Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Rinkos dalyviai mažino riziką prieš JAV centrinio banko sprendimą

Kovas 19, 2018 09:29

Pastarąją savaitę akcijų rinkos buvo nusiteikusios gan pesimistiškai. Daugelis ekonominių duomenų buvo geri ir signalizavo apie tolimesnį augimą, tačiau akcijų indeksai nuvertėjo, kas rodo apie gan prastą sentimentą tarp investuotojų. Daug kalbama apie šią savaitę vyksiantį JAV centrinio banko susirinkimą ir jo narių nuotaikas dėl tolimesnės monetarinės politikos.

Pagrindinis JAV indeksas S&P500 praėjusią savaitę nukrito -1.7% ir pasiekė 2,740 punktų lygį. Rinkos dalyviai buvo nusiteikę gan neigiamai kuomet sužinojo, kad JAV prezidentas Donald Trump atleido užsienio politiko sekretorių Rex Tillerson. Įdomu, D. Trump sekretorių atleido per Twitter socialinę platformą tiesiog parašęs naują viešą pranešimą ir kalbama, kad R. Tillerson apie tai nežinojo. Investuotojai prekiauja atsargiai, kuomet Baltuosiuose rūmuose vyksta tokie ženklūs pasikeitimai. Kovo pradžioje taip pat iš posto pasitraukė Gary Cohn, kuris vadovavo šalies ekonomikos komitetui ir buvo vertinamas kaip svarbus prezidento komandos narys.

JAV obligacijų rinkoje kreivės plokštėjimo tendencija tęsėsi toliau ir skirtumas tarp 2 ir 10 metų obligacijų sumažėjo iki 0.55%. Didžiausią įtaką turėjo 2 metų obligacijų pajamingumas, kuris toliau augo, ypač prieš JAV centrinio banko susirinkimą. Būtent trumpos trukmės obligacijos labiausiai reaguoja į pokyčius monetarinėje politikoje.

Svarbios naujienos buvo skelbiamos Kinijoje. Rinkos dalyviai sužinojo investicijų augimo tempą, kuris pakilo iki +7.9% per metus ir buvo geresnis nei rinkos lūkesčiai. Taip pat pramonės produkcijos rezultatus, kurių apimtys didėjo +7.2% ir taip pat viršijo +6.3% rinkos lūkesčius. Tik mažmeninių pardavimų augimas buvo kiek lėtesnis nei tikėtasi ir siekė +9.7%. Šie duomenys buvo vieni geriausių per pastaruosius metus ir ekonomikos lėtėjimo nerodo.

Žaliavų rinkoje vyravo santūrios nuotaikos. WTI rūšies nafta brango +1.4% iki 62.30 JAV dolerių už barelį. Naftos rinkos naujienos buvo gan pesimistiškos, nes atsargų skaičius JAV išaugo +5.0 milijonai barelių, o gręžinių skaičius augo neženkliai iki 800 vienetų. Metalų segmente nuotaikos buvo korekcinės: vario kaina mažėjo -0.8%, aliuminio -1.3%, o geležies rūdos liko nepakitusi ties 70 JAV dolerių už toną.

Apibendrinant sektorių rezultatus, visi pigo išskyrus komunalinių paslaugų, kurio saugi veikla ir nuoseklus pajamingumas patraukė investuotojų kapitalą. Komunalinių paslaugų sektorius brango +1.7%. Blogiausiai pasirodė pramonės įmonės, kurios nuvertėjo -2.1%, ir vartojimo prekių, kurios prarado -1.4%.

Šią savaitę daug dėmesio sulauks Nike. Vieną iš geriausiai pasaulyje žinomų prekės ženklų valdanti įmonė skelbs finansinius rezultatus. Juos sužinosime kovo 22 dieną 12.15 PM EST. Nike pradėjo veiklą nuo sportinių batelių importo iš Japonijos, vėl persiorientavo į jų gamybą, o galiausiai plėtėsi į kitų sportinių drabužių ir inventoriaus segmentus. Šiuo metu Nike įmonės vertė rinkoje siekia net 108 milijardus JAV dolerių.

Ketvirčio finansines prognozes pateikė 30 Nike įmonės analitikų. Vidutinė pajamų prognozė šiame ketvirtyje siekia apie 8.85 milijardus JAV dolerių ir tikimasi 5% metinio pajamų augimo. Pelno akcijai rodiklis sieks 0.53 JAV dolerių. Didžioji dauguma analitikų rekomenduoja laikyti akciją arba pirkti, tačiau vidutinė tikslinė kaina yra tik 68 JAV dolerius, kuomet dabar rinkoje jos kainuoja 65.9, tad galimas pelnas ganėtinai mažas.

Per paskutinius 12 mėnesių Nike akcijos pademonstravo įspūdingą brangimo tendenciją ir jų kaina išaugo 30%. Šiuo metu įmonės kaina svyruoja visų laikų aukštumose ties 66 JAV doleriais ir paskutinį kartą šis lygis buvo trumpai pasiektas 2015 metų lapkričio mėnesį. Kainos ir pelno santykis siekia 28 ir istoriškai yra ganėtinai aukštas, nebent investuotojai tikėtųsi labai ženklios įmonės plėtros, kas lemtų pelno didėjimą. Taip pat įmonė moka dividendus, kurių pajamingumas sudaro apie 1.2%.

Penkios per savaitę geriausiai pasirodžiusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

MU +11.0%
DNR +5.5%
AVP +5.4%
BABA +5.1%
ABX +4.2%

Penkios per savaitę prasčiausiai pasirodžiusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

CYH -10.9%
X -8.5%
ATVI -8.4%
CF -7.6%
BA -6.8%

Šaltiniai: bloomberg.com, reuters.com, Admiral Markets MT4 Supreme Edition, investing.com, finance.yahoo.com


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.