Kad Jūsų patirtis naršant mūsų svetainėje būtų pati geriausia, mes naudojame slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Daugiau informacijos bei tai, kaip galite pakeisti savo nuostatas, rasite mūsų Privatumo politikoje.
Daugiau informacijos Sutinku
79% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 79% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus. expand_more

S&P 500 pasiekė naujas aukštumas

Spalis 28, 2019 13:13

Praėjusią savaitę akcijų rinkose vyravo pozityvios nuotaikos ir pagrindiniai indeksai nuosaikiai kilo. Nors nebuvo paskelbta jokių gerų ekonominių ar politinių naujienų, investuotojai neprarado optimizmo ir pagrindinis JAV akcijų indeksas S&P 500 pakilo 1.2% ir penktadienį trumpam pasiekė naujas visų laikų aukštumas ties 3,027 punktais.

Kiti svarbūs JAV indeksai taip pat rodė pozityvius pokyčius, tačiau naujų aukštumų nepasiekė: Nasdaq Composite per savaitę augo 1.9%, o pramonės įmones jungiantis Dow 30 kilo 0.7%.

Kinijos akcijų indeksas Shanghai Composite

Pagrindinis Kinijos akcijų indeksas Shanghai Composite pakilo 0.6% ir toliau išlieka horizontaliame prekybos kanale nuo šių metų gegužės. Tarp ekonominių rodiklių buvo nekilnojamo turto kainos, kurios per metus pakilo 8.4% ir augimas nuosaikiai lėtėjo lyginant su paskutiniu pusmečiu, kuomet jis gegužę ir birželį siekė net 10.7%. Nekilnojamo turto kainos Kinijoje yra itin svarbios, nes daugelio gyventojų didžioji dalis turimo turto yra jų būsto vertė, o finansų sektorius yra išdavęs daug paskolų jam įsigyti, tad ženkliai sulėtėjęs augimas ar net kainų kritimas būtų labai bloga ekonominė žinia.

JAV obligacijos

JAV skolos rinkoje skirtumas tarp 2 ir 10 metų obligacijų buvo ganėtinai stabilus ir siekė 0.17%, o skirtumas tarp 3 mėnesių ir 10 metų buvo augo nuo 0.08% iki 0.13%. Rinkos dalyviai išlieka atsargūs ir nesiima naujų pozicijų laukdami šią savaitę įvyksiančio JAV centrinio banko susirinkimo, kuris tikėtina suteiks užuominų apie tolimesnę monetarinę politiką.

Žaliavos

Žaliavų rinkoje sentimentas taip pat buvo pozityvus. WTI rūšies nafta kilo net 5.4% iki 56.6 JAV dolerių už barelį. Metalų rinkoje vario kaina per savaitę augo 1.8%, aliuminio krito -0.7%, o geležies rūdos buvo stabili ties 85 doleriais už toną.

Sektoriai

Apibendrinant sektorių pasirodymą, visi žaliavo. Didžiausią augimą užfiksavo žaliavų įmonės, kurios brango net 3.2%. Taip pat augo pramonės ir finansų įstaigos, kurių kaina padidėjo 1.6%. Santykinai blogiausiai pasirodė sveikatos apsaugos ir vartojimo prekių bendrovės, kurių kaina pakilo 0.9%.

Caterpillar 2019 metų trečio ketvirčio finansiniai rezultatai

Praėjusį trečiadienį prieš biržos atidarymą buvo skelbiami vienos didžiausių JAV pramonės sektoriaus bendrovės Caterpillar 2019 metų trečio ketvirčio finansiniai rezultatai. Ši įmonė gamina įvairią pramoninę techniką, kuri skirta statybų, kalnakasybos ir žaliavų, naftos ir dujų bei transporto sektoriams. Svarbiausias yra statybų, kuris sudaro kiek daugiau nei 40% pajamų, bei naftos ir transporto, kuris generuoja apie 40% pardavimų. Likę mažiau nei 20% pajamų gaunami iš žaliavų sektoriaus. Nors Caterpillar yra vienas geriausiai žinomų gamintojų, tiekiantis aukščiausios kokybės ir naujausių technologijų įrangą, tačiau patys verslai, kurie perką šiuo įrenginius, yra cikliški ir pasižymi dideliu kintamumu, kas paveikia ir Caterpillar finansinius rezultatus. Įmonėje dirba apie 100 tūkstančių darbuotojų.

Caterpillar per ketvirtį gavo 12.76 milijardus JAV dolerių pajamų ir ženkliai atsiliko nuo 13.43 milijardų rinkos prognozės. Pardavimai taip pat mažėjo -6% lyginant su tuo pačiu periodu prieš metus. Šį kritimą labiausiai lėmė sulėtėję pardavimai statybų įrangos Kinijoje bei naftos įrenginių JAV ir bendra nežinomybė pasaulio ekonomikoje, kuri paskatino mažesnes atsargas pas mažmeninės prekybos partnerius. Bendrai kritimas susijęs su pramonės dalyvių atsargumu investuoti matant blogus ekonominius duomenimis ir prastais ateities lūkesčiais. Koreguotas pelnas akcijai siekė 2.66 JAV dolerius ir buvo mažesnis nei 2.91 prognozė. Tai buvo net -8% kritimas lyginant su tuo pačiu periodu prieš metus. Taip pat svarbu, kad įmonės vadovai gerokai apkarpė pilnų 2019 metų finansinę prognozę ir tikisi per metus uždirbti tarp 10.90-11.40 JAV dolerių akcijai, nors anksčiau buvo laukta 12.06-13.06 JAV dolerių.

Po finansinių rezultatų paskelbimo Caterpillar akcijų kaina buvo nukritusi net -8%,tačiau vėliau atsigavo ir užbaigė prekybos sesiją neženkliai pakilusi. Per paskutinius 12 mėnesių Caterpillar akcijų kaina yra pakilusi apie 20%. Bendrovė moka dividendus, kurių metinis pajamingumas siekia 3.1%.

Svarbiausi dienos pokyčiai  Pamatykite, kurie instrumentai labiausiai kito. Ši informacija suteiks daug patrauklių prekybos galimybių.

Šaltinis: Rinkos barometras 2019 metų spalio 28 d., Admiral Markets Rinkos barometras - Svarbiausi dienos pokyčiai

MetaTrader Supreme Edition Pagerinkite savo prekybos galimybes

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.