​Šiandien sulauksime svarbių naujienų iš JAV

Birželis 17, 2015 10:44

EURUSD poros kursas kinta diapazone, apribotame palaikymo 1.1050 ir pasipriešinimo 1.1467 lygių. Kol kas nėra jokios pažangos derybose su Graikija dėl skolos grąžinimo. Šiandien, birželio 17 d. daugelis investuotojų su nekantrumu lauks FOMC posėdžio protokolo ir JAV palūkanų normos paskelbimo:

21:00 val. USD, FOMC Economic Projections. Ataskaitoje pateikiama FOMC projekcija dėl infliacijos lygio ir ekonomikos augimo ateinantiems dvejiems metams, ir dar svarbiau, pasiskirstymas tarp individulių FOMC narių dėl palūkanų normos prognozės. Tai pagrindinis FED įrankis, naudojamas perduoti ekonomikos ir monetarinės politikos projekcijas investuotojams.

21:00 val. USD, FOMC Statement. Įvykusio FOMC posėdžio protokolo paskelbimas. Paskelbta geresnė, nei tikėtasi, informacija turi teigiamą įtaką valiutos kursui.

21:00 val. USD, Federal Funds Rate. Vienos nakties palūkanų norma, už kurią JAV Federalinis Rezervų Bankas (angl. FED) skolina pinigus finansų įstaigoms. Palūkanų normos kilimas aukščiau prognozuojamos <0.25% reikšmės, turi teigiamą įtaką valiutos kursui.

21:30 val. USD, FOMC Press Conference. Spaudos konferencija trunka apie valandą ir susideda iš dviejų dalių – pirmoje dalyje skaitoma parengta ataskaita, ir tuomet konferencijos dalyviai atsako į spaudos klausimus. Atsakymai į pateiktus klausimus dažnai nebūna pateikiami atskaitoje, tad tai sukelia didelį kintamumą rinkoje. Ši spaudos konferencija taip pat yra transliuojama realiu laiku internetu, Fed's Ustream http://www.ustream.tv/federalreserve.

EURUSD H1 Grafike matome besiformuojančią trikampio geometrinę figūrą bei tikėtinus kintamumo lygius (pagal Autochartist įskiepio rodmenis). Situacija rinkoje atspindi įskiepio MT4 Supreme Edition papildinys Sentiment Trader. Jo duomenimis, šiandien 10:45 val. net 57% rinkos dalyvių EURUSD valiutų poroje turėjo atviras Short pozicijas.