Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Kas yra Bitcoin Cash?

Skaitymo trukmė: 10 min.

Kriptovaliutos vis labiau pripažįstamos, kaip potencialiai svarbiausia technologinė naujovė nuo interneto revoliucijos. Vos prieš du ar tris metu Bitcoin ir kitos kriptovaliutos bei kitos atsirandančios Bitcoin alternatyvos buvo laikomos, bent jau ekonominių ir politinių institucijų, praeinančiu reiškiniu.

Šiandiena, 2017 metais, visi, išskyrus kelis išskirtinius atvejus, dabar pripažįsta, kad kriptovaliutos ir blokų grandinės technologija, kuria jos paremtos, beveik nebejotinai, surizikuosime ir tam apibūdinti pasirinksime skambų žodį, „sutrikdys" finansinį ir politinį aparatą taip, kaip dar tikriausiai to nebuvo šiuolaikinėje istorijoje. Daugėja įrodymų, kad tai iš esmės paveiks mūsų kasdieninį gyvenimą ir tai, kaip veikia pasaulis.

Bitcoin ir Bitcoin Cash

Kad geriau paaiškintume, kas tiksliai yra Bitcoin Cash, logiškiausia būtų pradėti trumpai apžvelgiant istoriją ir paaiškinant, kas yra kriptovaliutos, įskaitant originalų Bitcoin.

Kas yra blokų grandinė?

Mes čia labai nesigilinsime į blokų grandinės technines detales, nes, visų pirma, tik tam tikros techninės specializacijos kvalifikuoti žmonės supranta šias subtilybes ir, antra, tai nelabai svarbu mūsų Bitcoin Cash prekiautino instrumento kontekste. Tačiau būtina tai apžvelgti, kad paaiškintumėme, kodėl blokų grandinės technologija paremtos kriptovaliutos sėkmingai traukia žmonių dėmesį ir tikimasi, kad jos taps įtvirtinta dekretinių pinigų alternatyva / varžovėmis.

Kaip jau minėjome, blokų grandinė tai tiesioginė duomenų saugyklos ir pervedimo technologija. Tačiau kur kas tiksliau būtų, jeigu apibūdintumėme „duomenis" kaip milžinišką virtualią sąskaitų knygą, saugojamą ir atnaujinamą daugybėje kompiuterių tuo pačiu metu. Tradicinė sąskaitų knyga – tai fizinė knyga, pastaruoju metu labiau elektroniniame formate, kurioje surašyta pilna visų finansinių sandorių, iš ir į įmonę, istorija, nors teoriškai tai gali būti bet kokių sandorių istorija. Gerą blokų grandinės apibūdinimą pateikė Sloan MIT mokykloje dirbantis Christian Catalini, kuris paaiškino, kad ji „leidžia kompiuterių tinklui reguliariai suderinti tikrą paskirstytos sąskaitų knygos būseną". Kiekviena saugojimo vieta vadinama „mazgu" ir mazgas nebūtinai saugo visą sąskaitų knygą, tik jos dalis. Tačiau pagrindiniai mazgai saugo visą sąskaitų knygą.

Papildoma ir labai svarbi blokų grandinės ypatybė yra ta, kad sąskaitų knygos apsaugotos kriptologija. Tai sudėtingai veikia, bet svarbiausia, kad mazgai kriptologija – matematiniais kodais – greitai patvirtina ir patikrina sandorius. Tada sandoris užfiksuojamas sąskaitų knygoje ir atnaujinimas perduodamas visiems mazgams, kurie saugo tą pačią sąskaitų knygos dalį.

Visa tai reiškia, kad, trumpai tariant, priešingai nei tradicinė sąskaitų knygos sistema, kai tik vienas arba keli įgalioti asmenys gali vykdyti ir įrašyti sandorius, blokų grandinės sąskaitų knyga reiškia, kad bet kas gali vykdyti sandorius ir sistema juos patvirtina. Nėra jokios centrinės institucijos.

Kripto ir Fiat valiutos

Fiat pinigų sistema, kuri yra dabartinė pasaulinė pinigų sistema formaliai buvo sukurta 1931 metais, kai JK panaikino aukso standartą, o 1933 metais ir JAV. Paskutinius aukso standarto likučius išnarstė prezidentas Niksonas 1971 metais. Remiantis aukso standartu šalies valiutos vertė buvo tiesiogiai susieta su auksu ir banknotai turėjo būti paremti atitinkamu aukso kiekiu, laikomu centriniame banke. Naujoji pinigų sistema reiškė, kad centriniai bankai galės atspausdinti tiek valiutų, kiek tik norėjo.

Daugelis įrodinėja, kad tokiu būdu vyriausybės, ypač tų šalių, kurių valiutos dominuoja tarptautiniu mastu, gali pavojingai manipuliuoti pasauline ekonomika kaip patinka sumažinant arba padidinant pinigų paklausą.

Kriptovaliutų kiekis yra ribotas ir jis nustatomas prieš jas paleidžiant į sistemą, kurią kontroliuoja procesas, vadinamas „kasimas". Kasimas kontroliuojama procesu, kurio metu kompiuteriai turi išspręsti sudėtingas matematines formules, kas dar padidina sudėtingumą, nes reikia daugiau kompiuterių skaičiuojamosios galios išspręsti šias formules. Išsprendus jas paleidžiami nauji Bitcoin „blokai". Teoriškai bet kas gali „kasti" kriptovaliutas, jeigu žino kaip ir turi atitinkamus techninės įrangos išteklius. Ribota pasiūla apsaugo valiutą nuo nuvertėjimo, kaip atsitinka centriniam bankams spausdinant pinigus. Kadangi riboto kiekio valiutos paklausa didėja, taip pat didėja ir jos vertė ir valiutos paprasčiausiai suskaldomos į mažesnes dalis.

Antra, įprasta pinigų sistema suteikia finansinėms institucijoms tam tikrą lygį galios, o kriptovaliutų šalininkai mano, kad tai pavojinga. Įprastoje pinigų sistemoje finansinės institucijos atstoja maža skaičių įgaliotų žmonių, kurie gali įrašyti sandorius į tradicinę sąskaitų knygą. Kai įprasti pinigai elektroniniu būdu pervedami tarp dvejų subjektų, įgaliota trečia šalis turi patvirtinti, kad sandoris įvyko, atimti vertę iš pirmo subjekto nuosavybės ir pridėti prie antro subjekto nuosavybės. Be šių trečiųjų šalių virtualios valiutos kopijos gali būti kuriamos iki begalybės. Nuo trečiųjų šalių priklausanti sistema su ribotu įgaliotų trečiųjų šalių skaičiumi yra, pagal kriptovaliutų šalininkus, neefektyvi ir pernelyg atvira korupcijai.

Pritaikius blokų grandinės technologiją nebereikia trečiųjų šalių patvirtinimo ir ji sukuria tariamai antikorupcinį arba pakeičiamą objektyvų įrašą.

Kas yra Bitcoin?

Bitcoin – tai skaitmeninė valiuta, kurią iš pradžių 2009 metais išleido „Satoshi Nakamoto" (vieno arba grupės žmonių slapyvardis). Juos paskatino tai, kad jie buvo nepasitenkinti priklausomybe nuo dekretinės pinigų sistemos ir jos vaidmeniu pasaulinėje ekonomikoje ir pritarė geopolitinių jėgų struktūroms.

Nors kriptovaliutos skiriasi, mes negalime į tai per daug gilintis, pagrindinis skirtumas tarp Bitcoin ir kitų kriptovaliutų, tokių kaip LiteCoin ir Ether, yra tas, kad dabar žmonės juo labiau domisi. Bitcoin buvo pirma tikra plačiai pritaikyta kriptovaliuta ir jis sulaukė dar daugiau dėmesio, kai įmonės pradėjo priimti mokėjimus Bitcoin kriptovaliuta.

Kas yra Bitcoin Cash?

Bitcoin Cash naujienos dabar dėmesio centre! Ši nauja kriptovaliuta karščiausia spaudos naujiena ir egzistuoja tik nuo 2017 m. rugpjūčio 1 d. Nors nuolat atsiranda naujos kriptovaliutos, kai kurios labiau skiriasi nuo Bitcoin ir kai kurios maždaug tokios pačios, pagrindinis skirtumas tarp jų ir Bitcoin Cash yra tas, kad pastaroji atsirado iš originalaus Bitcoin.

2017 m, rugpjūčio 1d. Bitcoin blokų grandinėje įvyko „Hard Fork" išsišakojimas į dvi naujas blokų grandines – Bitcoin ir Bitcoin Cash. Blokų grandinės išsišakojimas reiškia, kad iki šiol Bitcoin ir Bitcoin Cash šaka turėjo tą pačią sąskaitų knygos istoriją. Nuo išsišakojimo susikūrė dvi skirtingos sąskaitų knygos, o tai reiškia, kad dabar egzistuoja dvi skirtingos kriptovaliutos.

Prekiaukite Bitcoin Cash CFD pasaulio populiariausioje prekybos platformoje – MetaTrader 4. Atrakinkite tikrą šios platformos galią su mūsų nepakartojamu MetaTrader 4 Supreme Edition įskiepiu, kuriame yra daugiau nei 60 išskirtinių prekybos įrankių. Parsisiųskite nemokamai jau šiandien!

Kodėl įvyko Bitcoin „Hard Fork"?

Bitcoin blokų grandinės technologija remiasi duomenų „blokais". Kadangi Bitcoin vis dažniau naudojamas ir įvykdoma vis daugiau sandorių šie Bitcoin blokai greičiau užsipildo. Sandorių greitis lėtėjo, nes reikėjo naujų „blokų" patvirtinti ir patikrinti sandorius, o kasėjai negalėjo to padaryti pakankamai greitai. Vėl, nesigilindami į technines detales, tai tapo mastelio problema. Bitcoin reikėjo padidinti blokus, o tam reikėjo atnaujinti programinę įrangą ir pakeisti šaką.

Yra techninių skirtumų tarp Bitcoin ir Bitcoin Cash, pavyzdžiui, Bitcoin Cash blokai mažesni. Iš prekiautojo pozicijos skirtumas tas, kad Bitcoin ir Bitcoin Cash dabar dvi skirtingos kriptovaliutos ir kaip išvestinės finansinės priemonės – du atskiri finansiniai instrumentai: BTC (Bitcoin) ir BCH (Bitcoin Cash).

Kriptovaliutos, kaip prekiautinos išvestinės finansinės priemonės, labiausiai traukia savo santykiniu kintamumu lyginant su labiau „subrendusiais" dekretiniais pinigais. Jos kaip besiformuojančios rinkos valiutos naudojančios steroidus, o jų paklausa kaip amerikietiški kalneliai, priklausantys nuo sentimento, bandančio nuspėti būsimą kainos trajektoriją. Kadangi tai nauja kriptovaliuta, Bitcoin Cash kintamumas ateinančiomis savaitėmis ir mėnesiais turėtų būti dar didesnis nei Bitcoin ir kitų populiaresnių kriptovaliutų, tokių kaip Ether, LiteCoin ir Ripple.

Potencialus kintamumas traukia prekiautojus, kurie linkę labiau rizikuoti. Prekiaudami Bitcoin Cash ir kitomis alternatyviomis monetomis galite užsidirbti, tačiau visada prisiminkite, kad didesnis kintamumas taip pat reiškia didesnius nuostolius. Naudokitės mūsų kintamumo apsaugos nustatymais ir prieš pradėdami prekiauti Bitcoin Cash realioje rinkoje išmėginkite savo prekybą nemokomoje demonstracinėje sąskaitoje su virtualiomis lėšomis.

Dar viena kriptovaliutų ypatybė, kuri patraukia prekiautojus – tai jos beveik nekoreliuoja su tradicinėmis finansų rinkomis ir kitomis turto klasėmis, ne tik su dekretiniais pinigais. Kadangi kriptovaliutos nėra dekretinių pinigų sistemos dalis, jų vertės neveikia dekretinių pinigų trendai. Ir kadangi jos nepririštos prie jokios vyriausybės arba centrinio banko, geopolitiniai veiksniai jų neveikia taip pat kaip kito turto ir juo paremtu finansinių instrumentų.

Kas veikia Bitcoin Cash kainą?

BCH - USD, 2017 m. liepa – rugsėjis

Šaltinis: CryptoCompare

Jeigu centrinių bankų pinigų politika ir geopolitiniai įvykiai neveikia Bitcoin Cash ir kitų kriptovaliutų vertės taip kaip kito turto, tada, kas veikia? Prekiaujant Bitcoin reikia suprasti, kas veikia jo kainą. Nors ši kriptovaliuta labai nauja, ji antra pasaulyje pagal vertingumą (rinkos kapitalizaciją) ir atsilieka tik nuo Bitcoin. Taigi, kas tai skatina?

BHC priimančios keityklos: sukūrus Bitcoin Cash, keityklos ir piniginės nenorėjo priimti naujos kiptovaliutos. Tačiau dabar vis daugiau jų priima Bitcoin Cash ir tai didina jo vertę, nes jį lengviau saugoti ir pervesti. Tai pagrindinis veiksnys, lemsiantis Bitcoin Cash sėkmingumą priimant jį kaip valiutą. Prekiautojai turėtų stebėti naujus keityklų ir piniginių tiekėjus, ypač didžiuosius, pranešančius, kad pradeda priimti Bitcoin Cash.

Kasimo greitis – Bitcoin Cash labai vilioja kasėjus, nes jo blokai mažesni lyginant su originaliu Bitcoin, o tai reiškia, kad dabar jį lengviau kasti ir jis pelningesnis. Mažesni blokai taip pat reiškia, kad daugiau sandorių ir kasėjai užsidirba daugiau pinigų už sandorius jų iškastuose blokuose ir tai skatina jo populiarumą.

Kas Bitcoin Cash laukia ateityje?

Paprastas atsakymas – niekas iš tiesų nežino. Šiuo etapu neįmanoma pasakyti kaip sėkmingai Bitcoin Cash bus priimtas ir kaip tai paveiks originalų Bitcoin. Dabar galima užtikrintai pasakyti tik tai, kad BTC „Hard Fork" išsaugojo visus egzistuojančius sandorių įrašus ir tai, kas vyksta – labai įdomus eksperimentas, kuris mums daug pasakys apie kriptovaliutų ateitį, ne tik Bitcoin ir Bitcoin Cash.

Mažesni Bitcoin Cash blokai labai vilioja kasėjus, o tai paveiks būsimą Bitcoin Cash kainą taip pat gali būti, kad ir kitų kriptovaliutų. Laikas taip pat pasakys, ar Bitcoin / Bitcoin Cash „Hard Fork" blokų grandinės mastelio problema bus išspręsta. Taip pat nėra neįmanoma, kad BCH galiausiai perimtų BTC ir taptų pagrindine Bitcoin grandine. Dabar via tai tik spekuliacijos. Tačiau aišku, kad ši situacija ateinančiomis savaitėmis, mėnesiais ir metais suteiks įdomių galimybių kriptovaliutų prekiautojams, kurie nebijo didelės rizikos.

Trumpai tariant – stebėkite!

Nepamirškite, kad Admiral Markets – Jūsų idealiausias partneris Forex ir akcijų, akcijų indeksų, žaliavų, obligacijų, taip pat kriptovaliutų CFD prekybai!

Kiti naudingi straipsniai

prekiauti bitcoin cash cfd

Apie Admiral Markets

Kaip reguliuojamas brokeris, suteikiame galimybę naudotis populiariausiomis prekybos platformomis pasaulyje ir prekiauti sandoriais dėl kainų skirtumo (CFD), akcijomis ir biržoje prekiaujamais fondais (ETF).

Šis turinys nėra ir neturėtų būti suprantamas kaip patarimas, rekomendacija, pasiūlymas ar skatinimas sudaryti sandorį dėl kokio nors finansinio instrumento. Atkreipkite dėmesį, kad ši analizė nėra tikslus dabartinės ar būsimos veiklos rodiklis ir kad rinkos sąlygos laikui bėgant gali keistis. Prieš priimdami sprendimą investuoti, kreipkitės į nepriklausomą finansų patarėją, kad įsitikintumėte, jog suprantate susijusią riziką.

Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 77% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.