Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Svarbiausi patarimai prekiaujant per Kalėdas

Gruodis 12, 2017 14:01

Šventiniam sezonui artėjant prekiautojai tikriausiai turi kuo rūpintis, ar tai būtų metų pabaigos šventės, dovanos mylimiesiems ar išsvajotosios atostogos. Na, tai normalu. Buvo ilgi metai, kodėl neatsipūtus, nepasivaišinus kokteiliu ir neišpakavus dovanų?

Galite taip ir padaryti, bet galbūt Jūs esate vienas iš tų prekiautojų, kuriems paprasčiausiai neatsibosta prekiauti ir kurie bando užsidirbti kelis paskutinės minutės punktus prieš prasidedant Kalėdoms. Tiems, kas prekiauja, svarbiausia šventiniu laikotarpiu nepamišti kintamumo.

Kaip susitvarkyti su prieš-Kalėdiniu kintamumu?

Prieš-Kalėdinių prekybos sesijų metu gali būti mažiau veiklos. Tačiau, iš tiesų prekiautojams tai geras dalykas, nes kainos ne taip svyruoja, todėl jos techniškai tikslesnės. Kintamumas nėra šališkas. Jis gali padidėti arba sumažėti pakaitomis tiek valiutų poros tendencijai kylant, tiek leidžiantis. Kintamumo tendencijos ir pokyčiai mums sufleruoja, kaip turėtume prekiauti.

Dėl šios priežasties, rinkitės tas mažo ir didelio kintamumo strategijas, kurios tinka prekiavimui prieš šventes.

Lapkritis ir gruodis – tai puikūs mėnesiai prekiauti dėl šių priežasčių:

  • pelno fiksavimui;
  • tendencijų;
  • koreliacijų tarp rinkų.

Kai daug rinkos dalyvių fiksuoja pelną, tai dažniausiai sukelia didelį kintamumą. Ir jį sukuria stambūs dalyviai (smart money). Todėl jeigu prisijungsite prie mainų, kuriuos sukūrė smart money, tai atneš daug pelno. Galite pasinaudoti dienos / savaitės / mėnesio palaikymo ir pasipriešinimo lygiais, bet tam turite būti tinkamoje rinkos pusėje.

Tai, kas aktualu dienos prekybai, tendencijos dažniausiai susiformuoja per pagrindinių sesijų (Londono, Niujorko ir Tokijo) pirmas tris valandas. Jeigu būsite tinkamoje vietoje tinkamu laiku, nemažai užsidirbsite atidarę vos vieną poziciją. Kartu su galimo pelno fiksavimu per lapkritį ir gruodį susiformavusi tendencija gali paversti Jūsų Kalėdas dar linksmesnėmis. Todėl pasirinkę dienos prekybą išnaudokite visas galimybes.

Jenos valiutų poros ir akcijos, tokios kaip Nikkei, DAX ir SP500 labai koreliuoja. Japonijos jena susijusi su risk-on ir risk-off sentimentais rizikingo turto klasėse, tokių kaip akcijų ir, iki tam tikro lygio, žaliavų. Todėl Japonijos jena gana nepastovi ir ja gerai prekiauti. Prekiautojai dažnai prekiauja Jena pasinaudodami palūkanų normų skirtumais, nes jos palūkanų normos Japonijoje mažos, o tai taip pat prisideda prie šios poros kintamumo.

Kalėdos prasideda anksčiau su Admiral Markets!

Nuostabios naujienos! Nuo 2017 m. lapkričio 21 d. iki gruodžio 22 d. Admiral Markets siūlo spredo kompensaciją 15 labiausiai prekiaujamų instrumentų! Viskas, ką Jums reikia padaryti, kad sudalyvautumėte, tai apsilankyti kampanijos internetiniame puslapyje ir:

  1. išsirinkti iki trijų instrumentų ir paprašyti grąžinti spredą;
  2. palaukti, kol me su Jumis susisiekę patvirtinsime Jūsų dalyvavimą ir tada pradėti prekiauti;
  3. jeigu atitiksite visas sąlygas, mes Jums grąžinsime spredo kompensaciją!

Dalyvavimo taisykles, sąlygas ir viską, ką Jums reikia žinoti, rasite mūsų kampanijos internetiniame puslapyje.

Kokias strategijas pasirinkti prekiaujant per Kalėdas?

Rinkdamiesi paskaitykite apie šias dvi prekybos strategijas, kurios tinka šventiniam laikotarpiui.

Pirma strategija mažo kintamumo, o antra – didesnio kintamumo. Abi tinka prekiauti per Kalėdas. Turėkite omenyje, kad abi strategijos labai tinka prekiauti MetaTrader 4 ir MetaTrader 5 platformose.

Abi strategijos taip pat tinka prekiauti visomis valiutų poromis, indeksų ir žaliavų CFD, įskaitant ir tuos instrumentus, kurie gali būti pasirenkami Kalėdos prasideda anksčiau su Admiral Markets spredo grąžinimo kampanijoje.


Valiutų porosIndeksų CFDŽaliavų CFD
AUD/USD – Australijos doleris ir JAV doleris
[DAX30] – DAX30 indekso CFD, (EUR)GOLD – aukso Spot (100 uncijų) ir JAV dolerio CFD
EUR/GBP – euras ir Didžiosios Britanijos svaras[DJI30] - Dow Jones indekso CFD, (JAV doleris)BRENT - BRENT žaliavinės naftos Spot (100 barelių) CFD, JAV doleris
EUR/JPY – euras ir Japonijos jenaWTI - WTI žaliavinės naftos Spot (100 bareliai) CFD, JAV doleris
EUR/USD – euras ir JAV doleris
GBP/AUD – Didžiosios Britanijos svaras ir Australijos doleris
GBP/JPY – Didžiosios Britanijos svaras ir Japonijos jena
GBP/USD – Didžiosios Britanijos svaras ir JAV doleris
NZD/USD – Naujosios Zelandijos doleris ir JAV doleris
USD/CAD – JAV doleris ir Kanados doleris
USD/JPY – JAV doleris ir Japonijos jena

1. Mažo kintamumo strategija

Naudokite mažo kintamumo strategiją tik tada, jeigu kalėdinėje rinkoje kainos kinta lėtai.

Grafikas: stulpelinis grafikas

Indikatoriai: ADX (14) ir Admiral Pivot Point indikatorius (H1)

Turime patikrinti, ar rinka yra konsolidacijoje, t.y. kinta diapazone. Pagrindinis principas – pirkti kainai nukritus ir parduoti kainai pakilus. Visų pirma, reikia nustatyti, ar kaina nukritus, ar pakilus.

Diapazono žemumų etapas (kai kaina nukritus): 3 užsidarymai žemiau iš eilės (3 žemesnės žemumos)
Diapazono aukštumų etapas (kai kaina pakilus): 3 užsidarymai aukščiau iš eilės ( 3 aukštesnės aukštumos)

Laiko intervalas: M15

ADX žemiau 25, o kaina žemesnė, negu buvo 3 stulpeliais anksčiau.

Pirkimo (Buy) sandorio atidarymas: ADX žemiau 25, o kaina mažesnė negu buvo 3 stulpeliais anksčiau. Kaina turi 3 kartus iš eilės pasiekti žemesnes žemumas. Pirkite 3-iame žemiausiame taške ties bet kuriuo Admiral Pivot Point palaikymo lygiu, apsisukimo tašku.

Pardavimo (Sell) sandorio atidarymas: ADX žemiau 25, o kaina aukštesnė negu buvo 3 stulpeliais anksčiau. Kaina turi 3 kartus iš eilės pasiekti aukštesnes aukštumas. Parduokite 3-iame aukščiausiame tašketies bet kuriuo Admiral Pivot Point pasipriešinimo lygiu, apsisukimo tašku.

Tikslas: ties trečio stulpelio užsidarymu nuo įėjimo į rinką momento arba ties sekančiu Admiral Pivot Point (H1) apsisukimo tašku.

Nuostolio fiksavimas: 3-4 punktai aukščiau / žemiau pastarojo kainos pokyčio aukščiausio / žemiausio taško.

Maksimalaus nuostolio fiksavimas: ne daugiau kaip 12 punktų + spredas.

Šaltinis: EUR/USD M15, 2017 m. lapkritis, Admiral Markets MT4SE

2. Didelio kintamumo strategija

Per Kalėdas rinka kinta mažiau nei įprastai, bet visada turėtumėte laukti netikėtumų. Todėl ši Nenad Kerkez T sukurta strategija bus labai naudinga, jeigu kintamumas padidės.

Grafikas: žvakių grafikas

Indikatoriai: tik kaina (Price Action)

Prekiautojai turėtų ieškoti Marubozu žvakės modelio.

Šaltinis: Nenad Kerkez T

Šaltinis: Nenad Kerkez T

Laiko intervalas: H1 ir H4

Marubozu žvakė gali būti bulių arba meškų. Bulių Marubozu žvakė žymi stiprų pirkimo signalą ties palaikymo lygiu, arba prasipriešinimo lygio pramušimą. Meškų Marubozu žvakė dažniausiai žymi stiprų pardavimo signalą ties pasipriešinimo lygiu arba palaikymo lygio pramušimą.

Pirkimo (Buy) sandorio atidarymas: pastebėję bulių Marubozu žvakę, nubrėžkite Fibonacci atsitraukimo lygius nuo Marubozu žvakės apačios iki viršaus, įskaitant sekančią žvakę, jeigu ji pasiekė aukštesnį tašką nei Marubozu žvakė. Įėjimo į rinką taškai – tai atskiros pozicijos. Jie yra: 61.8, 78.6 ir 88.6.

Pardavimo (Sell) sandorio atidarymas: pastebėję meškų Marubozu žvakę, nubrėžkite fibonacci atsitraukimo lygius nuo Marubozu žvakės viršaus iki apačios, įskaitant sekančią žvakę, jeigu ji pasiekė žemesnį tašką nei Marubozu žvakė. Įėjimo į rinką taškai – tai atskiros pozicijos. Jie yra: 61.8, 78.6 ir 88.6.

Šaltinis: USD/JPY H1, 2017 m. lapkritis, Admiral Markets MT4SE

Šaltinis: EUR/USD H4, 2017 m. sausis – liepa, Admiral Markets MT4SE

Šiame vaizdo įraše (tik angliškai) strategija paaiškinama plačiau:

MetaTrader 4 ir 5 Supreme Edition platformos

Patyrusiems prekiautojams, ieškantiems geriausios prekybos platformos, kurią galėtų naudoti šios kampanijos metu ir po to, nebereikės daugiau ieškoti, nes mes siūlome išskirtinius MetaTrader Supreme Edition papildinius – optimizuotus MetaTrader 4 ir 5 platformoms. Šie įskiepiai pagerina populiariausias prekybos platformas pasaulyje pridėdami daugiau nei 60 išskirtinių prekybos įrankių ir indikatorių. Išmėginkite nemokamai jau šiandien!


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.