76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Akcijos

Sužinokite, kaip pradėti prekiauti akcijomis ir į jas investuoti, atsižvelgdami į paklausiausias šių metų akcijas bei prekybos akcijomis tendencijas ir remdamiesi patarimais, kaip įtraukti jas į savo instrumentų portfelį, taip pat itin svarbiu akcijų ir akcijų CFD palyginimu.

Amerikos akcijų rinka – prekyba JAV akcijomis

Dar niekada nebuvo taip paprasta prekiauti akcijų biržose ir investuoti į akcijų rinkas, tad daugelis žmonių mokosi investuoti ir į Amerikos akcijų rinką.

Skaitymo trukmė: 12 min.

Kuo prekyba akcijų CFD skiriasi nuo įprastos prekybos akcijomis?

Akcijų CFD imituoja akcijų prekybą, nes jūs realiai nevaldote akcijų. Tačiau akcijų CFD jūs uždirbate iš susitarimų dėl kainų skirtumo.

Skaitymo trukmė: 8 min.

Kas yra IPO arba pirminis viešas akcijų siūlymas

IPO siūlymas atveria puikių uždarbio galimybių, tad čia aptarsime tai iliustruojančius kelis 2019 metų pavyzdžius, į kuriuos būtų galima investuoti.

Skaitymo trukmė: 11 min.

Amazon akcijos – investuokite į elektroninės komercijos etaloną

Amazon – tai bendrovė, atspindinti amerikietišką svajonę. Bendrovės karjera akcijų rinkoje po interneto burbulo sprogimo priverčia investuotojus svajoti.

Skaitymo trukmė: 12 min.

Facebook akcijos 2020 metams

Nuo savo IPO 2012 m. Facebook akcijos išaugo nuo 42 USD iki 165 USD, tai yra beveik 300 %. Taigi, ar verta 2020 metais pirkti Facebook akcijas.

Skaitymo trukmė: 10 min.

Domina Tesla akcijos ir kaip investuoti į šią bendrovę?

Šiais metais Tesla akcijos įdėmiai analizuojamos, nes bendrovė po didelių investuotojams suteiktų vilčių pastaraisiais metais rodo silpnumo požymius.

Skaitymo trukmė: 13 min.

Investavimas į akcijas – akcijų pirkimas 2020 metais

Domina investavimas į akcijas ir akcijų pirkimas? Sužinokite, į kokias akcijas verta investuoti 2020 m. pagal techninę ir fundamentinę analizę.

Skaitymo trukmė: 18 min.

Kuo išsiskiria Apple akcijos?

Pastarojo meto Apple akcijos demonstruoja aiškų augimą, o įvertinus naujausias prognozes, galima svarstyti prekybos sandorius su jomis.

Skaitymo trukmė: 8 min.

Visų laikų geriausios akcijos – Blue Chip akcijos

Domina geriausios akcijos per visą rinkų prekybos istoriją? Tai Blue Chip akcijos su tinkamu kainos ir pajamų santykiu arba gerai mokamais dividendais.

Skaitymo trukmė: 16 min.

Kaip investuoti į akcijų biržą 2019 metais?

Domina akcijų birža, investavimas į vertybinių popierių biržą, norite žinoti daugiau apie akcijų biržą internete? Sužinokite, kaip investuoti į akcijas.

Skaitymo trukmė: 14 min.