Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Kriptovaliutos

Čia rasite straipsnių apie jaudinantį, tačiau nepastovų ir nuolat besikeičiantį kriptovaliutų pasaulį. Sužinokite apie populiariausias kriptovaliutas, tokias kaip Bitcoin, Monero, Dash ir Ripple. Išmokite prekiauti kriptovaliutų CFD, sužinokite geriausius kriptovaliutų CFD indikatorius ir daug daugiau!

Kas yra Bitcoin Cash kriptovaliuta ir kaip ja prekiauti?

Niekas nežino, kaip toliau vystysis Bitcoin Cash kriptovaliuta, bet ji suteiks įdomių galimybių kriptovaliutų prekiautojams, kurie nebijo didelės rizikos.

Skaitymo trukmė: 16 min.

Bitcoin ar Ethereum: kuo prekiauti BTC/USD ar ETH/USD 2019 m.

Ką rinktis – Bitcoin ar Ethereum? Sužinokite 5 veiksnius, galinčius nukreipti jus tinkama linkme ir padėti nuspręsti, kuo prekiauti – BTC/USD ar ETH/USD.

Skaitymo trukmė: 16 min.

Kas yra Ethereum valiuta ir kaip veikia Ethereum?

Ethereum valiuta – viena iš populiariausių kriptovaliutų. Ethereum valiuta tapo sėkmingo visuomeninio pardavimo, atnešusio didelį pelną, pavyzdžiu.

Skaitymo trukmė: 16 min.

Kas yra Bitkoinas ir kaip prekiauti Bitkoinais?

Šiame straipsnyje mes jums pateiksime visą svarbiausią informaciją apie Bitkoiną ir atsakysime į pagrindinius ir dažniausiai kylančius klausimus.

Skaitymo trukmė: 16 min.

Kas yra Ripple valiuta ir kaip ja prekiauti?

Kas yra Ripple valiuta ir kaip ja prekiauti? Šiame straipsnyje apžvelgsime Ripple valiutą detaliau ir paaiškinsime pagrindinius kriptovaliutos aspektus.

Skaitymo trukmė: 18 min.

Kas yra Monero kriptovaliuta, kaip ja prekiauti?

Kas yra Monero kriptovaliuta? Kuo ji skiriasi nuo Bitcoin? Kokie Monero privalumai? Kaip vyksta Monero kasimas? Viską sužinosite šiame straipsnyje.

Skaitymo trukmė: 10 min.

Kas yra kriptovaliuta Zcash?

Kas yra kriptovaliuta Zcash (ZEC)? Kuo ji ypatinga ir skiriasi nuo kitų kriptovaliutų? Kaip prekiauti Zcash CFD? Viską sužinosite šiame straipsnyje.

Skaitymo trukmė: 8 min.

Kaip prekiauti kriptovaliutų CFD – kriptovaliutos pirkimas 2019

Domina kriptovaliutos pirkimas pardavimas, kaip prekiauti kriptovaliutų CFD: sužinokite kaip pirkti kriptovaliutą, į kokias kriptovaliutas galima investuot

Skaitymo trukmė: 19 min.

Prekyba kriptovaliutų CFD ir tradicinis investavimas – išsamus palyginimas

Kuo prekyba kriptovaliutų CFD skiriasi nuo tradicinio investavimo? Kokie yra prekybos Bitcoin, Ether ir kitų kriptovaliutų CFD pliusai ir minusai?

Skaitymo trukmė: 9 min.

Kaip prekiauti Litecoin CFD?

Kaip prekiauti Litecoin CFD

Skaitymo trukmė: 9 min.

Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 77% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.