Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Kaip prekiauti Litecoin CFD?

Skaitymo trukmė: 9 min.

Dauguma prekiautojų yra girdėję apie Bitcoin, kuris laikomas kriptovaliutų „auksu". Tačiau ne visi žino, kad yra ir kitų virtualių valiutų. Pavyzdžiui, kriptovaliutų pasaulyje „sidabro" atitikmuo vadinamas „Litecoin".

Litecoin (LTC) galima prekiauti su JAV doleriu (USD) ir jie abu sudaro kriptovaliutos porą vadinamą LTC/USD. Straipsnyje aptarsime šį finansinį instrumentą ir kaip juo galima prekiauti. Taip pat aptarsime techninę analizę, kainos pokyčius, tikėtiną kintamumą ir kaip prekiauti Litecoin MetaTrader 4 platformoje.

Šaltinis: Litecoin ir JAV dolerio (LTC/USD) dienos grafikas nuo 2017 m. kovo 13 d. iki liepos 13 d.

Ar Litecoin turi didelį kintamumą?

Paprastas trumpas atsakymas: taip, Litecoin CFD turi didelį kintamumą ir jam būdingi dideli kainos pokyčiai.

LTC/USD kriptovaliutos pora rodo stiprų momentą, o jos kainos vidutinis diapazonas labai padidėjo. Tai galima lengvai pastebėti dienos grafike pridėjus Vidutinio tikrojo diapazono (ATR) indikatorių (vertė 10).

ATR vertė pakilo nuo maždaug 0.2 iki beveik 6, beveik 30 kartų (žiūrėkite apatinį indikatorių grafike aukščiau). LTC/USD poros kintamumas didėja.

Šaltinis: Litecoin ir JAV dolerio (LTC/USD) savaitės grafikas nuo 2013 m. gegužės iki 2017 m. liepos

Esama ir istorinė kainos: kryptinga ar kintanti diapazone?

Matome, kad praėjusiais metais LTC/USD pora rodė stiprų momentą 2013 ir 2014 metais, o tada trumpam „užmigo žiemos miegui" 2015 ir 2016 metais (žiūrėkite paveikslėlį aukščiau).

Dabar pora vėl atsibudo ir neatrodo, kad greitai sulėtės, bent jau tol, kol kriptovaliutų pasauliui skiriama tiek daug dėmesio.

Ilgesniuose laiko intervaluose dar nesimato nusistovėjusios tendencijos, nes LTC/USD poros kainos elgesys impulsyvus. Tačiau trumpesniuose laiko intervaluose, tokiuose kaip 4 valandų grafike, matosi aiški tendencija, pagal kurią galima prekiauti. Grafike žemiau parodyta, kaip prekiautojai galėtų analizuoti ir prekiauti tokiame arba panašiame grafike ateityje.

Žinoma, ar tendencija išliks nepasikeitus priklauso nuo to, kaip labai kaina priartės prie pasipriešinimo zonos ties 50-55 ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl Admiral Markets siūlo nuolatinius vebinarus (angl.k.), kad prekiautojai neatsiliktų nuo esamų įvykių, naujausių tendencijų ir techninių analizių.

Šaltinis: Litecoin ir JAV dolerio (LTC/USD) 4 valandų grafikas nuo 2017 m. gegužės 12 iki liepos 13 d.

Kaip prekiauti Litecoin CFD

Prekyba Litecoin greičiausiai beveik nesiskiria nuo prekiavimo kokia nors kita valiutų pora, žaliava ar CFD. Kalbant apie finansų rinkas taip pat labai svarbu nepamiršti, kad prekiautojai labai gerai pasiruošia prieš atidarydami įsakymą

Turbūt klausiate savęs, ką reiškia gerai pasiruošti?

Prieš įeidami į rinką prekiautojai visada turėtų žinoti tris pagrindines sudedamąsias dalis. Visi šie trys aspektai labai svarbūs, nes jie vienas kitą papildo ir viena silpnoji grandis gali lemti nuostolius. Šios sudedamosios dalys yra:

1.prekybos strategija;

2.prekybos psichologija;

3.rizikos valdymas.

Prekybos strategija arba prekybos planas svarbus, nes tai prekiautojams nusako, kaip ir kada prekiauti finansų rinkose. Strategija arba planas nurodo, kokius įrankius naudoti ir kada labiau tikėtina, kad prekyba bus sėkminga.

Prekybos psichologija labai svarbi, nes rizikuodami realiais pinigas nervinsitės, gali būti, kad bijosite, patirsite daug stiprių emocijų. Prekybos psichologija padeda prekiautojams tinkamai reaguoti ir susitvarkyti su tokiomis situacijomis.

Rizikos valdymas labai svarbus. Jis padeda prekiautojams apsaugoti savo kapitalą, kurio reikia prekiauti finansų rinkose. Be tinkamo rizikos valdymo prekiautojai linkę per daug rizikuoti viena arba keliomis pozicijomis, kas gali atnešti didelius nuostolius ir nuosmukius. Daugiau informacijos rasite žemiau pateiktame vaizdo įraše (tik angl.k.).

Kokią strategiją naudoti prekiaujant Litecoin?

Yra trys gerai žinomi analitiniai požiūriai į finansų rinkas:

1. Techninė analizė;

2. Fundamentinė analizė ir prekyba remiantis naujienų pranešimais;

3. Bangų analizė.

Techninė analizė suteikia puikias gaires, kaip analizuoti ir rasti prekybai tinkamus taškus remiantis kainos elgesiu, žvakių modeliais ir (ar) techniniais indikatoriais. Vieni prekiautojai priimdami sprendimus remiasi tik žvakėmis, o kiti visą dėmesį skiria indikatoriams bei įrankiams. Taip pat galima remtis kainos elgesiu ir žvakėmis kartu naudojantis indikatoriais ir įrankiais.

Fundamentinė analizė arba prekiavimas svarbių naujienų paskelbimo metu – tai dar vienas būdas prekiauti rinkose. Šie prekiautojai apžvelgia kiekvienos įmonės, šalies, valiutų grupės ekonominius duomenis (arba, Litecoin atveju, kriptovaliutų naujienas), kad įvertintų valiutos būsimą potencialą.

Bangų analizė – tai alternatyvus metodas, kurį pasirenka kai kurie prekiautojai, kad padėtų suprasti finansų rinkų struktūrą. Bangų analizė remiasi Elioto bangų teorija, aiškinančia, kaip prekiautojas ir rinkos psichologija veikia rinkos elgesį ir kainos modelius.

Visi trys metodai vienodai veiksmingi ir prekiautojai gali net naudoti du ar tris metodus kartu platesniam vaizdui susidaryti. Tai priklauso nuo pačio prekiautojo, tačiau visada tikslinga išmėginti skirtingus požiūrius ir išsiaiškinti, kas geriausiai atitinka Jūsų prekybos stilių.

Bet kokiu atveju svarbiausia susikurti prekybos planą nepriklausomai nuo to, kokį metodą prekiautojas galiausiai pasirenka. Šis prekybos planas turi nurodyti, paprastai tariant, kaip prekiautojas turėtų analizuoti, rasti įėjimo į rinką taškus, valdyti prekybą ir išeiti iš rinkos.

Kaip prekiauti Litecoin, kad gautumėte pelno

Prekiaujant Litecoin (LTC) ir JAV doleriu (USD) trumpame laikotarpyje geriau naudoti techninę analizę, pritaikytą keliuose laiko intervaluose, negu fundamentinę analizę, kuri dažniausiai pritaikoma ilgesniuose laiko intervaluose, ir bangų analizę – pažangesnę techniką.

Techninė analizė leidžia prekiautojams kurti įvairias prekybos strategijas remiantis žvakėmis, kainos elgesiu ir techniniais indikatoriais. Todėl yra daug pasirinkimų susikurti prekybos metodą, atitinkantį Jūsų asmeninį stilių. Plačiau paaiškinat žemiau esančiame vaizdo įraše, kuriame aptariamos indikatoriais besiremiančios prekybos sistemos ir metodai (tik angl.k.).

Prekiautojams patinka viena tam tikra technika, kai naudojamas vienas ilgesnio laiko intervalo ir du trumpesnio laiko intervalo grafikai, kad būtų galima matyti aiškesnį rinkų vaizdą. Štai kaip:

1.Ilgesnio laikotarpio, tokio kaip dienos, grafikas: jis praverčia nustatant pagrindinius palaikymo ir pasipriešinimo lygius ir suprasti bendrą rinkos struktūrą.

2.Vidutinio laikotarpio, tokio kaip 1 valandos, grafikas: jis greitai parodo tendenciją, momentą ir pagrindinius modelius ir yra naudojamas pasirinkti geriausią kryptį prekiauti.

3.Trumpesnio laiko intervalo, tokio kaip 15 minučių, grafikas: kai du ilgesni laiko intervalai rodo „žalią šviesą", prekiautojai medžioja prekybos galimybes trumpesniuose laiko intervaluose, kuriuose galima tiksliai matyti, kaip įeiti į rinką.

3-čio žingsnio procesas padeda prekiautojams neprekiauti prieš tendenciją arba kai kaina yra labai arti palaikymo ar pasipriešinimo lygių. Žinoma, tai tik vienas naudingas patarimas. Dar vertingesnių patarimų, kaip prekiauti Litecoin, sužinosite prisijungę prie mūsų tiesioginių prekybos vaizdo seminarų. Būtinai parsisiųskite MetaTrader Supreme Edition.

MetaTrader Supreme Edition padeda prekiautojams analizuoti ir prekiauti rinkose. Šis nemokamas papildinys – tai papildomas standartinės MetaTrader 4 platformos įskiepis, kuriame yra daugiau nei 60 papildomų funkcijų. Įskiepis siūlo prekybos ir rizikos valdymo sprendimus, pilną indikatorių rinkinį, skirtingų tipų grafikus, prekybos simuliatorių ir daug, daug daugiau.

Indikatoriais paremtos prekybos strategijos (angl.k.):

Ar galima gauti pelno prekiaujant LTC/USD CFD?

Taip, prekiautojai gali gauti naudos iš LTC/USD poros kintamumo, kaip bet kokio kito finansinio instrumento, užsidirbti punktų ir gauti pelno. Šiuo atžvilgiu prekiavimas EUR/USD, USD/JPY ar LTC/USD mažai skiriasi.

Svarbu nepamiršti, kad šios finansinių instrumentų poros spredas mažas, o jos kintamumas ir kainos pokyčiai ne per dideli. Tada viskas prekiautojo rankose rasti grafiką ir (arba) sistemą, kuri jam tiktų ir atitiktų jo prekybos stilių.

Prekiautojai gali pasipelnyti prekiaudami LTC/USD, bet nepamirškite, kad nuolatiniam pelnui ilgame laikotarpyje gauti reikia tinkamai investuoti į savo prekybos įgūžius.

Rinkos sentimentas: ar prekyba Litecoin tokia pat patraukli kaip Bitcoin?

Taip, prekiauti Litecoin CFD taip pat lengva kaip Bitcoin CFD. Abiejų kriptovaliutų porų kainos elgesys impulsyvus ir jį išanalizavus galima prekiauti. Žemiau esančiame paveikslėlyje matome abiejų porų kainos elgesį tą patį laikotarpį.

Šaltinis: BTC/USD kairėje ir LTC/USD dešinėje, 4 valandų grafikas nuo 2017 m. birželio 8 d. iki liepos 14 d.

Prekyba LTC ir kitų kriptovaliutų CFD

Admiral Markets klientai gali prekiauti ne tik Litecoin ir JAV dolerio valiutų poros (LTC/USD) CFD, bet ir šių kriptovaliutų CFD instrumentais:

Prekyba Litecoin naudojant MetaTrader 4

Prekiaukite kirptovaliutomis, įskaitant Litecoin ir JAV dolerį (LTC/USD), su Admiral Markets. Galite prekiauti LTC/USD ir kitomis kriptovaliutų poromis MetaTrader 4 ir MetaTrader Supreme Edition platformose.

Procesas toks paprastas kaip:

1) atsisiųskite (atsidarykite, jei turite) MetaTrader 4;

2) atsidarykite naują sąskaitą arba prisijunkite prie turimos sąskaitos;

3) atidarykite kriptovaliutos grafiką.

Taip pat visus MetaTrader 4 Supreme Edition papildinius dabar galite parsisiųsti ir naujausiai MetaTrader 5 Supreme Edition versijai.

Žinoma, be kriptovaliutų, Admiral Markets – tai brokeris, kuris siūlo platų instrumentų pasirinkimą, įskaitant valiutų poras, CFD ir žaliavas.

Tiesioginės dienos analizės, vaizdo seminarai, straipsniai ir papildomi įrankiai bei profesionalumas – laikas atrasti Admiral Markets – Jūsų prekybos partnerį numeris vienas!

Kiti naudingi straipsniai

prekiauti litecoin cfd su admiral markets

Apie Admiral Markets

Kaip reguliuojamas brokeris, suteikiame galimybę naudotis populiariausiomis prekybos platformomis pasaulyje ir prekiauti sandoriais dėl kainų skirtumo (CFD), akcijomis ir biržoje prekiaujamais fondais (ETF).

Šis turinys nėra ir neturėtų būti suprantamas kaip patarimas, rekomendacija, pasiūlymas ar skatinimas sudaryti sandorį dėl kokio nors finansinio instrumento. Atkreipkite dėmesį, kad ši analizė nėra tikslus dabartinės ar būsimos veiklos rodiklis ir kad rinkos sąlygos laikui bėgant gali keistis. Prieš priimdami sprendimą investuoti, kreipkitės į nepriklausomą finansų patarėją, kad įsitikintumėte, jog suprantate susijusią riziką.

Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 77% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.