Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • FSCS apsauga
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų / investicinių įmonių, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją / investicinę įmonę, matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų / investicinių įmonių, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją / investicinę įmonę, matysite kitokią informaciją.

Kaip prekiauti Bitcoin Cash CFD?

Skaitymo trukmė: 4 min.

Bitcoin Cash, arba BCH/USD CFD, atsirado, kai Bitcoin blokų grandinėje įvyko „Hard Fork" išsišakojimas 2017 m. rugpjūčio 1 d. Viename iš mūsų ankstesnių straipsnių jau paaiškinome, kas yra Bitcoin Cash, tačiau dar trumpai priminsime.

Bitcoin Cash (BCH), kaip ir jo pirmtakas Bitcoin (BTC) – tai tiesioginė elektroninio mokėjimo sistema, kurią palaiko blokų grandinės technologija ir decentralizuotas kompiuterių tinklas – sistema, paremta kriptografiniais procesais, kurie patikrina ir įrašo elektroninius sandorius nepriklausomai nuo patikimų trečiųjų šalių, t.y. finansinių institucijų.

Be to Bitcoin Cash sumažina sandorių kaštus pašalindamas trečiąsias šalis, kurios tarpininkauja sprendžiant ginčus tarp pirkėjų ir pardavėjų. Teoriškai, jis turėtų sumažinti sukčiavimą reikalaudamas saugumo protokolų, tokių kaip darbo įrodymų ir skaitmeninių parašų, kurie patikrinami viešojoje sąskaitų knygoje, žinomojoje kaip blokų grandinė.

Kuo Bitcoin Cash skiriasi nuo Bitcoin?

Bitcoin Cash sukūrė Bitcoin kasėjų ir programuotojų bendruomenė, susirūpinusi dėl kriptovaliutos ateities ir jo potencialaus negalėjimo efektyviai proporcingai didėti. Taip atsirado BCH, ir pagrindinis skirtumas tas, kad jo blokai didesni, kas pagreitina patikrinimo procesą.

Kaip prekiauti BCH/USD CFD

Bitcoin Cash CFD prekiaujamas gana panašiai kaip bet kokios kitos valiutų poros, žaliavos ar CFD. Tačiau, turint omenyje finansų rinkas, labai svarbu gerai pasiruošti prieš atidarant sandorį.

Tačiau galite svarstyti, ką reiškia gerai pasiruošti?

Na, prieš įeidami į rinką prekiautojai visada turėtų žinoti tris pagrindines sudedamąsias dalis. Visi šie trys aspektai labai svarbūs, nes jie vienas kitą papildo ir viena silpnoji grandis gali lemti nuostolius. Šios sudedamosios dalys yra:

 1. prekybos strategija;
 2. prekybos psichologija;
 3. rizikos valdymas.

Prekybos strategija arba prekybos planas svarbus, nes tai prekiautojams nusako, kaip ir kada prekiauti finansų rinkose. Strategija arba planas nurodo, kokius įrankius naudoti ir kada labiau tikėtina, kad prekyba bus sėkminga.

Prekybos psichologija labai svarbi, nes rizikuodami realiais pinigas nervuositės, gali būti, kad bijosite, patirsite daug stiprių emocijų. Prekybos psichologija padeda prekiautojams tinkamai reaguoti ir susitvarkyti su tokiomis situacijomis.

Rizikos valdymas labai svarbus. Jis padeda prekiautojams apsaugoti savo kapitalą, kurio reikia prekiauti finansų rinkose. Be tinkamo rizikos valdymo prekiautojai linkę per daug rizikuoti vienu arba keletu sandorių, kas gali atnešti didelius nuostolius ir nuosmukius. Daugiau informacijos rasite žemiau pateiktame vaizdo įraše (tik angliškai).

50 EMA strategija prekiauti BCH/USD CFD

Kad sėkmingai pritaikytumėte žemiau pateiktą prekybos strategiją, Jums reikės parsisiųsti Admiral Markets MT4 / MT5 papildinį MetaTrader Supreme Edition. Be kitų puikių įrankių platformoje yra Admiral Pivot indikatorius. Prekiaudami pagal šią strategiją turėsite sekti tam tikromis taisyklėmis.

Laiko intervalas:

 • 30 min. arba H1 grafikas.

Metatrader indikatoriai:

 • Admiral Pivot pritaikytas dienos laiko intervale;
 • MACD (12,26,9);
 • EMA 50 nustatytas ties uždarymu.

Pirkimo sandoris atidaromas, kai MACD yra aukščiau nulinės linijos, o kaina aukščiau 50 EMA. Kainai kirtus Admiral Pivot indikatoriaus lygį iš apačios į viršų ir užsidarius aukščiau lygio atidaromas pirkimo sandoris.

Šaltinis: Admiral Markets MT4SE, BCH/USD grafikas, M30 laiko intervalas, 2017 m. lapkritis

Žemiau pateiktame grafike matome, kaip tai atrodo MT5 platformoje. Admiral Mini Terminale galite pridėti apsisukimo taškus tiesiog grafike vos vienu paspaudimu.

Šaltinis: Admiral Markets MT5SE, BCH/USD grafikas, H1 laiko intervalas, 2017 m. spalis – lapkritis

Štai dar vienas pirkimo sandorio pavyzdys MT5 platformoje:


Šaltinis: BCH/USD Admiral Markets MT5SE, M30 grafikas, 2017 m. gruodis

Prekiaukite Bitcoin Cash CFD su MetaTrader 5 platforma

Tai internetinės prekybos ateitis, nes MetaTrader 5 platforma, panašiai naudojama ir atrodanti kaip MT4, yra nepalyginamai pažangesnė ir turi daug įvairių funkcijų, tiek iš kliento, tiek iš serverio pusės. Tai reiškia, kad joje galima prekiauti net dar daugiau instrumentų, dar daugiau rinkų ir atidaryti dar daugiau įvairių prekybos sandorių, be beveik jokių lankstumo ar mastelio ribų – ir tai geros naujienos mūsų prekiautojams!

Ši nauja, pagerinta platforma siūlo:

 • rizikos apdraudimą;
 • jokios FIFO taisyklės;
 • integruotą fundamentinį kalendorių;
 • komercinę integraciją;
 • pagerintus grafikus ir laiko intervalus;
 • išskirtinius pirmos klasės indikatorius;
 • kelių rinkos įsakymų galimybę;
 • MT5 Supreme Edition papildinį.

Tai tik trumpas kelių naujos MT5 funkcijų sąrašas, sužinokite daugiau ir parsisiųskite ją nemokamai šiandien mūsų internetiniame puslapyje.

Prekiaukite kitų kriptovaliutų CFD

Be Bitcoin Cash ir JAV dolerio (BCH/USD), Admiral Markets klientai taip pat gali prekiauti Bitcoin ir JAV dolerio (BTC/USD), Ether ir JAV dolerio (ETH/USD), Litecoin ir JAV dolerio (LTC/USD) bei Ripple ir JAV dolerio (XRP/USD) CFD.

Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.