Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Kaip prekiauti Ether CFD?

Skaitymo trukmė: 8 min.

Kriptovaliutos tampa vis populiaresnės. Ethereum (ETH) – viena iš populiariausių kriptovaliutų. Labai padedant tokiom įmonėm kaip Toyota, BP, Microsoft, Intel ir k. t., ji tapo sėkmingo visuomeninio pardavimo, atnešusio didelį pelną, pavyzdžiu.

Tai virtualių valiutų dabartis ir ateitis, tačiau daug žmonių dar vis labiau mėgsta apie ją kalbėti negu prekiauti. Su mūsų apdovanota MetaTrader Supreme Edition platforma, prekiautojai gali mėgautis ETHUSD CFD kintamumu ir pasinaudoti mūsų siūloma virtualia valiuta bei pažangia technologija.

Prekiaukite Ether CFD su MetaTrader 4

Dabar galite prekiauti kriptovaliutomis su Admiral Markets, įskaitant ETHUSD CFD. ETHUSD CFD ir kitas kriptovaliutų poras rasite MetaTrader 4 platformoje ir MetaTrader 4 Supreme Edition įskiepyje.

Tai taip paprasta kaip 1-2-3:

1.parsisiųskite / atsidarykite MetaTrader 4;

2.užregistruokite naują sąskaitą arba prisijunkite prie turimos sąskaitos;

3.atsidarykite kriptovaliutos grafiką (ETHUSD).

Visus MetaTrader 4 Supreme Edition papildymus dabar galite naudoti ir naujausioje MetaTrader 5 Supreme Edition platformos versijoje.

Ar Ether labai kinta?

Visų pirma, reikia žinoti, kad kriptovaliutų rinkos kur kas likvidesnės nei akcijų rinkos, o tai reiškia, kad didesni rinkos dalyviai gali sukelti didesnius pokyčius.

Smart money perka, kai kaina žemesnė ir parduoda, kai kaina pakyla. Todėl prekiautojai neturėtų pirkti kainai pakilus. Ether kaina kur kas labiau svyruoja nei valiutų (Forex) rinka. Investuotojai į rinką investavo daug kapitalo, manydami, kad paklausa paskatins augimą ateityje.

Šiuo metu prekiaujant kriptovaliutomis, įskaitant mūsų Ether CFD, remiamasi spekuliacijomis, nes istorinių duomenų yra labai mažai, todėl šio turto klasė labai nepastovi.

Jeigu norite prekiauti Ether CFD ir kitomis kriptovaliutomis, turite priprasti prie kintamumo. Dėl šios priežasties iš pradžių parsisiųskite demonstracinę platformą. Taip pat susipažinkite su mūsų nuostabiais Kintamumo apsaugos nustatymais, kurie gali padėti prekiaujant sumažinti su kintamumu susijusią riziką.

Esama ir istorinė kaina: tendencinga ar svyruojanti diapazone?

Šaltinis: ETH/USD, Admiral Markets MT4 platforma, liepos 18 d., 00:00 platformos laiku

Šiuo metu kaina svyruoja zonoje tarp 404.00 ir 134.80. Gegužę kaina tolygiai kilo, o smart money pradėjo prekiauti birželį. Nuo birželio 12 d. kaina įstrigo krentančiame kanale.

Liepos 18 d. kaina pramušė krentančio kanalo pasipriešinimo lygį. Kadangi kaina užsifiksavo aukščiau kanalo pasipriešinimo lygio, tai reiškia, kad tendencija turėtų ir toliau kilti. Neatsilikite nuo kriptovaliutos kainos ir galimų pokyčių bei prekybos galimybių su Admiral Markets siūlomais nemokamais tiesioginiais vebinarais, kuriuos veda savo srityje pirmaujantys profesionalūs prekiautojai ir analitikai.

Pagal kokią strategiją prekiauti Ether CFD?

Jeigu prekiaudami Ether pritaikysite techninės analizės patikrintus įrankius, tai gali būti puikus pagrindas pasipelnyti iš Ether ir Dollar CFD. Kadangi ši pora pasižymi kintamumu, vienos dienos prekybai naudokite skalpavimo strategijas. Tie, kas nori prekiauti pasinaudodami ETH/USD kainos pokyčiais, turėtų būti pasiruošę šiek tiek nepastoviam kainos elgesiui, kai pastovus pelnas staiga gali tapti nuostoliais.

Staigus kainos kritimas („flash crash" angl.k.) įvyko birželio 21 d., kai kaina nukrito nuo maždaug 320 dolerių iki 10 centų. Kaina atsistatė, bet tai tikrai buvo smūgis investuotojams ir prekiautojams. Adam White, GDAX viceprezidentas, paaiškino, kad vienas investuotojas atidarė milijonų dolerių Ether pardavimo poziciją trečiadienį maždaug apie 12:30. Atidarius didelę poziciją, jau ir taip svyruojanti kaina nukrito.

Kaip žinome, kai kaina aktyvuoja nuostolio fiksavimo įsakymus, susikuria papildomas momentas ir per kelias minutes, ar net sekundes, įvyksta dideli kainos pokyčiai. Kiekvienas pirkimo pozicijos uždarymas automatiškai parduoda rinkoje ir atvirkščiai. Tie, kas prekiavo pasekė kainos momentu ir įvyko staigus kainos kritimas.

Vienos dienos skalpavimas turėtų būti saugesnis, ypač todėl, kad jis primena „pabėgimo iš vietos" taktiką, kuri sėkmingesnė nepastoviose rinkose, jeigu esate teisingoje prekybos pusėje. Dabar gera strategija prekiauti ETH/USD CFD būtų pirkti kainai nukritus.

Kaip pelningai prekiauti Ether dienos prekyboje

Atsidarykite savo ETH/USD grafiką. Pridėkite indikatorius į savo MT4 platforma:

Šaltinis: ETH/USD, Admiral Markets MT4 platforma, liepos 19 d., 12:15 platformos laiku

Naudosime skalpavimo strategiją, kuriai reikia šių indikatorių:

1. Admiral Pivot indikatorius (juo gali naudotis tik tie, kas turi MetaTrader 4 Supreme Edition platformą);

2.EMA (4-rių periodų, uždarymo kaina);

3.Bolingerio juostos® (14);

4. Awesome indikatorius;

5. Momentum indikatorius (14).

Šaltinis: ETH/USD, Admiral Markets MT4 platforma, liepos 19 d., 11:55 platformos laiku

Atidarykite pirkimo įsakymą greitam juodam 4 EMA kirtus į viršų vidurinę Bolingerio juostą, 14 EMA (raudona). Tuo pačiu metu Chaos ir Momentas turėtų kirsti savo nulines linijas, į viršų. Galima įeiti į rinka ten, kur rodo raudonos rodyklės. ). Tuo pačiu metu indikatoriai Chaos ir Momentum turėtų kirsti savo nulines linijas, iš apačios į viršų. Galima įeiti į rinka ten, kur rodo raudonos rodyklės.

Šaltinis: ETH/USD, Admiral Markets MT4 platforma, liepos 16-18 d.

Uždarykite įsakymą arba pasiimkite pelną:
uždarykite įsakymą , kai Chaos Awesome osciliatorius pakeičia spalvą (dažniausiai dažno skalpavimo tikslais) arba ties Admiral Pivot tašku. Fiksuokite nuostolį žemiau pastarojo pokyčio žemiausio taško.

Gaukite pelną su ETH/USD CFD

Tinkamas pinigų valdymas – tai prekybos šventasis gralis, ir jeigu jį tinkamai pritaikysite vyraujant stipriai tendencijai, teoriškai, turėtumėte labai daug uždirbti. Dėl didelio kintamumo taip pat galite patirti ir nuostolių, todėl labai svarbu tinkamai valdyti pinigus.

Rinka taps stabilesnė, kai daugiau galių turės ne investuotojai, siekiantys pasipelnyti iš kainos pokyčių, bet vartotojai, kurie iš tiesų naudoja kriptovaliutas. Tada kintamumas turėtų stabilizuotis. Prekiautojai turėtų elgtis su kriptovaliutomis taip pat, kaip su kitomis investicijomis pradiniu etapu.

Taip pat, vienos dienos prekiautojai būtinai turėtų daugiausiai dėmesio skirti pagrindinėms prekybos sesijoms, nes tada ETH/USD kinta labiausiai. Laimei, mūsų MetaTrader 4 (MT4) platforma siūlo prekiauti instrumentu pagrindinių rinkos sesijų metu visą parą.

Rinkos sentimentas – žiniasklaidos įtaka

Ether – karšta naujiena. Tendencijos, kurios išpopuliarino šią virtualią valiutą, ne tik išlieka, bet ir sudaro svarbiausią ateities ryšių technologijų ir finansų aspektą. Remiantis tokia logika, akivaizdu, kodėl verta prekiauti kriptovaliutomis. Žemiau esančioje diagramoje matome, kad Ether sentimentas labai teigiamas.

Šaltinis: Q1 2017 Coindesk

Šaltinis: Q1 2017 Coindesk

Galima teigti, kad prekiauti ETH/USD CFD pora geresnis pasirinkimas nei paprasčiausiai investuoti į Ether, nes vyrauja didelis kintamumas, kas naudinga vienos dienos prekiautojams. Tik išlieka vienas klausimas apie kriptovaliutas ir Ether: „Kuria kryptimi judės kaina?" Daug investuotojų mano, kad jų kaina kils.


Kadangi Ether galima daugiau kur pritaikyti ir yra greitesnis nei Bitcoin, tai skamba ne taip beprotiškai. Tačiau dabar prekiaujama labai didelėmis apimtimis, kaip jau minėjome, ir vis daugėja spekuliacijų.

Kalbant apie Ether ir spekuliacinę prekybą, reikia pasakyti, kad didžioji kriptovaliutos prekybos dalis – tai visiškos spekuliacijos ir dabartinė vertė vartotojams prilygsta beveik nuliui. Nedaug žmonių naudoja blokų grandinės protokolus, palyginti su daug žmonių, kurie prekiauja kriptovaliutomis – tai dar viena priežastis pamėginti prekiauti Ether.

Taip pat gali būti, kad bus sureguliuotas naujų monetų keitimas, išleidimas ir turėjimas. Ether ir kitos ktiptovaliutos gali dar labiau išpopuliarėti, kai bus pasiekta maždaug 150 milijardų dolerių rinkos riba.

Pritaikę profesionalias technines žinias ir analizę, galite prekiauti ETC/USD CFD kiekvieną dieną. Jeigu reikia daugiau informacijos, apžvelkite mūsų reguliariai atnaujinamus nemokamus vebinarus (angl.k.), kuriuos veda profesionalūs prekiautojai ir analitikai.

Prekyba ETH ir kitų kriptovaliutų CFD

Admiral Markets siūlo prekiauti ETH/USD CFD, taip pat LTC/USD, BTC/USD, XRP/USD ir BCH/USD CFD valiutų poromis.

Tam Jums reikės paprasčiausiai parsisiųsti programinės įrangos platformą (MetaTrader 4), kurioje galėsite prekiauti rinkoje ir / ar sekti kainos elgesį grafikuose. Šis procesas labai greitas ir iš karto būsite pasiruošę prekiauti!

Kiti naudingi straipsniai

kriptovaliutu prekyba cfd

Apie Admiral Markets

Kaip reguliuojamas brokeris, suteikiame galimybę naudotis populiariausiomis prekybos platformomis pasaulyje ir prekiauti sandoriais dėl kainų skirtumo (CFD), akcijomis ir biržoje prekiaujamais fondais (ETF).

Šis turinys nėra ir neturėtų būti suprantamas kaip patarimas, rekomendacija, pasiūlymas ar skatinimas sudaryti sandorį dėl kokio nors finansinio instrumento. Atkreipkite dėmesį, kad ši analizė nėra tikslus dabartinės ar būsimos veiklos rodiklis ir kad rinkos sąlygos laikui bėgant gali keistis. Prieš priimdami sprendimą investuoti, kreipkitės į nepriklausomą finansų patarėją, kad įsitikintumėte, jog suprantate susijusią riziką.

Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 77% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.