76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Kriptovaliutos

Čia rasite straipsnių apie jaudinantį, tačiau nepastovų ir nuolat besikeičiantį kriptovaliutų pasaulį. Sužinokite apie populiariausias kriptovaliutas, tokias kaip Bitcoin, Monero, Dash ir Ripple. Išmokite prekiauti kriptovaliutų CFD, sužinokite geriausius kriptovaliutų CFD indikatorius ir daug daugiau!

Apie Bitcoin Cash kriptovaliutą ir kaip ja prekiauti

Bitcoin Cash kriptovaliuta suteikia įdomių galimybių kriptovaliutų prekiautojams, ♞ kurie nebijo didelės rizikos, – sužinokite apie tai.

Skaitymo trukmė: 16 min.

Kuo išsiskiria kriptovaliuta Zcash?

Kas yra kriptovaliuta Zcash【ZEC】– kuo ji ypatinga ir skiriasi nuo kitų kriptovaliutų? Kaip prekiauti Zcash CFD? Viską sužinosite šiame straipsnyje.

Skaitymo trukmė: 8 min.

Kas geriau Bitcoin ar Ethereum: kuo prekiauti BTC/USD ar ETH/USD 2020 metais?

Domina skirtingos kriptovaliutos, bet ką geriau rinktis – Bitcoin ar Ethereum? 5️⃣ veiksniai, padėsiantys nuspręsti, kas geriau – BTC/USD ar ETH/USD.

Skaitymo trukmė: 16 min.

Kas yra Litecoin valiuta – kaip investuoti į Litecoin CFD ir prognozuoti jos kainą?

Ar norėtumėte uždirbti pinigų, prekiaudami Litcoin valiuta❓❗️Kaip atlikti gerą analizę ir kokia yra tinkama prekybos strategija?

Skaitymo trukmė: 26 min.

Dash kriptovaliuta, jos funkcijos ir kaip ja prekiauti

Dash kriptovaliuta yra pirmoji visiškai decentralizuota el. pinigų sistema. ⚉ Dash blokų grandinės kodavimas neleidžia sekti operacijų!

Skaitymo trukmė: 9 min.

Kas yra Bitkoinas ir kaip prekiauti Bitkoinais?

Šiame straipsnyje mes jums pateiksime visą svarbiausią informaciją apie Bitkoiną ✌︎ ir atsakysime į pagrindinius bei dažniausiai kylančius klausimus.

Skaitymo trukmė: 17 min.

Domitės, kaip tapti sėkmingu prekiautoju kripto valiuta?

Kas skiria sėkmingą prekiautoją kripto valiuta nuo kitų? Ir ką jau šiandien galite padaryti, kad taptumėte geriausiu prekiautoju kripto valiuta?

Skaitymo trukmė: 12 min.

Kas yra Blockchain technologija ir kaip tai veikia?

Kas yra Blockchain technologija ir kaip ji veikia? Kaip investuoti ir pasinaudoti šia naujove, atveriančia didžiules augimo galimybes.

Skaitymo trukmė: 15 min.

Kas yra Ethereum valiuta ir kaip veikia Ethereum?

Ethereum valiuta – viena iš populiariausių kriptovaliutų. Ethereum valiuta tapo sėkmingo visuomeninio pardavimo, atnešusio didelį pelną, pavyzdžiu.

Skaitymo trukmė: 16 min.

Kas yra Ripple valiuta ir kaip ja prekiauti?

Kas yra Ripple valiuta ir kaip ja prekiauti? Šiame straipsnyje apžvelgsime Ripple valiutą detaliau ir paaiškinsime pagrindinius kriptovaliutos aspektus.

Skaitymo trukmė: 18 min.

Kas yra Monero kriptovaliuta, kaip ja prekiauti?

Kas yra Monero kriptovaliuta? Kuo ji skiriasi nuo Bitcoin? Kokie Monero privalumai? Kaip vyksta Monero kasimas? Viską sužinosite šiame straipsnyje.

Skaitymo trukmė: 10 min.

Kaip prekiauti kriptovaliutų CFD – kriptovaliutos pirkimas 2020

Domina kriptovaliutos pirkimas pardavimas, kaip prekiauti kriptovaliutų CFD: sužinokite kaip pirkti kriptovaliutą, į kokias kriptovaliutas galima investuot

Skaitymo trukmė: 19 min.