Kad Jūsų patirtis naršant mūsų svetainėje būtų pati geriausia, mes naudojame slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Daugiau informacijos bei tai, kaip galite pakeisti savo nuostatas, rasite mūsų Privatumo politikoje.
Daugiau informacijos Sutinku
79% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 79% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus. expand_more

Warrenas Buffettas planuoja padidinti Amerikos banko akcijų paketą! Laikas pirkti?

Spalis 19, 2019 08:25

Kai Warrenas Buffettas kalba, finansų pasaulis klauso. Juk šis Omahos orakulas yra pats sėkmingiausias investuotojas pasaulyje. Nieko keisto, kad Amerikos banko (Bank of America) akcijos padidėjo daugiau kaip 2 % po to, kai W. Buffetto bendrovė paskelbė, kad kreipėsi į JAV federalinį rezervą, kad gautų leidimą padidinti savo akcijų paketą šioje Amerikos bankų milžinėje, – galbūt sukurdama labai įdomių prekybos ir investavimo galimybių.

Warrenas Buffettas planuoja padidinti Amerikos banko akcijų paketą! Laikas pirkti?

W. Buffettas ir Amerikos bankas

Ar žinojote, kad Warreno Buffetto holdingo bendrovė „Berkshire Hathaway" valdo daugiau kaip 27 milijardų JAV dolerių vertės Amerikos banko akcijų dalį (2019 m. spalio 14 d.)? Tai antras pagal dydį W. Buffetto portfelio akcijų paketas ir jis nori dar daugiau. Tiesą sakant, W. Buffetto bendrovė pateikė prašymą Federalinio rezervų bankui dėl patvirtinimo, kad savo akcijų paketą šiame banke galėtų padidinti iki 10 %, o tai yra riba, reikalaujanti reguliuojančios institucijos peržiūros.

Kai kurie analitikai mano, kad Amerikos banko akcijos šiuo metu yra nepakankamai įvertintos, todėl galima teigti, kad W. Buffettui gali būti naudinga turėti daugiau banko akcijų. Tai ypač tinka praėjus kelioms dienoms po pranešimo, kad bankas uždirbo geresnį nei buvo tikėtasi pelną – 0,56 USD už akciją, palyginti su prognozėmis – 0,51 USD už akciją.

Taigi, ką mums sako banko akcijų kainos istorija? Išsiaiškinkime!

Kaip prekiauti Amerikos banko akcijomis

Su „Admiral Markets" jūs galite spekuliuoti Amerikos banko akcijų kaina, naudodamiesi produktu, vadinamu CFD arba finansiniu susitarimu dėl kainų skirtumo. Iš esmės tai suteikia prekiautojams galimybę atidaryti tiek ilgas, tiek trumpas pozicijas, naudojant svertą.

Pateikiame ilgalaikį mėnesinį Amerikos banko akcijų kainos grafiką:

Kaip prekiauti Amerikos banko akcijomis

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5“, „Bank of America", 2003 m. rugsėjo 1 d.–2019 m. spalio 17 d. mėnesinis grafikas. 2019 m. spalio 17 d., 8.33 val., BST, duomenys. Atkreipkite dėmesį, kad praeities rezultatai nėra patikimas ateities rezultatų rodiklis.

Po reikšmingo banko akcijų kainos kritimo nuo 55 USD iki vos 3 USD 2006–2009 m., iki šiol kaina atgavo maždaug pusę prarastos vertės. Tiesą sakant, nuo 2009 m. banko akcijų kaina stabiliai kilo aukštyn su nemažais nuosmukiais pakeliui.

Didžiąją 2019 metų dalį kaina išliko maždaug 28 USD už akciją. Tai yra įdomu, kai žiūrime į „Markets Insider“ banko analitikų reitingus, kurie rodo, kad 27 skirtingų brokerių reitingai mažiausią tikslinę akcijų kainą nurodo 28 USD, vidutinę tikslinę kainą – 33 USD, o aukščiausią – 44 USD. Žinoma, verta paminėti, kad šie analitikų reitingai gali bet kada pasikeisti.

Suprantama, kad kas nors, toks kaip Warrenas Buffettas, yra linkęs investuoti į akcijas tik tuo atveju, jeigu gali jas laikyti labai ilgą laiką, mažiausiai 5 metus arba ilgiau. O dabar, kai akcijos susigrąžino pusę 2006–2009 metais nukritusios savo vertės, ar gali jos atgauti ir kitą pusę? Savaitės grafike šiuo metu matomas kanalas, kai kaina gali kilti aukštyn, kaip parodyta šiame paveikslėlyje:

Kaip prekiauti Amerikos banko akcijomis

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5", „Bank of America", 2004 m. gruodžio 26 d.–2019 m. spalio 17 d. savaitinis grafikas. 2019 m. spalio 17 d., 8.55 val., BST, duomenys. Atkreipkite dėmesį, kad praeities rezultatai nėra patikimas ateities rezultatų rodiklis.

Šiame grafike dvi žemyn nukreiptos lygiagrečios linijos žymi grafiko modelį, vadinamą kanalu. Tikėtina, kad šis modelis bus pramuštas į viršų. Tačiau prekiautojai atidžiai analizuos kainą, norėdami sužinoti, ar ji galės išsilaikyti virš šio lygio. Jeigu taip bus, tai gali būti ženklas, kad Amerikos banko akcijų kaina gali ir toliau kilti. Jeigu susiformuos naujas pramušimas žemyn, tada pramušimas aukštyn bus laikomas melagingu ir kaina kristų žemyn.

Nepriklausomai nuo to, koks bus rezultatas, daugelis prekiautojų ir investuotojų Amerikos bankui skiria nemažai dėmesio. Ar jūs taip pat?

Vienas iš būdų patikrinti savo teorijas ir prekybos idėjas yra naudoti demonstracinę prekybos sąskaitą, kuri leidžia spekuliuoti rinkose be jokios rizikos! Spauskite šią reklaminę juostą, kad jau šiandien atidarytumėte nemokamą virtualios prekybos sąskaitą:

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.