriaus vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų turinio šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, dedamos visos įmanomos pastangos, Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo.
  6. Bet kokie ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti su finansiniais instrumentais susiję veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų veiklos rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  7. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.
Avatar-Admirals
Admirals Sprendimas „viskas viename“ – mokant, investuojant ir tvarkant savo pinigus

„Admirals“ – tai ne tik brokeris, bet ir finansų centras, siūlantis platų finansinių produktų ir paslaugų asortimentą. Mūsų dėka asmeninius finansus galite tvarkyti naudodamiesi „viskas viename“ sprendimu – investuojant, mokant ir tvarkant savo pinigus.