76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Prekybos instrumentai

Gaukite konkrečią informaciją apie Jus dominančius finansinius instrumentus. Sužinokite, kaip jiee funkcionuoja, kaip jais galima prekiauti ir pasinaudoti kainų svyravimais…

Euras doleris: kaip prekiauti EUR/USD valiutų pora

Euras doleris – žinomiausios valiutos, o EUR/USD valiutų pora labiausiai prekiaujama pasaulyje. Sužinokite viską apie prekybą EURUSD rinkoje!

Skaitymo trukmė: 25 min.

DAX 30 indeksas, prekyba DAX30 indekso CFD

DAX 30 indeksas – akcijų biržos indeksas, kuris seka 30 didžiausių Vokietijos įmonių kainos judėjimą, tai vienas labiausiai prekiaujamų indeksų pasaulyje.

Skaitymo trukmė: 21 min.

Investicija į auksą – kaip prekiauti aukso CFD

Iš visų metalų investicija į auksą yra populiariausia. Sužinokite, kaip investuoti į auksą, kaip prekiauti aukso CFD, susipažinkite su strategijomis.

Skaitymo trukmė: 30 min.

Euras jena - kaip prekiauti EUR JPY valiutų pora

Euras jena - Forex valiutų pora, tinkanti prekiautojams, mėgstantiems prekiauti pagal rinkos tendenciją. Sužinokite, kas veikia EUR JPY ir kaip prekiauti.

Skaitymo trukmė: 20 min.

Kaip prekiauti USD JPY valiutų pora

Šiame straipsnyje sužinosite viską, ką jums šiandien reikia žinoti apie prekybą USD JPY valiutų pora: prekybos istoriją, 2019 metų prekybos galimybes.

Skaitymo trukmė: 18 min.

Svaras doleris: kaip prekiauti GBP USD valiutų pora

Jungtinė Karalystė yra penkta pagal dydį ekonomika pasaulyje - tai tik viena priežasčių, kodėl svaras doleris viena dažniausiai prekiaujamų porų.

Skaitymo trukmė: 24 min.

Ateities sandoriai ar CFD?

Domina prekyba ateities sandoriais? Šiame straipsnyje palyginsime juos su CFD, pateiksime jų apibrėžimus, taip pat CFD ir ateities sandorių skirtumus.

Skaitymo trukmė: 15 min.

Nasdaq indeksas ir prekyba juo 2019 metais

Nasdaq 100 indeksas arba trumpiau Nasdaq indeksas yra vienas pagrindinių JAV akcijų rinkos indeksų. Sužinokite, kaip investuoti į Nasdaq indeksą 2019 m.

Skaitymo trukmė: 19 min.

Dow Jones 30 indeksas ir prekyba juo 2019 metais

Dow Jones 30 indeksas apima 30 JAV bendrovių akcijų, tai vienas seniausių ir svarbiausių akcijų indeksų. Sužinokite, kaip prekiauti šiuo indeksu 2019 m.

Skaitymo trukmė: 22 min.

S&P 500 indeksas ir prekyba juo 2019 metais

JAV ekonomika daro didelę įtaką pasaulio akcijų rinkai kiekvieną dieną! Vien šios priežasties svarbu išmokti analizuoti ir prekiauti S&P 500 indeksu!

Skaitymo trukmė: 37 min.

Investavimas į indeksus - kas yra prekyba akcijų indeksais

Ar žinojote, kad populiariausiais pasaulio akcijų indeksais - „Dow Jones" (DJIA), „S&P 500", DAX 30, FTSE 100 ir kitais - galima prekiauti internetu?

Skaitymo trukmė: 8 min.

Obligacijos - skolos vertybiniai popieriai

Domitės rinkų prekyba ir galimomis prekybos priemonėmis? Susižinkite su naujomis prekybos galimybėmis - tai obligacijos - skolos vertybiniai popieriai.

Skaitymo trukmė: 9 min.

Kaip pradėti prekybą žaliavomis

Skaitykite ir sužinosite: kas yra žaliavos, kokios yra žaliavų kategorijas, kaip investuoti į žaliavas, kaip jau šiandien pradėti prekybą žaliavų CFD ir kt

Skaitymo trukmė: 13 min.

Kur investuoti pinigus - investavimo galimybės

Domitės, kur investuoti pinigus, į ką investuoti savo santaupas? Svarstote, kur galima investuoti ir kokios yra investavimo galimybės? Skaitykite čia!

Skaitymo trukmė: 16 min.

Kas yra Dash?

Sužinokite viską, ką reikia žinoti apie Dash – vieną iš populiariausių sukurtų kriptovaliutų, pasižyminčią Bitcoin pranokstančiais pranašumais našumo, privatumo ir valdymo srityje. Kas yra Dash? Kaip yra sukuriamos Dash monetos? Kokia yra Dash kainos istorija? Sužinokite visa tai...

Skaitymo trukmė: 6 min.