Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

UK Rinkimai 2017: Kaip prekiauti rinkimų metu

Birželis 06, 2017 12:17


Brangūs prekiautojai,

Šie pirmalaikiai rinkimai gali būti puiki galimybė prekiauti, jeigu žinote kur prekiauti. Mes Jums jau pateikėme istorinę pastarųjų rinkimų rezultatų apžvalgą, todėl dabar pažiūrėkime, kaip šis svarbus politinis įvykis gali paveikti rinką.

Galimas 2017 metų JK parlamento rinikimų poveikis

Priešlaikiniuose rinkimuose savo sėkmę išbandys penkios pagrindinės partijos. Pagal Coral internetinio puslapio naujausius rezultatus labai tikėtina, kad May ir toliau bus ministrė pirmininkė. Taip pat labai tikėtina, kad daugiausiai vietų parlamente gaus šios partijos:

1. Konservatoriai;

2. Darbo partija;

3. Liberalai demokratai;

4. Jungtinės Karalystės nepriklausomybės partija (UKIP);

5. Žalioji partija.

Nemanau, kad per rinkimus įvyks kažkas netikėto. Taip sako mano nuojauta. Taip pat netikiu, kad Darbo partija laimės. Tačiau Toriai (Konservatorių partija) jau dabar pradeda nuvilti savo rinkėjus. Didysis „jeigu", tai ar Jungtinės Karalystės nepriklausomybės partija (UKIP) gaus vietų parlamente, ar ne.

Balsuotojai susiskirstę į dvi grupes: a) tie, kurie balsavo už Brexit ir balsuos už Jungtinės Karalystės nepriklausomybės partiją (UKIP), ir b) tie, kurie mano, kad JK pasiekus Brexit, nebereikia Jungtinės Karalystės nepriklausomybės partijos (UKIP). Atrodo, kad pastaroji grupė didesnė.

Manau, kad ši partija gaus vietų parlamente, bet nedaug. Mano manymu, vienintelis atvejis, kuris gali sukelti didelį kintamumą finansų rinkose, tai jeigu Jungtinės Karalystės nepriklausomybės partija (UKIP) gaus nemažai vietų parlamente. Nelabai tikėtina, kad taip atsitiks. Bet tai dar ne viskas.

Vis gi, gali būti, kad nė viena partija negaus daugumos vietų ir negalės valdyti savarankiškai. Tokiu atveju tikėtina, kad svaro vertė kris dėl neužtikrintumo.

JK užburtas ratas

JK reikia gero vartotojų kainų indekso (CPI), kuris matuoja įprastinių namų ūkio perkamų prekių ir paslaugų kainų lygių pokyčius. Dėl Brexit JK reikia sudaryti naujas prekybos sutartis, o tai reiškia naujas verslo galimybes, arba jų praradimą. Dabar sunku pasakyti kokie bus Brexit rezultatai, ypač finansų ir paslaugų sektoriuje. Jeigu JK praras verslo galimybes, tada ji gali būti priversta palaikyti žemas palūkanų normas, kol Didžiosios Britanijos svaras sterlingų susilygins su ekonomika. Kita vertus, bankai uždirba daugiau pinigų, kai palūkanų normos didesnės.

Todėl žemos palūkanų normos ilgą laiko tarpą blogai atsilieps JK finansų sektoriui. Tai reiškia, kad finansų sektorius uždirbs mažiau pinigų, todėl darbo užmokestis bus mažesnis ir valstybė gaus mažiau pajamų iš mokesčių.

Aš net nemanau, kad finansų ekspertai JK parlamento kabinete nuoširdžiai žin, ką daryti, nes dėl Brexit jie atsirado užburto rato situacijoje. (Užburtas ratas = dilema arba sudėtinga aplinkybė iš kurios nėra išeities, nes sąlygos prieštarauja viena kitai arba sąlygos priklauso viena nuo kitos).

Užburtas ratas dėl Brexit yra toks: reikia palaikyti žemas palūkanų normas pritraukti naują verslą, nes dėl Brexit prarandamas turimas verslas, tačiau dėl tokių žemų palūkanų normų maržos ir pelnas bankų sektoriuje palaipsniui mažėja. Tokios viena kitai prieštaraujančios sąlygos gali priversti JK sumažinti palūkanų normas ilgam laiko tarpui. Bankininkystė – tai sunki sritis, tačiau, kai bankai patiria nuostolius, tada jie turi skolinti daugiau kreditų, kad padengtų nuostolius. Štai moralinė dilema: suteikti kreditą rizikingesniems investavimams, kad greitai užsidirbtų pinigų, kas taip pat gali paskatinti priimti blogus sprendimus ir atnešti dar daugiau nuostolių.

Štai taip bankiniame sektoriuje gali prasidėti žemyn sminganti spiralė. Ypač jeigu bankas prastai valdo riziką, tai labai panašu į prekiavimą, kas galį būti pražūtinga.

FTSE

Šaltinis: Admiral Markets MT4, gegužės 5 d., 3:00 h GMT+2.

Akcijų indeksai, kuriuos gali labiausiai paveikti JK rinkimai – tai vietos vertybiniai popieriai, FTSE. Manau, kad blogiausiai bus, jeigu nė viena iš partijų nesurinks daugumos vietų parlamente, nes tai atneš daugiausiai nežinomybės. Tokiu atveju turėtumėme ieškoti galimo 89EMA retest bent jau trijų mėnesių laiko intervale, maždaug ties 7335, ir Q L4/ M L5 turėtų patvirtinti, kad trendas kils ilgesnį laiko tarpą, ties 7130.

Taip pat galime tikėtis, kad besitęsiant pirkimui kainai staigiai nusmukus poros vertė sumažės. Stipri POC2 zona tarp 7335 ir 7355 (M L4, 50.0, EMA89, bulių įsakymų zona). Kaina gali šiek tiek grįžti ties POC1 7400-7425 (38.2, M L3, Q H3) ir pora iššokti iš zonos. Tikslas – 7700 ir 7737. Jeigu trijų mėnesių užsidarys virš 7737, toliau laukia 7922.

DAX

Šaltinis: Admiral Markets MT4, gegužės 5 d., 3:00 GMT+2.

Dar vienas plačiai prekiaujamas akcijų indeksas, kurį gali paveikti rinkimai – tai Dax, nes JK Vokietijos trečias didžiausias eksporto partneris. Todėl, jeigu nė viena partija nesurinks daugumos vietų parlamente, tai neigiamai paveiks Dax, bet poveikis bus nežymus. Jeigu taip atsitiks, tada, manau, turėtumėme laukti mažo arba šiek tiek didesnio nuosmukio. Tokiu atveju galime pamatyti grįžimą į POC zoną trijų mėnesių laiko intervale tarp 12520 ir 12575 (M L3/ Q H3, kuris atstos palaikymo liniją, arba galiausiai grįš į POC2 (M l5, Q L3, EMA89, bulių įsakymų zona) trijų mėnesių laiko intervale ties 12100-12206 ir šalia 12200. Jeigu pramuš šiuos lygius, tada turėtumėme stebėti Q L4, kuris Dax akcijų indeksui atstoja stiprią palaikymo linija, šalia 11800, iki pat 11650.

EUR/GBP

Išankstiniai JK parlamento rinkimai gali paveikti Brexit rezultatą ir bendrą rizikos įvertinimą įskaitant EUR/GBP valiutų porą. Šios poros atveju turime stebėti tiek rizikas susijusias su rinkimais, tiek ECB kalbą birželį. Pagal naujausias apklausas, konservatoriai pirmauja ir, mano nuomone, jeigu Theresa May laimės surinkus daugumą, tai teigiamai paveiktų Didžiosios Britanijos svarą sterlingų ir EUR/GBP pora nukristų. Bet jeigu konservatoriai laimėtų, tačiau nesurinktų daugumos, pora gali nukristi. Blogiausiu atveju, kuris taip pat įmanomas, konservatoriams praradus daugumą ir nė vienai partijai jos nesurinkus EUR/GBP valiutų pora gali pakilti.

1 variantas - Theresa May laimi ir surenka daugumą

Šaltinis: Admiral Markets MT4, gegužės 5 d., 3:00 GMT+2.

EUR/GBP valiutų pora krenta iki 0.8250 ir tada palaipsniui pakyla iki 0.8760. Toks gali būti prekiavimo diapazonas po rinkimų, jeigu įvyks šis variantas.

2 variantas - konservatoriai laimi, bet nesurenka daugumos

Šaltinis: Admiral Markets MT4, gegužės 5 d., 3:00 GMT+2.

Matome staigų nuosmukį iki 0.8300-0.8360 ir lėtą kilimą iki 0.8855. 0.8300-0.8855 gali būti prekiavimo diapazonas po rinkimų, jeigu įvyks šis variantas.

3 variantas - nei viena partija nesurenka daugumos

Šaltinis: Admiral Markets MT4, gegužės 5 d., 3:00 GMT+2.

Valiutų pora gali pakilti iki 0.8996-0.9024 ir M H5 taps palaikymo linija (0.8760). Iš pradžių turėtume pamatyti, kad perkama kainai staigiai nusmukus.

Kad ir kokie rinkimų rezultatai bebūtų, nepamirškite mūsų kintamumo apsaugos nustatymų ir apsisaugokite nuo galimo kintamumo.

Daugiau informacijos apie rinkimus, rinkos nuotaiką, analizę, vaizdo seminarus ir kitus straipsnius rasite mūsų JK parlamento rinkimams skirtame internetiniame puslapyje.

M L3 – vieno mėnesio Camarilla Pivot (vieno mėnesio laikina (interim) palaikymo linija)

M H3 - vieno mėnesio Camarilla Pivot (vieno mėnesio laikina (interim) pasipriešinimo linija)

M H4 - vieno mėnesio Camarilla Pivot (stipri vieno mėnesio pasipriešinimo linija)

Q H4 – trijų mėnesių Camarilla Pivot (labai stipri trijų mėnesių pasipriešinimo linija)

Q L3 – trijų mėnesių Camarilla Pivot (trijų mėnesių palaikymo linija)

Q L4 – trijų mėnesių H4 Camarilla (labai stipri trijų mėnesių palaikymo linija)

POC – susiliejimo taškas (zona, kurioje tikimės, kad kaina sukreguos, t.y. zona įeiti į rinką)Iki ir saugaus prekiavimo,

Nenad


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.