76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Recesija arba ekonomikos nuosmukis - kaip tam pasiruošti

Skaitymo trukmė: 14 min.

Ar žinote, kad, pagal naujausius tyrimus, du iš trijų žmonių nėra pasirengę kitam ekonomikos nuosmukiui arba recesijai? Šis faktas dar labiau verčia sunerimti, žinant, kad vis daugiau ekonomistų prognozuoja ekonomikos nuosmukį ir ragina rengtis kitai recesijai artimiausiu metu. Tačiau yra keletas paprastų būdų, kaip pasiruošti recesijai. Pavyzdžiui, išsiaiškinti, kaip ekonomikos nuosmukis gali paveikti akcijų rinką, ir išnagrinėti atitinkamas strategijas, kurias naudoja pasauliniai investuotojai, norėdami iš tokios situacijos gauti naudos.

Recesija arba ekonomikos nuosmukis - kaip tam pasiruošti

Šiame straipsnyje mes paaiškiname, kas yra recesija arba ekonomikos nuosmukis, kas tai sukelia, kaip tokia situacija veikia ekonomiką bei akcijų rinką, taip pat kaip pasiruošti kitai recesijai ir pateiksime kelias recesijos metu veikiančias strategijas, kurias galite laikyti savo priemonių arsenale, pasirengę tinkamai sutikti ekonominę recesiją.

Kas yra recesija arba ekonominis nuosmukis?

Kembridže įsikūręs Nacionalinis ekonomikos tyrimų biuras nuosmukį apibūdina kaip „reikšmingą ekonominės veiklos sumažėjimą visoje ekonomikoje, trunkantį daugiau nei keletą mėnesių". Ekonomikos nuosmukis vertinamas pagal šiuos penkis rodiklius:

 • realusis bendrasis vidaus produktas (BVP),
 • realiosios pajamos,
 • užimtumas,
 • pramonės gamyba ir
 • mažmeninė prekyba.

Daugelis ekonomistų ir analitikų į recesijos apibrėžimą žvelgia iš dar toliau, apibrėždami ją kaip neigiamą ekonomikos BVP augimą du ketvirčius iš eilės. Yra ir kitų, labiau matomų, rodiklių, tokių kaip įmonių bankrotai, pasikeitę pardavimai dėl mažų vartotojų išlaidų, kritusios būsto kainos ir aukštas nedarbo lygis.

Kas lemia recesiją arba ekonomikos nuosmukį?

Yra daug priežasčių dėl kurių kyla ekonomikos nuosmukis. Recesiją gali sukelti karai, kartais ji kyla dėl vyriausybės vykdomų politinių veiksmų. O apskritai ekonomikos nuosmukį lemia ekonomikos disbalansas, kurį reikia ištaisyti.

Pavyzdžiui, 2008 m. ekonomikos nuosmukį lėmė neracionalus būsto rinkos perteklius. Visi manė, kad būsto kainos ir toliau kils, todėl daugelis žmonių pirko nekilnojamąjį turtą, kurio, iš tiesų, negalėjo sau leisti. JAV federalinis rezervų bankas išlaikė žemas palūkanų normas, o tai skatino dar daugiau skolintis. Finansų institucijos sukūrė sudėtingus produktus, kuriuose buvo sumaišytos geros ir blogos paskolos. Kai žmonės nebegalėjo įvykdyti savo paskolų įsipareigojimų, rinka supanikavo, o tai galiausiai privedė prie bankų bankroto ir vyriausybių kiekybinio skatinimo planų.

2008 m. recesiją arba ekonomikos nuosmukį lėmė perteklinės skolos ekonomikoje, tuo tarpu 2001 m. recesiją sukėlė išaugusios technologijų bendrovių akcijos, dėl to ir sprogo „technologijų burbulas". Žvelgiant atgal, kiekviena recesija buvo unikali, tačiau buvo ir tam tikrų panašių bruožų, tokių kaip aukštos palūkanų normos, turto kainų burbulai ir išskirtinis infliacijos lygis.

Jeigu norite išvengti neigiamo kitos recesijos poveikio, labai svarbu pasirūpinti, kad savo finansiniame arsenale turėtumėte tinkamus įrankius. Vienas iš jų yra „MetaTrader 5" platforma - Nr. 1 pasaulyje daugiafunkcinė prekybos platforma. Platforma, kurią „Admiral Markets" siūlo visiškai NEMOKAMAI! Galimybė naudotis pažangiausiais grafikų sudarymo įrankiais, nemokamais rinkos duomenis ir analitika realiu laiku, geriausiais prekybos valdikliais ir dar daugiau! Norėdami atsisiųsti „MetaTrader 5" dabar, spauskite šią reklaminę juostą ir gaukite ją NEMOKAMAI.

Kas lemia recesiją arba ekonomikos nuosmukį?

Kaip ekonomikos nuosmukis arba recesija veikia akcijų rinką?

Svarbu atkreipti jūsų dėmesį, kad akcijų rinka nėra ekonominio nuosmukio rodiklis. Taip yra todėl, kad akcijų rinka atspindi investuotojų požiūrį į būsimą viešai kotiruojamų bendrovių uždarbį, o ne į ekonomikos būklę.

Tačiau ekonomikos nuosmukio arba recesijos metu vartotojai paprastai išleidžia mažiau, o tai gali bendrai lemti darbo vietų mažėjimą, savo ruožtu, tai gali turėti įtakos įmonės pelningumui arba būsimoms pajamoms. Štai kodėl ekonominis nuosmukis ir akcijų rinkos nuosmukis paprastai sutampa. Pavyzdžiui, pažvelkime į 2008 m. finansinį nuosmukį ir „Dow Jones 30" akcijų indeksą (DJI 30), kuris apima trisdešimt JAV bendrovių iš įvairių sektorių, tokių kaip „Apple", „Nike", „McDonald's" ir daug kitų.

Kaip ekonomikos nuosmukis arba recesija veikia akcijų rinką?

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5", DJI 30, 2005 m. gegužės 1 d.-2019 m. rugpjūčio 15 d. mėnesinis grafikas. 2019 m. rugpjūčio 15 d., 13.56 val., BST, duomenys. Atkreipkite dėmesį: ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Pateiktame grafike geltonas stačiakampis rodo „Dow Jones 30" indekso kritimą nuo 2007 m. spalio mėn. iki 2009 m. kovo mėn. Nors per tą laiką indeksas smarkiai krito, dugną jis pasiekė dar prieš ekonomikai vėl pradedant sparčiai kilti. Taip yra todėl, kad nuosmukio metu centriniai bankai paprastai sumažina palūkanų normas, kad skolinimosi išlaidos būtų pigesnės, tikėdamiesi, kad įmonės panaudos kapitalą investicijoms į augimą, inovacijas, užimtumą ir pan. Esminė idėja yra priversti ekonomiką vėl augti.

Jeigu tai suprantate, reiškia, kad galite pradėti ruoštis kitam recesijai naudodamiesi atitinkamomis apsaugančiomis strategijomis, kurias kaip tik ir aprašysime kituose šio straipsnio skyriuose.

Kaip pasiruošti ekonomikos nuosmukiui (recesijai) su „Admiral Markets"

Daugelis žmonių mano, kad tinkamai pasirengti recesijai - svarbiausia nuspėti tinkamą laiką, kada prasidės ekonomikos nuosmukis. Tiesą sakant, daug svarbiau turėti prieigą prie tinkamų finansinių prekybos produktų, kad galėtumėte kapitalizuoti bet kokius svarbiausius rinkos pokyčius.

Prieš apžvelgdami kelias strategijas, veikiančias recesijos metu, paaiškinime, kaip galite pradėti ruoštis kitai recesijai:

1. Atidarykite prekybos sąskaitą pas reguliuojamą brokerį

Ekonominio neapibrėžtumo, pavyzdžiui, ekonomikos nuosmukio arba recesijos metu turite būti tikri, kad jūsų brokeris tarnauja jūsų interesams ir visas operacijas atlieka kompetentingai. Brokeriai, kuriuos kontroliuoja visame pasaulyje pripažįstamos finansų kontrolės institucijos, tokios kaip Jungtinės Karalystės finansinio elgesio tarnyba (FCA), suteikia klientams didesnį finansinį stabilumą ir saugumą.

„Admiral Markets" įmonių grupę reguliuoja keturios labiausiai pasaulyje pripažintos finansų reguliavimo institucijos: Jungtinės Karalystės finansinio elgesio tarnyba (FCA), Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisija (ASIC), Kipro vertybinių popierių ir biržų komisija (CySEC) bei Estijos finansų priežiūros tarnyba (EMST).

2. Sužinokite, kaip pasinaudoti susitarimais dėl kainų skirtumų (CFD), norint gauti naudos iš krintančios rinkos

Prekyba CFD yra labai įvairi, taip pat pasižymi ir įvairiais privalumais bei trūkumais. Tačiau, prekiaudami CFD, vartotojai gali gauti naudos tiek iš krintančių, tiek ir augančių rinkų - tai išsamiau aptarsime savo pirmojoje ekonomikos nuosmukiui skirtoje prekybos strategijoje.

Išmokti, kaip veikia CFD prekyba, gali būti naudinga recesijos metu, kai kai kurios rinkos krenta, o kai kurios auga - tai suteikia lankstumo, reikalingo prekybai recesijos metu.

Prekiautojai gali naudoti tradicines akcijų pardavimo sąskaitas, tokios kaip „Admiral.Invest". Ši sąskaita suteikia galimybę investuoti į bendrovės akcijas. Nors šioje sąskaitoje negalite prekiauti rinkai krintant, bet yra ir kitų privalumų, tokių kaip galimybė gauti dividendus. Be to prieiga prie skirtingų finansinių produktų, prekiaujant pas tą patį brokerį, gali būti tikrai naudinga.

3. Praktikuokitės prekiauti lengvai naudojamoje, greitoje ir saugioje prekybos platformoje

Populiariausia pasaulyje prekybos platforma yra „MetaTrader" („MetaTrader 4", „MetaTrader 5" ir „MetaTrader WebTrader"), kurią „Admiral Markets" klientai gali atsisiųsti nemokamai. Nesvarbu, ar prekiaujate kompiuteriu, „Mac", „Android" ar „iOS" sistema, galite pasiekti „MetaTrader" prekybos platformų rinkinį ir mėgautis pažangiausiomis grafikų sudarymo funkcijomis, plačiu aktyvų klasių pasirinkimu, nemokamais rinkos duomenimis ir naujienomis bei įvairiu prekybos priemonių asortimentu, naudotis techniniais ir fundamentiniais prekybos indikatoriais.

Ruošiantis prekiauti finansų rinkose ekonomikos nuosmukio metu, svarbu jau mokėti, kaip naudotis savo prekybos platforma, kaip patekti į įvairias rinkas ir kaip sudaryti realius sandorius. Taip yra todėl, kad daugybė investuotojų ir prekiautojų stengsis tinkamai pakoreguoti ir valdyti savo portfelius, todėl rinkos gali judėti labai greitai. Jūs tikrai nenorėsite sulėtinti savo darbo, kad galėtumėte pagalvoti, kaip atidaryti savo prekybos platformą!

Demonstracinė sąskaita yra puikus būdas pradėti praktikuotis aplinkoje be rizikos, kad įsitikintumėte, kada esate pasiruošę ir kada jums tinkamas laikas pradėti prekybą realioje sąskaitoje. Jeigu norite atidaryti demonstracinę sąskaitą, tiesiog atlikite šiame vaizdo įraše nurodytus žingsnius:

Pasirengę? Dabar galite atidaryti nemokamą demonstracinės prekybos sąskaitą „Admiral Markets" įmonėje, paspaudę šią reklaminę juostą:

Kaip pasiruošti ekonomikos nuosmukiui (recesijai) su „Admiral Markets"

4. Susipažinkite su skirtingomis aktyvų klasėmis, pavyzdžiui, Forex, akcijomis, žaliavomis ir indeksais bei t. t.

Finansinėmis priemonėmis galima prekiauti įvairiose rinkose, tokiomis kaip Forex, akcijų, žaliavų, indeksų, obligacijų ar kriptovaliutų. Ekonomikos nuosmukio metu kai kuriose šiose rinkose gali susiformuoti kritimo tendencijos, kitose - kilimo.

Pavyzdžiui, kitame skyriuje vienoje iš strategijų, susijusių su recesija, aptarsime investuotojų tendenciją pereiti prie saugaus prieglobsčio aktyvų, tokių kaip auksas ar Šveicarijos frankas.

Saugaus prieglobsčio aktyvai reiškia rinkas, kurios, kaip tikimasi, išlaikys savo vertę net ir tada, kai pasaulio finansų rinkos imsis nukentės. Dėl Šveicarijos vyriausybės ir jos finansų sistemos stabilumo Šveicarijos frankas laikomas saugiu. Auksas laikomas saugiu prieglobsčiu, nes nuo senų senovės jis buvo naudojamas kaip tam tikra valiutos forma.

Supratimas apie skirtingas aktyvų klases, kuriomis galite prekiauti, gali padėti pasiruošti prekybai ekonomikos nuosmukio metu, apie tai sužinosite kitame skyriuje.

Kai atidarysite savo realios ar demonstracinės prekybos sąskaitą ir nustatysite „MetaTrader" prekybos platformą, pereikite prie kito žingsnio, ruošiantis recesijai, - sudaryti prekybos planą, naudodamiesi strategijomis, veikiančiomis recesijos metu. Šiame straipsnyje mes sutelksime dėmesį į tris strategijas, galinčias padėti recesijos metu įvairiose rinkose. Taip pat galite peržiūrėti ir kitas strategijas, skirtas naudoti įvairiomis rinkos sąlygomis, straipsnyje „Šių metų prekybos strategijos".

Prekybos strategijos recesijos metu

Jeigu norite geriau suprasti pateiktas strategijas, geriausia atidaryti „Admiral Markets MetaTrader" platformą, kad galėtumėte sekti pavyzdžiais savo grafikuose.

Nr. 1 - Diversifikuokite savo akcijų portfelį, naudodamiesi sektoriaus rotacija

Valdantys bendrovių akcijų finansinį portfelį susiduria su rizika, kad recesijos arba ekonomikos nuosmukio metu šios akcijos gali prastai veikti. Kai kurie investuotojai gali bandyti savo pozicijas apdrausti, sudarydami indeksų CFD trumpas pozicijas, tai yra pardavimo sandorius (paaiškinsime aptardami kitą strategiją recesijos metu). Taip yra siekiama, kad bet koks pelnas iš prekybos krintančioje rinkoje kompensuotų nuostolius, atsirandančius dėl mažėjančio akcijų portfelio. Tačiau tai lengviau pasakyti, nei padaryti.

Norėdami pasirengti recesijai, investuotojai gali pasinaudoti „sektoriaus rotacijos" galimybe. Tai tokia praktika, kai akcijų portfeliai iš naujo subalansuojami, susitelkiant į sektorius, kurie paprastai veikia geriau. Pavyzdžiui, ekonomikos nuosmukio metu „gynybiniai" sektoriai, tokie kaip plataus vartojimo prekės, komunalinės paslaugos ir sveikatos apsauga, paprastai veikia geriau nei kiti sektoriai, tokie kaip vartojimo sektorius, mažmeninė prekyba ir pan. Taip yra todėl, kad pirmosios grupės įmonės teikia paslaugas ar produktus, kurių žmonėms vis tiek reikės, nesvarbu, kokia ekonomikos situacija.

Investuotojai taip pat gali bandyti gauti didesnes dividendų pajamas. Jeigu investuojate į bendrovės akcijas, turite teisę gauti dividendus, kurie iš esmės yra pelno dalis. Iš esmės investuotojai stengiasi rasti geriausias akcijas pagal dividendus.

Vienas iš paprasčiausių būdų pradėti investuoti į akcijas yra atidaryti „Admiral.Invest" sąskaitą, kuri suteikia galimybę investuoti į 15 didžiausių pasaulio vertybinių popierių biržų akcijas ir ETF prekybos platformoje „MetaTrader 5". Kiti šios sąskaitos privalumai - tai nemokami rinkos duomenys realiu laiku, rinkos duomenų atnaujinimas, nuliniai sąskaitos priežiūros mokesčiai, maži komisiniai mokesčiai už sandorius ir dividendų išmokėjimas! Šią sąskaitą galite atidaryti paspaudę šią reklaminę juostą:

Prekybos strategijos recesijos metu

Nr. 2 - Akcijų indeksų CFD trumpos pozicijos

Su „Admiral Markets" galite prekiauti įvairiais indeksų CFD, pavyzdžiui, „Dow Jones 30" (DJI 30), vokiečių DAX 30 ar FTSE 100. Norėdami pamatyti, kuriose rinkose galite prekiauti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite „MetaTrader" platformą.
 2. Atidarykite „Market Watch" skyrių iš meniu „View" viršuje arba paspausdami „Ctrl + M" klaviatūroje.
 3. Kairėje grafiko pusėje bus atidarytas rinkos simbolių sąrašas.
 4. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite „Market Watch" langą ir pasirinkite „Symbols" arba paspauskite „Ctrl + U" savo klaviatūroje.
 5. Tada atsidarys žemiau pateiktas langas, kuriame išsamiai aprašomos visos rinkos, kuriomis galite prekiauti.
 6. Pasirinkite „Cash Indices".

Prekybos strategijos recesijos metu

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5", 2019 m. rugsėjo 6 d. duomenys. Rizikos atsisakymas: šiame straipsnyje pateikti finansinių priemonių grafikai yra tik iliustracinio pobūdžio ir tai nėra prekybos patarimas arba raginimas pirkti ar parduoti bet kurią „Admiral Markets" teikiamą finansinę priemonę (CFD, ETF, akcijos). Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Akcijų rinkos indeksai parodo įvairių bendrovių, kotiruojamų biržoje, sąrašą. Pavyzdžiui, „Dow Jones 30" indeksas apskaičiuojamas pagal 30 Amerikos bendrovių uždarymo kainas ir rinkos kapitalizaciją. Šis indeksas apima „Apple", „Boeing", „Pfizer", „Microsoft", „Nike", „Wal-Mart" ir kitas bendroves.

Kadangi ekonomikos nuosmukio arba recesijos metu įmonės susiduria su problemomis, akcijų kainos paprastai krinta. Taigi, užuot pirkę akciją ar investavę į indeksą tikėdamiesi, kad kaina pakils ir tada parduosite pelningai, galite padaryti atvirkščiai, prekiaudami indeksų CFD.

Kritus atskirų akcijų kainoms, mažėja ir jas atspindintis indeksas. Todėl prekiautojai dažnai parduoda indeksus, tai yra sudaro trumpas pozicijas, kad galėtų gauti pelno iš krintančių kainų. Naudodami CFD galite sudaryti pardavimo sandorius, tai reiškia, kad jūs parduodate CFD didesne kaina tikėdamiesi, kad ateityje kaina kris ir jūs galėsite užbaigti sandorį, nusipirkę aktyvą už mažesnę kainą ir taip uždirbdami pelno iš kainų skirtumo. Žinoma, jeigu rinka pakils, prekiautojas praras savo pinigus, todėl rizikos valdymas yra būtinas.

Pradedantiesiems prekiautojams geriau iš pradžių laikytis mažos rizikos ir naudoti Stop Loss, kurie yra kainų įsakymo lygiai, skirti išeiti iš rinkos tam tikra fiksuota kaina, kad sumažintumėte galimus didelius nuostolius.

Norėdami parduoti indeksų CFD, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Pagal savo prekybos strategiją nustatykite galimą įėjimo į rinką tašką, Stop Loss ir Take Profit lygius.
 2. „MetaTrader" platformoje pasirinkite indeksą, „Market Watch" lange pasirinkę indeksą, spauskite ją kairiuoju pelės klavišu, palaikykite ir vilkite į grafiką, tuomet atleiskite.
 3. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite grafiką, pasirinkite Prekyba -> Naujas įsakymas arba paspauskite F9 savo klaviatūroje.
 4. Pasirodys paveikslėlyje pateiktas įsakymo langas, o prekiautojas galės spausti PARDUOTI arba PIRKTI.

Prekybos strategijos recesijos metu

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5", 2019 m. rugpjūčio 25 d. duomenys. Rizikos atsisakymas: šiame straipsnyje pateikti finansinių priemonių grafikai yra tik iliustracinio pobūdžio ir tai nėra prekybos patarimas arba raginimas pirkti ar parduoti bet kurią „Admiral Markets" teikiamą finansinę priemonę (CFD, ETF, akcijos). Ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Dabar kyla klausimas, kokią prekybos strategiją arba įrankius naudojate, kad padėtumėte nustatyti, kada rinkoje sudaryti trumpą poziciją Yra daugybė įrankių, kuriais prekiautojai gali pasinaudoti, pavyzdžiui, techniniai indikatoriai ar kainų judėjimo prekybos modeliai.

Nr. 3 - Aukso CFD pirkimas

Auksas yra populiari prekiautojų ir investuotojų rinka ekonominio netikrumo laikais. Taip yra dėl to, kad jis yra saugaus prieglobsčio aktyvas, nes aukso kaip tam tikros valiutos formos istorija siekia dar senų senovę. 2008 m. finansinio nuosmukio arba recesijos metu investuotojai paliko akcijų rinką ir perėjo į aukso rinką, kaip matote pateiktame grafike:

Prekybos strategijos recesijos metu

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5", Gold, 1992 m. sausio 1 d.-2019 m. rugpjūčio 15 d. mėnesinis grafikas. 2019 m. rugpjūčio 15 d., 16.08 val., BST, duomenys. Atkreipkite dėmesį: ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Pateiktame ilgalaikiame aukso grafike, geltoname stačiakampyje, matome aukso kainos judėjimą nuo 2008 m. pradžios iki aukščiausio taško, kurį rinka pasiekė 2011 m. rugsėjo mėnesį. Nors jau ir iki finansų krizės aukso kainos buvo aukštos, judėjimas aukštyn dar labiau pagreitėjo, kai dėl recesijos prasidėjo įmonių bankrotai ir bankų gelbėjimas.

Iš visų brangiųjų metalų auksas yra didžiausia rinka, siūlanti investuotojams diversifikaciją ekonominio nuosmukio arba recesijos metu, taip pat trumpalaikes bei ilgalaikes prekybos galimybes dėl didelio kainų svyravimo ir krypčių tendencijų. Prekiautojai „Admiral Markets" gali prekiauti auksu be komisinių mokesčių.

Recesija arba ekonominis nuosmukis - išvados

Lanksti prieiga prie įvairių prekybos priemonių, skirtingų aktyvų klasių, greita ir saugi prekybos platforma yra būtini rengiantis kitai recesijai. Su „Admiral Markets" galite:

 • Prekiauti su didelę patirtį turinčiu brokeriu, kurį reguliuoja keturios pasaulinės finansų reguliavimo institucijos, įskaitant Jungtinės Karalystės finansinio elgesio instituciją.
 • Prisijungti prie greičiausių ir saugiausių prekybos platformų „MetaTrader" asmeniniuose kompiuteriuose, „Mac", „Android" ar „iOS" sistemose.
 • Prekiauti 24 valandas per parą, penkias dienas per savaitę.
 • Jeigu norite jaustis saugiau, pasinaudokite apsaugos nuo neigiamo balanso politika.

Jeigu jaučiatės įkvėpti pradėti prekybą arba šis straipsnis suteikė jums tam tikros papildomos informacijos ir pagilino jūsų turimas prekybos žinias, jums turėtų būti smagu žinoti, kad „Admiral Markets" suteikia galimybę prekiauti „Forex" ir CFD iki daugiau kaip 80 valiutų, su naujausiais rinkos atnaujinimais ir technine analize, kurie teikiami NEMOKAMAI! Spauskite šią reklaminę juostą, kad jau šiandien atidarytumėte realią prekybos sąskaitą!

Recesija arba ekonominis nuosmukis

Kiti naudingi straipsniai

Apie Admiral Markets

Admiral Markets – brokeris, kurio veiklą reguliuoja atitinkamos institucijos, suteikia galimybę naudotis populiariausiomis pasaulyje prekybos platformomis ir prekiauti susitarimais dėl kainų skirtumo (CFD), akcijomis bei biržoje prekiaujamais fondais (ETF).

Šis turinys nėra ir neturėtų būti suprantamas kaip patarimas, rekomendacija, pasiūlymas ar skatinimas sudaryti sandorį dėl kokio nors finansinio instrumento. Atkreipkite dėmesį, kad ši analizė nėra tikslus dabartinės ar būsimos veiklos rodiklis ir kad rinkos sąlygos laikui bėgant gali keistis. Prieš priimdami sprendimą investuoti, kreipkitės į nepriklausomą finansų patarėją, kad įsitikintumėte, jog suprantate susijusią riziką.