Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Rinkų konsolidacija tęsėsi

Balandis 23, 2018 11:41

Praėjusią savaitę akcijų rinkose toliau vyravo nežinomybė. Nors situacija politinėje arenoje kiek aprimo, tačiau pozityvių ekonominių naujienų nebuvo, kurios paskatintų rinkų dalyvius didinti riziką ir pozicijas.

Pagrindinis JAV indeksas S&P500 praėjusią savaitę neženkliai kilo +0.6% ir pasiekė 2,665 punktų lygį. Nepaisant to indekso vertė išlieka žemiau 50 ir 100-dienų slankiojančių vidurkių, kas rodo prastą sentimentą tarp investuotojų ir indekso pažeidžiamumą, jeigu rinką pasiektų prastos naujienos. Investuotojams svarbu išlikti taktiškiems ir sekti rizikos valdymo taisykles.

JAV obligacijų rinkoje kreivės plokštėjimo tendencija sulėtėjo ir skirtumas tarp 2 ir 10 metų obligacijų išliko 0.48% lygyje. Nepaisant to, nominalios obligacijų kainos toliau krito ir jų pajamingumai augo, nors skirtumas tarp jų nesikeitė. 2 metų skolos pajamingumas per savaitę pakilo nuo 2.37% iki 2.47%, kas obligacijų rinkoje yra ženklus didėjimas, o 10 metų pajamingumas stiebėsi iki pat 2.95% ir buvo didžiausias nuo pat 2013 metų gruodžio. Rinkos dalyviai daug kalba apie didėjančius skolinimosi kaštus ir bijo, kad tai gali sukelti korekciją akcijų tarpe. Jeigu 10 metų obligacijų pajamingumas įsitvirtins virš 3.0% lygio, investuotojai gali imti aktyviau mažinti riziką akcijų portfelyje.

Žaliavų rinkoje nuotaikos buvo teigiamos. WTI rūšies nafta brango 1.1% iki 68.0 JAV dolerių už barelį ir pasiekė aukščiausią tašką nuo pat 2014 metų gruodžio. JAV prezidentas Donald Trump praėjusios savaitės pabaigoje socialiniame tinklapyje Twitter rašė, kad naftos kainos yra per aukštos ir dirbtinai pakeltos OPEC narių, nors naftos pasiūla išlieka rekordiškai didelė. Ženklesnės reakcijos į šį pareiškimą naftos rinkos neužfiksavo. JAV naftos atsargų skaičius per savaitę susitraukė 1.1 milijonu barelių, tačiau tai neturėjo ženklios įtakos kainai. Gręžinių skaičius toliau augo ir per savaitę padidėjo 5 vienetais iki 820. Metalų segmente nuotaikos taip pat buvo optimistiškos. Aliuminio kaina augo 9.2% išsilaikant krizei tiekimo grandinėje ir Rusal sankcijoms liekant galioti. Vario kaina kilo 2.9%, o geležies rūdos augo 4.4%.

Apibendrinant sektorių rezultatus, geriausiai pasirodė žaliavų įmonės, kurių vertės augo 2.7% ir daugiausiai buvo paveiktos gerų tendencijų žaliavų kainų segmente. Taip pat gerus rezultatus užfiksavo paslaugų ir pramonės įmonės, kurių vertės atitinkamai augo 2.1% ir 2.0%. Prasčiausią rezultatą parodė vartojimo prekių sektorius, kurio vertė traukėsi net 3.4%, vedinas didžiausios sektoriaus įmonės Apple, kurios vertė sumažėjo 4.1% vien per praėjusią savaitę, ir tabako gamintojų.

Daug dėmesio sulaukė būtent tabako ir cigarečių kompanijos, kurios skelbė pirmojo ketvirčio veiklos rezultatus. Philip Morris International kaina krito net -17% po nuviliančių pardavimo apimčių ir tai buvo blogiausia diena šiai akcijai nuo 2008 metų, kuomet tarptautiniai pardavimai buvo palikti Philip Morris, o JAV rinka atskirta Altria kompanijai.

Investuotojus labiausiai nuvylė naujausio kompanijos produkto IQOS pardavimai, kurių augimas nepateisino rinkos vilčių, ypač Japonijoje. Kolkas niekas nesiima spręsti ar kaitinamo, ne deginamo, tabako rinka stabilizavosi ir tolimesnis augimas nebus toks spartus kaip keli pastarieji metai.

Philip Moris pajamos pirmajame ketvirtyje siekė 6.9 milijardus JAV dolerių ir nuvylė rinkos lūkesčius, kurie buvo 7.0 milijardai. Tačiau koreguotas pelnas akcijai buvo geresnis ir siekė 1 JAV dolerį, kuomet lūkesčiai buvo 0.9.

Ilgus metus demonstravusi kilimą Philip Morris akcijų kaina ir traukusi investuotojus dideliais ir nuolat augančiais dividendais, paskutiniu metu susiduria su neigiamais lūkesčiais iš rinkos dalyvių pusės. Per paskutinius 12 mėnesių Philip Morris prarado 24% vertės ir išsiskyrė iš bendros pozityvios rinkos tendencijos.

Penkios per savaitę geriausiai pasirodžiusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

TWTR +11.0%
CLF +10.9%
ESV +10.1%
AA +9.2%
AXP +8.3%

Penkios per savaitę prasčiausiai pasirodžiusios JAV įmonės, kurių skirtumo kontraktais galima prekiauti per Admiral Markets platformą:

BMY -12.8%
MO -10.5%
AMAT -8.9%
QCOM -7.7%
IBM -7.5%


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.