Kad Jūsų patirtis naršant mūsų svetainėje būtų pati geriausia, mes naudojame slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Daugiau informacijos bei tai, kaip galite pakeisti savo nuostatas, rasite mūsų Privatumo politikoje.
Daugiau informacijos Sutinku
79% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 79% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus. expand_more

Stochastinis indikatorius ir jo pritaikymas

Skaitymo trukmė: 19 min.

Stochastinis indikatorius stochastinis osciliatorius yra vienas iš populiariausių prekiautojų naudojamų techninių rodiklių, juo labiau, kad jį paprasta naudoti net ir pradedantiesiems prekiautojams, bet tuo pačiu jis vis tiek yra pakankamai efektyvus ir labiau pažengusiems.

Stochastinis indikatorius ir jo pritaikymas

Šiame straipsnyje kaip tik ir pabandysime išsiaiškinti:

 • Kas yra stochastinis indikatorius finansų rinkoje
 • Kaip apskaičiuojamas stochastinis indikatorius
 • Geriausia šio indikatoriaus konfigūracija
 • Kaip veikia stochastinis indikatorius ir kaip jį pritaikyti skirtingoms prekybos strategijoms

Skaitykite toliau ir sužinosite viską apie šį indikatorių!

Kas yra stochastinis indikatorius

Šis techninis osciliatorių šeimos indikatorius buvo skirtas atpažinti rinkos tendencijų pasikeitimus ir prekyboje yra labai universalus. Jį sukūrė George Lane praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje.

Įdomi detalė, kad „stochastinis" reiškia atsitiktinį. Rinkų prekyboje terminas „stochastinis" tiesiog reiškia „MetaTrader" prekybos platformoje stochastinio indikatoriaus atliktą dabartinės uždarymo kainos ir ankstesnių uždarymo kainų pasirinktu laikotarpiu palyginimą.

Tai yra vienas iš populiariausių Forex, indeksų ir akcijų rinkų indikatorių. Stochastinis indikatorius gali būti naudojamas:

 • MACD divergencijai
 • Dienos prekybai
 • Skalpavimui
 • Pirkimo ar pardavimo patvirtinimui
 • Perpirkimų ir perpardavimų patvirtinimui
 • Dienos swing prekybos metodui, naudojant „Admiral Pivot Points"

Šiame straipsnyje sužinosite, kokie yra geriausi stochastiko nustatymai skalpuojant, dienos prekybai bei swing prekybai. Pagrindinė prielaida yra ta, kad impulsas viršija kainą, todėl stochastinis indikatorius arba stochastinis osciliatorius, kuris yra impulso indikatorius, gali signalizuoti apie judesį dar prieš jam įvykstant.

Kaip apskaičiuojamas stochastinis indikatorius

Stochastinis indikatorius arba osciliatorius vertinamas naudojant % K ir % D linijas.

% K = 100 [(C - Ln) / (Hn - Ln)]

Kur:

 • C yra dabartinė uždarymo kaina
 • Ln yra mažiausia kaina per paskutines n prekybos sesijas
 • Hn yra didžiausia kaina per paskutines n prekybos sesijas

% D = N periodų % K slankusis vidurkis

Šio rodiklio jautrumas ir kintamumas leidžia atidžiai stebėti kainą. Tiesą sakant, stochastinis indikatorius į savo skaičiavimus neįtraukia vidurkio, o tik kainos svyravimus per vartotojo pasirinktą laikotarpį. Todėl indikatoriaus judėjimas gali būti žiaurus, svyruojantis nuo 0 iki 100, priklausomai nuo rinkos aplinkybių. Štai kodėl % D yra rodiklio dalis, nes jis leidžia gauti daugiau filtruotų signalų.

Kaip aiškinamas stochastinis indikatorius

Stochastinis osciliatorius arba indikatorius yra impulsų rodiklis. Jo reikšmė svyruoja tam tikrame diapazone (numatytasis nuo 100 iki 0) ir priklauso nuo uždarymo vietos, lyginant su didžiausia arba mažiausia kaina tam tikro laikotarpio diapazone:

 • jeigu dabartinė uždarymo kaina yra artima didžiausiai aptariamo laikotarpio kainai (Hn), stochastikas bus artimas 100 %.
 • jeigu dabartinė uždarymo kaina yra artima mažiausiai atitinkamo laikotarpio kainai (Bn), stochastikas bus artimas 0 %

Kaip galime stebėti stochastiko judėjimą rinkoje? Naudodamiesi „MetaTrader 4" arba „MetaTrader 5" prekybos platforma. Reikiamą prekybos platformą galite nemokamai atsisiųsti, paspaudę šį reklaminį paveikslėlį:

Kaip aiškinamas stochastinis indikatorius

Stochastinis indikatorius – kokia konfigūracija geriausia

Pirmiausia, norėdami supaprastinti aiškinimą ir įvairius pateiktus atvejus, apibrėšime stochastinio indikatoriaus konfigūraciją:

 • % K – mėlyna linija
 • % D – raudona linija (signalas)
 • 80 % – juoda horizontalaus lygio linija (viršutinė linija)
 • 50 % – juoda horizontalaus lygio linija (vidurinė linija)
 • 20 % – juoda horizontalaus lygio linija (apatinė linija)

Pavyzdžiuose naudojama konfigūracija nereiškia, kad tai yra geriausia stochastinė konfigūracija arba stochastinis modelis. Jis bus apibrėžtas atsižvelgiant į jūsų prekybos stilių. Kai vartojamas stochastikas, jo parametrus pritaikyti galima labai įvairiai.

Geriausia stochastinė konfigūracija bus tokia, kuri geriausiai atitiks jūsų strategiją, todėl jūs turite ją atrasti, net jeigu pagrindinė konfigūracija ir suteikia tvirtą pagrindą.

Štai keletas idėjų:

 • Trumpalaikės prekybos stochastinio indikatoriaus konfigūracija: gali būti įdomu sutrumpinti indikatoriaus periodą arba jį padidinti, kad pamatytumėte, ar šis parametro pokytis leidžia filtruoti daug blogų signalų.
  • Parametrų pavyzdys: 14.3.3
 • Ilgalaikės prekybos stochastinių indikatorių konfigūracija: šiuo atveju geriausias indikatoriaus nustatymas gali būti jo numatytosios reikšmės.
  • Parametrų pavyzdys: 5.3.3

Stochastinio indikatoriaus reikšmės yra apribotos tarp 0 ir 100 verčių. Kraštutinės jo reikšmės negali viršyti šių abiejų verčių. O taip indikatorius interpretuojamas, kai jo lygis viršija 80 % arba lygis yra žemiau kaip 20 %:

 • jeigu mėlynoji linija siekia 80 %, aktyvas laikomas pervertintu
 • jeigu mėlynoji linija siekia 20 %, aktyvas laikomas nepakankamai įvertintu

Yra keletas būdų prekiauti stochastiku. Dabar pateiksime keturis populiariausius rinkos prekybos metodus.

Stochastinis indikatorius ir jo linijų susikirtimas

Stochastikas gali mums pateikti įvairių prekybos signalų.

Susikerta linijos

 • Jeigu mėlyna linija kerta raudoną liniją į viršų, indikatorius sukuria pirkimo signalą.
 • Jeigu mėlyna linija kerta raudoną liniją žemyn, indikatorius sukuria pardavimo signalą.

Stochastinis indikatorius ir jo linijų susikirtimas

Šaltinis: „Admiral Market MetaTrader 5 Supreme Edition", USD/CAD 2019 m. rugpjūčio 12 d.–2019 m. lapkričio 28 d. dieninis grafikas. 2019 m. lapkričio 28 d. duomenys. Atkreipkite dėmesį, kad praeities rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

50 % linijos kirtimas

 • Jeigu mėlyna linija kerta centrinę horizontalią liniją į viršų, stochastinis indikatorius sukuria pirkimo signalą.
 • Jeigu mėlyna linija kerta centrinę horizontalią liniją žemyn, stochastikas sukuria pardavimo signalą.

Stochastinis indikatorius ir jo linijų susikirtimas

Šaltinis: „Admiral Market MetaTrader 5 Supreme Edition", USD/CAD 2019 m. rugpjūčio 12 d.–2019 m. lapkričio 28 d. dieninis grafikas. 2019 m. lapkričio 28 d. duomenys. Atkreipkite dėmesį, kad praeities rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

% K lygis

 • Jeigu mėlyna linija yra virš 80 % ir kerta žemyn aukščiausią horizontalią liniją, gaunamas pardavimo signalas.
 • Jeigu mėlyna linija yra žemiau 20 % ir kerta į viršų apatinę horizontalią liniją, sukuriamas pirkimo signalą.

Stochastinis indikatorius ir jo linijų susikirtimas

Šaltinis: „Admiral Market MetaTrader 5 Supreme Edition", USD/CAD 2019 m. rugpjūčio 12 d.–2019 m. lapkričio 28 d. dieninis grafikas. 2019 m. lapkričio 28 d. duomenys. Atkreipkite dėmesį, kad praeities rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Kaip matote, visais trim atvejais pirkimo ir pardavimo signalai yra labai panašūs. Įėjimo į rinką laikas skiriasi.

Pasinaudokite nemokamais prekybos seminarais internetu ir sužinokite daugiau apie indikatorių signalus, indikatorių rūšis ir prekybos strategijas. Užsiregistruokite čia!

Stochastinis indikatorius ir jo linijų susikirtimas

Stochastinis indikatorius – divergencija

Suprasti stochastiko divergenciją yra labai svarbu. Tai labai panašu kaip ir MACD indikatoriaus atveju. Yra dviejų tipų divergencijos:

 • Bulių divergencija: kai kaina suformuoja bent du iš eilės mažėjančius dugnus (žemiausius taškus), tačiau stochastinis indikatorius kyla.
 • Meškų divergencija: kai kaina suformuoja bent dvi iš eilės didėjančias viršūnes, tačiau stochastinis indikatorius mažėja.

Divergencija beveik visada susidaro iš karto po staigaus judesio aukštyn arba žemyn. Divergencija yra tik užuomina, kad rinka ketina apsisukti, ir tai paprastai patvirtina tendencijos linijos pramušimas.

Stochastinis indikatorius – divergencija

Pateikiame pavyzdį su bulių divergencija ir tendencijos linijos pramušimu:

Stochastinis indikatorius – divergencija

Šaltinis: „Admiral Market MetaTrader 5 Supreme Edition", USD/CAD 2019 m. kovo 4 d.–2019 m. lapkričio 28 d. H4 grafikas. 2019 m. lapkričio 28 d. duomenys. Atkreipkite dėmesį, kad praeities rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Stochastinis indikatorius – divergencija

Pavyzdys su meškų divergencija ir tendencijos linijos pramušimu:

Stochastinis indikatorius – divergencija

Šaltinis: „Admiral Market MetaTrader 5 Supreme Edition", USD/CAD 2019 m. gegužės 17 d.–2019 m. lapkričio 28 d. dieninis grafikas. 2019 m. lapkričio 28 d. duomenys. Atkreipkite dėmesį, kad praeities rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Stochastinio nukrypimo signalas yra dar svarbesnis, kai mėlyna linija yra kraštutinėse 80 % arba 20 % pozicijose. Kitas svarbus elementas norint padidinti tinkamo sandorio šansus – laukti tokio tipo signalo tuo metu, kai kaina bus ties reikšmingais pasipriešinimo arba palaikymo lygiais.

Stochastinis indikatorius dienos prekybai su „Admiral Keltner"

Stochastinė dienos prekybos sistema naudoja šiuos indikatorius:

 1. „Admiral Keltner" (reikalingas MT4SE)
 2. Stochastinis indikatorius (15,3,3)
 3. „Admiral Pivot" (D1) (rekomenduojama)

Sistema veikia M5 laiko periode su pagrindinėmis poromis – EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY, USD/CHF, AUD/USD, taip pat GBP/JPY, AUD/JPY, USD/JPY, NZD/JPY ir GBP/NZD

Akivaizdi „Admiral Keltner" nauda yra ta, kad jis rodo teisingą kainų diapazoną, kurį patvirtina stochastinio impulso pramušimas. Sistema remiasi stochastiko perpirktomis ir perparduotomis sritimis. Sistema veikia H1 ir naudoja „Admiral Pivot", nustatytą D1 periode. Geriausi šios strategijos stochastinio osciliatoriaus nustatymai yra 15,3,3.

Teisingas „Keltner Admiral indikatoriaus nustatymas:

Stochastinis indikatorius dienos prekybai su „Admiral Keltner"

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 4 Supreme Edition" platforma

Prekiaujama pagal šias taisykles:

Ilgos pozicijos

 1. Žvakė uždaroma žemiau Keltner linijos, o stochastinio signalo liniją yra ties 20 arba žemiau.
 2. Jaučio baras ir stochastinio signalo linija vis dar yra ties 20 arba žemiau.
 3. Parabolinis SAR žemiau žvakės.

Trumpos pozicijos

 1. Žvakė uždaroma virš Keltner linijos, o stochastinio signalo liniją yra ties 80 arba žemiau.
 2. Meškų baras ir stochastinio signalo linija vis dar yra ties 80 arba žemiau.
 3. Parabolinis SAR žemiau žvakės.

Stop Loss

 1. Sudarant pirkimo sandorį, 5 punktai žemiau kito „Admiral Pivot" palaikymo
 2. Sudarant pardavimo sandorį, 5 punktai žemiau kito „Admiral Pivot" pasipriešinimo

Tikslas

 1. Pirkimo sandorių tikslai yra „Pivot" taškai šalia pakilimo
 2. Pardavimo sandorių tikslai yra „Pivot" taškai šalia kritimo

Stochastikas yra puikus impulsų indikatorius, galintis išskirtiniu būdu nustatyti nesėkmes.

Nepamirškite pagrindinio prekybos principo – kilimo tendencijos atveju perkame, kai kaina nukrenta, kritimo tendencijos atveju perkame, kai kaina pakilo. Būtent į tai ir susitelkia stochastinis indikatorius – kada kaina tinkama pirkimui, kada pardavimui. Tokiu būdu dirbti su stochastiniu indikatoriumi yra daug lengviau.

Stochastinis indikatorius dienos prekybai su „Admiral Keltner"

Šaltinis: „Admiral Market MetaTrader 5 Supreme Edition", GBP/USD liepos 26 d.–rugpjūčio 4 d. H1 grafikas. Atkreipkite dėmesį, kad praeities rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Stochastinis indikatorius skalpuojant

Skalpavimas yra greičiausias būdas veikti didelio dažnio prekyboje. Skalpuojant stengiatės gauti pelno iš mažų judėjimų, greitai įeidami ir išeidami iš rinkos.

Ši skalpavimo sistema naudoja kitus stochastinio osciliatoriaus parametrus. Stochastinis osciliatorius panaudojamas impulsų atmetimui. Atšokimą parodo „Admiral Pivot" nustatytas 1 valandos laiko periode.

Stochastinis indikatorius skalpuojant

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5"

Indikatoriai

 1. Stochastinis osciliatorius(13,8,8) su 80, 50, 20 lygiais
 2. „Admiral Pivot" (reikalingas MT4SE, nustatytas H1)

Laiko periodai

 • M5 įėjimui į rinką
 • M30 tendencijos kryptims.

Valiutų poros

EUR/USD (pagrindinė), GBP/USD, GBP/JPY, USD/JPY, AUD/USD, EUR/JPY, USD/CHF

Ilgos pozicijos

 1. M30 periode stochastikas laikinai rodo rodo augimo tendenciją. (Stochastikas turėtų būti šiek tiek virš 20 arba šiek tiek virš 50)
 2. Pereikite į M5
 3. Stochastikas turėtų kirsti 20 iš apačios
 4. Atidarykite poziciją

Trumpos pozicijos

 1. M30 periode stochastikas laikinai rodo rodo augimo tendenciją. (Stochastikas turėtų būti šiek tiek žemiau 80 arba šiek tiek žemiau 50)
 2. Pereikite į M5
 3. Stochastikas turėtų kirsti 80 iš viršaus
 4. Atidarykite poziciją

Stop Loss

Stop Loss nustatomas 5 punktais žemiau ankstesnės M30 žvakės, atidarant ilgas pozicijas, ir 5 punktus virš ankstesnės žvakės, atidarant trumpas pozicijas.

Tikslas

Tikslai yra „Admiral Pivot" taškai H1 periode. H1 taškai keisis kas valandą, todėl labai svarbu atkreipti stebėti grafiką. Tai yra tikriausia skalpavimo sistema.

Profesionalus patarimas: šioje skalpavimo sistemoje vadovaujamės stochastinio indikatoriaus mėlyna linija.

Gilinkite savo prekybos žinias nemokamame prekybos kurse internetu:

Stochastinis indikatorius

Stochastinis indikatorius skalpuojant

Trumpų pozicijų su stochastiniu osciliatoriumi pavyzdys:

Stochastinis osciliatorius persikirto iš viršaus šiek tiek žemiau 80, ieškome trumpų pozicijų.

Stochastinis indikatorius skalpuojant

Šaltinis: „Admiral Market MetaTrader 5 Supreme Edition", GBP/USD rugpjūčio 4 d. M30 grafikas. Atkreipkite dėmesį, kad praeities rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Kai M30 nustatoma tendencija, stochastinis indikatorius M5 periode rodo dvi galimas trumpas pozicijas.Stochastinis indikatorius skalpuojant

Šaltinis: „Admiral Market MetaTrader 5 Supreme Edition", GBP/USD rugpjūčio 4 d. M5 grafikas. Atkreipkite dėmesį, kad praeities rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Stochastinis indikatorius skalpuojant

Ilgų pozicijų su stochastiniu osciliatoriumi pavyzdys:

Stochastinis osciliatorius ką tik kirto 20 iš apačios, ieškome ilgų pozicijų.

Stochastinis indikatorius skalpuojant

Laikinai pereiname į M5 ir laukiame, kol stochastinis indikatorius kerta 20 arba 50 iš apačios. Ilga pozicija atidaroma, kai tik stochastinė mėlyna linija kerta 50.

Stochastinis indikatorius skalpuojant

Šaltinis: „Admiral Market MetaTrader 5 Supreme Edition", GBP/USD rugpjūčio 4 d. M30 grafikas. Atkreipkite dėmesį, kad praeities rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Stochastinis indikatorius swing prekyboje su „Admiral Pivot"

Šioje strategijoje naudojami trys indikatoriai grafike:

 1. Paprastas slankusis vidurkis (150), žalias, gali būti keičiamas
 2. „Admiral Pivot" (MT4SE įrankis, nustatomas mėnesio grafike)
 3. Stochastinis indikatorius (6.3,3), kurio lygis yra 80 ir 20
 4. RSI (3) su 70 ir 30 lygiais
 5. Laiko periodas: dieninis.

Tai yra swing prekybos strategija, tinkama prekiautojams, prekiaujantiems ne visą darbo dieną, ir prekiautojams, kurie nemėgsta per dažnai žiūrėti į savo prekybos grafikus. Toliau pateikiame „Admiral Pivot" indikatorių, tiksliai suderintą su šia strategija.

Stochastinis indikatorius swing prekyboje su „Admiral Pivot"

Šaltinis: „Admiral Market MetaTrader 4"

Pirkimo sandoris

 1. Kaina turi būti virš SMA 150
 2. RSI turi būti gerokai žemiau 30 arba kirsti 30 iš apačios
 3. Stochastikas turi kirsti 20 iš apačios
 4. Atidarykite ilgą poziciją

Pardavimo sandoris

 1. Kaina turi būti žemiau SMA 150
 2. RSI turi būti gerokai aukščiau 70 arba kirsti 70 iš viršaus
 3. Stochastinis indikatorius turi kirsti 80 iš viršaus
 4. Atidarykite trumpą poziciją

Profesionalus patarimas: prieš atidarant poziciją, kaina turi būti artima SMA.

Tikslai yra dienos „Pivot" taškai, kuriuos rodo „Admiral Pivot" indikatorius. prekiautojai taip pat gali pasirinkti naudoti „Trailing Stop".

Kai yra bulių tendencija, „Trailing Stop" pirmą kartą suaktyvinamas, kai stochastikas pasiekia 80. Jeigu vyrauja meškų tendencija, „Trailing Stop" suaktyvinamas, kai stochastikas pasiekia 20.

Pradedantiesiems prekiautojams: prekiautojai gali perkelti „Trailing Stop" taip:

 1. Kai yra kilimo tendencija, „Trailing Stop" nustatomas žemiau apatinio baro apatinės kainos ir juda kartu su kiekvienu nauja kainų baru.
 2. Kai yra kritimo tendencija, „Trailing Stop" yra nustatomas virš ankstesnio baro viršutinės dalies ir juda kartu su kiekvienu nauja kainų baru.

Be to, prekiautojai gali norėti patys perkelti stop.

 1. Jeigu atidaryta pirkimo pozicija, o mėnesinis „Admiral Pivot" pasipriešinimas pramuštas, perkelkite savo Stop Loss keliais punktais žemiau pasipriešinimo, kad užtikrintumėte naudą.
 2. Jeigu atidaryta pardavimo pozicija, o mėnesinis „Admiral Pivot" palaikymas pramuštas, perkelkite savo Stop Loss keliais punktais virš palaikymo, kad užtikrintumėte naudą.

Stop Loss yra nustatomas tiesiai virš paskutinio didžiausio svyravimo (trumpiems sandoriams) ir šiek tiek žemiau paskutinio minimalaus svyravimo (ilgiems sandoriams).

Stochastinis indikatorius swing prekyboje su „Admiral Pivot"

Stochastinis indikatorius swing prekyboje su „Admiral Pivot"

Šaltinis: „Admiral Market MetaTrader 5 Supreme Edition", GBP/USD 2015 m. rugpjūčio 10 d.–2017 m. sausio 10 d. dieninis grafikas. Atkreipkite dėmesį, kad praeities rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Stochastinis indikatorius swing prekyboje su „Admiral Pivot"

Pardavimo pozicijos pavyzdys su „Admiral Pivot":

Stochastinis indikatorius swing prekyboje su „Admiral Pivot"

Šaltinis: „Admiral Market MetaTrader 5 Supreme Edition", GBP/USD 2015 m. rugpjūčio 10 d.–2017 m. sausio 10 d. dieninis grafikas. Atkreipkite dėmesį, kad praeities rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Stochastinis indikatorius swing prekyboje su „Admiral Pivot"

Stochastinis indikatorius swing prekyboje su „Admiral Pivot"

Šaltinis: „Admiral Market MetaTrader 5 Supreme Edition", EUR/NZD 2016 m. birželio 10 d.–2017 m. liepos 20 d. dieninis grafikas. Atkreipkite dėmesį, kad praeities rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Atminkite, kad stochastinis osciliatorius rinkų prekyboje paprastai naudojamas su RSI, MACD, CCI ar su ADX indikatoriais. O mūsų aptartos prekybos strategijos taip pat gali būti unikalus būdas pažvelgti į rinkas.

Stochastinis indikatorius – kodėl verta prekiauti su „Admiral Markets“

Prieš pradedant prekiauti finansų rinkose, būtinai turite išnagrinėti visą informaciją apie brokerį, kuriam ketinate pervesti savo pinigus, kad išvengtumėte galimo sukčiavimo ir patirtumėte kuo mažesnes išlaidas.

Čia kaip tik ir pateikiame „Admiral Markets" siūlomas prekybos sąlygas:

 • Brokeris, kurio veiklą reguliuoja FCA (Jungtinės Karalystės finansų elgesio tarnyba).
 • Neribota apsauga nuo neigiamo balanso individualiam klientui ir iki 50 000 svarų sterlingų kvalifikuotam profesionaliam klientui.
 • Finansinis saugumas, nes jūsų lėšos yra laikomos atskirose sąskaitose „Barclays" banke.
 • Galimybė naudotis finansiniu svertu iki 1:30 mažmeniniams klientams ir finansiniu svertu iki 1:500 profesionalams.
 • Apsaugos nuo kintamumo nustatymai!
 • Tipinis CFD spredas 1,5 punkto.
 • Prekybos įsakymai vykdomi greitai, sudaromi patogiai, prekyba vyksta elegantiškai vienu paspaudimu.
 • Minilotais galima prekiauti Forex CFD: nuo 0,01 loto su 0,08 cento už punktą!
 • Jokių kainų perklausimų, vykdant CFD įsakymus rinkos kaina.
 • Nėra minimalaus Stop Loss (SL) ir Take Profit (TP) atstumo.
 • Patraukli marža: 0,2 % profesionaliems prekiautojams ir 0,5 % mažmeniniams prekiautojams.
 • Galite sudaryti tiek pirkimo, tiek pardavimo sandorius.
 • Prekyba 24 valandas, 5 dienas per savaitę, tad galite spekuliuoti net naktį!
 • Nemokamas lėšų įdėjimas ir nuėmimas: banko pavedimais ir momentiniais „Skrill & Transfer" pervedimais (sužinokite daugiau skyriuje „Pinigų operacijos").
 • Galite taikyti įvairiausius prekybos stilius: nėra jokių ekspertų patarėjų (EA) apribojimų.

Stochastinis indikatorius – išvada

Taigi, stochastinis indikatorius yra vienas iš svarbiausių osciliatorių šeimos rodiklių. Jis išsiskiria labai priimtinu kintamu impulsų analizavimu, kuris yra privalumas daugeliui prekybos strategijų.

Atminkite, kad osciliatoriai paprastai geriau veikia rinkose, judančiose kanalu, ypač ties palaikymu ir pasipriešinimu, kad būtų galima nustatyti kaino apsisukimą. Reikėtų nepamiršti, kad stochastinio indikatoriaus signalams pirmenybė yra teikiama kainos judėjimo kanale laikotarpiais, tuo tarpu tendencijų laikotarpiu juos analizuoti reikėtų atsargiau, net jeigu jie ir duotų tinkamų rezultatų, teisingai juos pritaikius.

Stochastinis osciliatorius geriausiai veikia kaip standartinis „MetaTrader" indikatorius, kuris yra integruotas pačioje platformoje, nes kai kurie pasirinktiniai stochastiniai indikatoriai gali sulėtinti platformos veikimą ir netgi naudoti skirtingas stochastines formules.

Rekomenduojame pirmiausia atidaryti demonstracinę sąskaitą, kad galėtumėte išbandyti šias strategijas ir vėliau jas pritaikyti savo realioje sąskaitoje, kai būsite tam tinkamai pasiruošę.

Stochastinis indikatorius

Kiti naudingi straipsniai

Apie Admiral Markets

Kaip reguliuojamas brokeris, suteikiame galimybę naudotis populiariausiomis prekybos platformomis pasaulyje ir prekiauti sandoriais dėl kainų skirtumo (CFD), akcijomis ir biržoje prekiaujamais fondais (ETF).

Atsakomybės ribojimas: pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

 1. Tai yra rinkodaros pranešimas. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo. Šis pranešimas nėra parengtas pagal teisinius reikalavimus, skirtus skatinti investicinių tyrimų nepriklausomumą ir jam netaikomas joks draudimas, susijęs su investiciniais tyrimais.
 2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
 3. Analizę parengė nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analitikas), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
 4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
 5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
 6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
 7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
 8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.

Svertinės priemonės (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio priemonės, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai arba gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.